Ako dispozične riešiť kúpelňu 210x240?

Poprosím poradiť, ako dispozične riešiť kúpelňu. Mám vybúraný umakart a kúpelňa môže mať max. rozmery 210x240 cm. rád by som do nej vtrepal sprchový kút 90 cm, vaňu, práčku 60x60 cm a samozrejme umývadlo, najlepšie dvojité. Dá sa to vôbec?
Odpovedať
@milan1979 ... bych se asi zřekla sprchového koutu a vyřešila to zástěnou k vaně ... koukni na ravak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
do tohoto rozmeru se ti to krasne vejde,.. máme to samé... prikladam obrazek
Odpovedať
tiez by som sa sprchoveho kutu nevzdavala... sprchovat sa vo vani so zastenou a v sprchovom kute je obrovsky rozdiel...
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som volila radšej sprchový kút, ako vaňu. Kúpelňu máme prerobenú už dva roky a vo vani sa ešte nik nekúpal :-D
Odpovedať
podľa rozmerov by mala vôjsť vaňa aj sprch. kút. z druhej strany ak nevôjde všetko treba voliť podľa toho či sú už deti veľké, alebo malé. aj ja sa radšej sprchujem, no budeme mať mini kúpelku a volíme vaňu. deti sa radi kúpu a neobrala by som syna o túto radosť. ak sú však už deti veľké, volila by som sprchový kút....
Odpovedať
@hhranolka ďakujem veľmi pekne za všetky odpovede. ten pôdoris je vhodný, ďakujem. Ja však musím mať dvere tam, kde je umývadlo. No šlo by to prerobiť. Vieš mi prisím ťa napísať rozmery Vašej kúpelne a rozmery vane a umývadla. Netlačíte sa v nej, t. j. je tam dosť miesta?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?