Menu Forum

Aké 120cm dvojumývadlo odporúčate? Jeden odpad alebo dva?

4. máj 2017  • 
fotoportrét
fotoportrét
evinnah
Registrovala sa 19. marca 2013 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 35 príspevkov. Okres Nitra.
fotoportrét
fotoportrét
evinnah
Registrovala sa 19. marca 2013 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 35 príspevkov. Okres Nitra.
 Ahojte, staviame dom a práve vyberáme typ umývadla kvôli vodárovi aby nám vedel spraviť odpad... Rozmer máme na 120cm a chceme dvojumývadlo teda dve batérie len neviem sa rozhodnúť či aj dve umývadlá teda dva odpady alebo len jedno veľké umývadlo s jedným odpadom a dve batérie. Pôvodne sme chceli toto druhé lebo sa mi zdá praktickejšie že jeden odpad šetrí miesto v skrinke ale zasa vraj keď už sa majú dvaja naraz umývať o čo tu asi ide tak aby mal každý aj svoje umývadlo a "nepľul" do spoločného) emoticon. Niekto zas povie že aj dve umývadlá sú zbytočný luxus a pre rodinu stačí jedno s jednou batériou.... no neviem. Má s tým niekto skúsenosti? Ako sa vám to používa?
Ďakujem. Eva
2. feb o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
jan45 (72 r.)
110
Registroval sa 30. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 7980 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 28 priateľov. Okres Prievidza.
  • Už bývam v dome
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
jan45 (72 r.)
110
Registroval sa 30. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 7979 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 28 priateľov. Okres Prievidza.
  • Už bývam v dome
    Bojnice, okres Prievidza
 žiadne, je to nevyužiteľné, priestor sa dá použiť aj ináč
3. feb o 08:48  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
misecc
9
Registroval sa 6. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 7 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Piešťany.
fotoportrét
fotoportrét
misecc
9
Registroval sa 6. januára 2014 na modrastrecha.sk. Pridal 7 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Piešťany.
 ja mam 120 podobnu ako na spodnom obrazku, super vec, uz by som nemenil. Na byte som mal 80 cm ale tato 120 cm je TOP, plne vyuzitelne. Kto ma male deti a iba jednu hlavnu kupelku tak to vyuzije
3. feb o 09:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
17juraj17
1
Registroval sa 26. augusta 2015 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 879 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
17juraj17
1
Registroval sa 26. augusta 2015 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridal 879 príspevkov. Má 1 priateľa.
 Ja si nemozem pomoct ale mne tieto nove umyvadla pripominaju tie hranty ako na vojne emoticon Alebo koryta na zabijacku emoticon
3. feb o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jankazb
366
Registrovala sa 15. apríla 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 3190 príspevkov a 3 albumy. Má 250 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
fotoportrét
fotoportrét
jankazb
366
Registrovala sa 15. apríla 2008 na modrastrecha.sk. Pridala 3190 príspevkov a 3 albumy. Má 250 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 Sme v dome iba dvaja, mame dve umyvadla s povazujeme to za super vec. Ja si svoje rano zababrem od makeupu, mm od chlpov pri mokrom holeni... emoticon. Kazdy si umyjeme svoje a bez vycitiek pri upratovani 😂
3. feb o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kajo873 (29 r.)
103
Registroval sa 11. mája 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 1094 príspevkov, 7 albumov a 1 inzerát. Má 19 priateľov. Trakovice, okres Hlohovec.
  • Už bývam v dome
    Trakovice, okres Hlohovec
fotoportrét
fotoportrét
kajo873 (29 r.)
103
Registroval sa 11. mája 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 1094 príspevkov, 7 albumov a 1 inzerát. Má 19 priateľov. Trakovice, okres Hlohovec.
  • Už bývam v dome
    Trakovice, okres Hlohovec
 @evinnah Máme dvojumyvadlo 120cm Kolo. Parádna vec využívame ho obaja súčastne, alebo keď sa synátor umýva - hrá s vodou :D tak sa viem umyť.
Máme jeden odtok
3. feb o 09:47  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rabies
1
Registroval sa 19. novembra 2013 na modrastrecha.sk. Pridal 300 príspevkov.
  • Staviam dom
    okres České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
rabies
1
  • Staviam dom
    okres České Budějovice
 @jan45 dovolím si nesouhlasit. V předchozím domě jsme měli dvě umyvadla a v pohodě jsme se ráno vypravili. Teď jsme po čas stavby provizorně v panelákovém bytě, v malé koupelně samozřejmě s jedním umyvadlem a je to utrpení. Vypravujeme se ráno s dětmi naráz a pro mě je to občas očistec emoticon . Do nového domu jsem si dopřál to, kvůli čemu hlavně dům stavím a to je dostatek prostoru (viz album). Vana, sprchový kout, 2 x WC, 1 dvojumyvadlo a umyvadlo zvlášť. Už se nemůžu dočkat, až dostavíme emoticon .
