Menu Forum

Ako dať do kúpelne 160x160 vaňu, umývadlo a práčku?

26. máj 2011  • 
fotoportrét
fotoportrét
frimmie
24
Registrovala sa 11. apríla 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 40 príspevkov. Má 21 priateľov. Okres Bratislava.
  • Prestavujem byt
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
frimmie
24
Registrovala sa 11. apríla 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 40 príspevkov. Má 21 priateľov. Okres Bratislava.
  • Prestavujem byt
    okres Bratislava
 ahojte, viem ze davnejsie tu uz bolo niekolko debat na temu mala kupelna, verim vsak ze su tu opat nejaky novi ludia amozno aj nove napady na riesenia? Velmi by mi pomohli akekolvek vase rady. Kupili sme stary byt, cely renstruujeme, dala som vyhodit staru vanu aj hrozne obkladacky a teraz riesim, ako dostat do kupelne 160 x 160: vanu (kvoli detom), umyvadlo a aj pracku. WC bude oddelene, na tom trvam emoticon. Moje navrhy na moznosti najdete tu: http://www.modrastrecha.sk/fotoblog/frimmie/album/prosim-o-radu-kupelna-160x160/
- budem vdacna za postrehy a vase realne fotky, ak niektore z rieseni mate doma emoticon. DAKUJEM!!!
26. máj 2011 o 17:55  •  prestavuje byt  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
stanik1972 (44 r.)
1
Registroval sa 20. mája 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 86 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Banská Bystrica.
  • Už bývam v dome
    okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
stanik1972 (44 r.)
1
Registroval sa 20. mája 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 86 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Banská Bystrica.
  • Už bývam v dome
    okres Banská Bystrica
 http://cersanit-nano.com.pl/
pozri tu emoticon
26. máj 2011 o 20:54  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
hasacisko
25
Registroval sa 10. decembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 245 príspevkov a 3 albumy. Má 7 priateľov. Okres Galanta.
fotoportrét
fotoportrét
hasacisko
25
Registroval sa 10. decembra 2008 na modrastrecha.sk. Pridal 245 príspevkov a 3 albumy. Má 7 priateľov. Okres Galanta.
 ravak seria be happy, pripadne avocado, da sa tam dat umyvadlo nad vanu, cim sa vyrazne usetri priestor a vojde tam este aj nejaka skrinka. Podla mna su tieto sety idealne do takychto malych kupelni...
ale kvoli uspore miesta by som radsej riesil sprchovy kut, su aj s hlbokymi vanickami, kde sa daju deti v pohode okupat...
26. máj 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to