3. feb o 10:06  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jan45 (72 r.)
110
Registroval sa 30. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 7980 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 28 priateľov. Okres Prievidza.
  • Už bývam v dome
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
jan45 (72 r.)
110
Registroval sa 30. júna 2010 na modrastrecha.sk. Pridal 7979 príspevkov, 2 albumy a 1 článok. Má 28 priateľov. Okres Prievidza.
  • Už bývam v dome
    Bojnice, okres Prievidza
 @rabies máte pravdu, ale ak je viac kúpelní, znovu je dvojumývadlo nepoužité.
3. feb o 10:20  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rabies
1
  • Staviam dom
    okres České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
rabies
1
  • Staviam dom
    okres České Budějovice
 @jan45 viděl bych to následovně, manželka + 2 dcery u dvojumyvadla a já ve vedlejší koupelně sám u jednoho emoticon
3. feb o 10:25  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jan45 (72 r.)
110
  • Už bývam v dome
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
jan45 (72 r.)
110
  • Už bývam v dome
    Bojnice, okres Prievidza
 @rabies buď ste tak spoločenský (podľa oddelenia sa zvlášť ani nie), alebo to predpokladáte u druhých, ale budúce skúsenosti budú iné.
3. feb o 10:32  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atak77
Registroval sa 24. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 1533 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
atak77
Registroval sa 24. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 1532 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Prešov.
 Som za 1 možnosť, presne také budeme mať
3. feb o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fosilka
4
Registrovala sa 25. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 117 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
fosilka
4
Registrovala sa 25. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 117 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa. Bratislava, okres Bratislava.
 @evinnah Mame podobne ako to druhe umyvadlo. Mame 1 male dieta a rano sa chystame vsetci naraz a s 1 umývadlom by nam to trvalo 2x dlhsie. Mame sice aj druhu kupelnu dole, ale clovek nebude rano behat najprv sa umyt dole, potom zas obliect hore a zas dole ranajkovat.
Ja som spokojna s tymto - jeden odtok a 2 baterie, to delene umyvadlo s 2 odtokmi sa mi zda zbytocne aj na kvôli udrzbe. A argument, ze plujete do jedneho umyvadla...ved aj chodíte na jeden zachod emoticon)) Ste dvaja blizky ludia a nie ludia z ulice, tak to snad nevadi emoticon
Este k tym 120 cm, umyvadlo je to dostacujuce, ale po stranach si treba nechat viacej priestoru, aby ste tam nemali hned stenu alebo nieco, lebo to bude stiesnene obmedzujuce.
3. feb o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ban
1
Registroval sa 12. októbra 2006 na modrastrecha.sk. Pridal 359 príspevkov. Okres Trenčín.
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
ban
1
Registroval sa 12. októbra 2006 na modrastrecha.sk. Pridal 359 príspevkov. Okres Trenčín.
  • Už bývam v dome
 Máme umývadlo 110 cm, dve batérie, jeden odpad. Je to výborná vec pri viacčlennej domácnosti. Jediný problém bol zohnať skrinku pod umývadlo, nakoniec nám ju spravil stolár na mieru.
3. feb o 10:54  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
pripad001
Registroval sa 19. mája 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 1074 príspevkov. Okres Trnava.
fotoportrét
fotoportrét
pripad001
Registroval sa 19. mája 2015 na modrastrecha.sk. Pridal 1074 príspevkov. Okres Trnava.
 2j umývadlo. Super vec ! Každý si zašpiní svoju časť a moja drahá manželka umyje obe, lebo je tam vždy dlhšie ?! emoticon Ja jej zatiaľ spravím kávu. emoticon Samozrejme to nefunguje u dcér. Nikdy sa nedokážu dohodnúť, už vôbec nájsť systém, ktorá práve dnes umýva. Ak ich začne usmerňovať starší brat, ktorý používa spodnú kúpelku a konverzácia presiahne mieru zdravú pre naše nervy a uši dáme si s mojou drahou manželkou do uší chrániče a počas pitia kávy sa tešíme z ďalšieho krásneho rána. emoticon
3. feb o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
poisonblu (35 r.)
57
Registrovala sa 26. augusta 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 1184 príspevkov, 3 albumy a 2 inzeráty. Má 64 priateľov. Okres Nitra.
  • Už bývam v dome
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
poisonblu (35 r.)
57
Registrovala sa 26. augusta 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 1183 príspevkov, 3 albumy a 2 inzeráty. Má 64 priateľov. Okres Nitra.
  • Už bývam v dome
    okres Nitra
 my budeme mat 120tku dvojumyvadlo s 2 odpadmi..pride mi to esteticky krajsie, jedno velikanske je ako koryto...netusim, ci tie 2 umyvadla aj realne vyuzijeme, lebo s muzom nevstavame v rovnaky cas do prace a krpec je este maly....
3. feb o 12:07  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
arven86
Registrovala sa 12. júna 2015 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 154 príspevkov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
arven86
Registrovala sa 12. júna 2015 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 154 príspevkov. Okres Bratislava.
 my budeme mat dvojumyvadlo s dvomi odtokmi (jedna kupelna). teraz mame jedno umyvadlo a nie kazdy den vstavame naraz, niekedy ano niekedy nie, ale aj tak je to o tom, ze sa musime prestriedat pri tom umyvadle teraz a to uz nechcem. budeme mat v novej kupelni priestor na 120 cm umyvadlo. Dva odtoky preto lebo ked sa on holi rano ma napustenu vodu v umyvadle. Ja si tym padom budem moct v "svojom" umyvadle robit co chcem.
3. feb o 12:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mon138ique
Registrovala sa 27. júna 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 88 príspevkov. Má 1 priateľa. Senec, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
mon138ique
Registrovala sa 27. júna 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 88 príspevkov. Má 1 priateľa. Senec, okres Bratislava.
 @jankazb presne takto fungujeme aj my. ked rano naraz ideme z domu, tak to je to na nezaplatenie takto vybavena kupelna.
3. feb o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rabies
1
  • Staviam dom
    okres České Budějovice
fotoportrét
fotoportrét
rabies
1
  • Staviam dom
    okres České Budějovice
 @jan45 stejně z každé strany i u normálního umyvadla(60cm) musí být nějaký prostor, takže se toho místa moc neušetří. A řešit u věci za 200,-Eur její smysl, mi přijde zbytečné. To mi přijde stejné, jako když dneska někdo řeší smysl myčky na nádobí.
3. feb o 13:28  •  stavia dom  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jan45 (72 r.)
110
  • Už bývam v dome
    Bojnice, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
jan45 (72 r.)
110
  • Už bývam v dome
    Bojnice, okres Prievidza
 @rabies de gustibus non est disputandum
3. feb o 15:34  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
rebecca363
85
Registrovala sa 27. februára 2013 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 256 príspevkov. Má 17 priateľov. Okres Senica.
fotoportrét
fotoportrét
rebecca363
85
Registrovala sa 27. februára 2013 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 256 príspevkov. Má 17 priateľov. Okres Senica.
 Tiez planujeme Kolo Traffic dvojumyvadlo bez predelenia s 1 odtokom.
3. feb o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evinnah
fotoportrét
fotoportrét
evinnah
 Dakujem za skusenosti a pokial mate dvojumyvadlo na dva odpady, aku skrinku mate? Nezaberu dva odpady vela miesta a skrinka je tym viac menej nepouzitelna?
3. feb o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenka_21 (41 r.)
55
Registrovala sa 14. novembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 784 príspevkov. Má 43 priateľov. Okres Nové Zámky.
  • Už bývam v dome
    okres Nové Zámky
fotoportrét
fotoportrét
lenka_21 (41 r.)
55
Registrovala sa 14. novembra 2010 na modrastrecha.sk. Pridala 784 príspevkov. Má 43 priateľov. Okres Nové Zámky.
  • Už bývam v dome
    okres Nové Zámky
 @poisonblu aku znacku....?
3. feb o 22:35  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katrin21 (40 r.)
549
Registrovala sa 15. mája 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 46977 príspevkov a 14 albumov. Má 96 priateľov. Okres Trnava.
  • Už bývam v dome
    okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
katrin21 (40 r.)
549
Registrovala sa 15. mája 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 46976 príspevkov a 14 albumov. Má 96 priateľov. Okres Trnava.
  • Už bývam v dome
    okres Trnava
 mame dvojumyvadlo Laufen PRO, len je sirsie.. je to super, ze ma kazdy svoju cast umyvadla.... a vyuzite to urcite je !
3. feb o 22:40  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
poisonblu (35 r.)
57
Registrovala sa 26. augusta 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 1184 príspevkov, 3 albumy a 2 inzeráty. Má 64 priateľov. Okres Nitra.
  • Už bývam v dome
    okres Nitra
fotoportrét
fotoportrét
poisonblu (35 r.)
57
Registrovala sa 26. augusta 2009 na modrastrecha.sk. Pridala 1183 príspevkov, 3 albumy a 2 inzeráty. Má 64 priateľov. Okres Nitra.
  • Už bývam v dome
    okres Nitra
 @lenka_21 kolo traffic sa nam paci
4. feb o 07:47  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vladot1
Registroval sa 2. mája 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 19 príspevkov. Stupava, okres Malacky.
  • Už bývam v dome
    Jablonové, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
vladot1
Registroval sa 2. mája 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 19 príspevkov. Stupava, okres Malacky.
  • Už bývam v dome
    Jablonové, okres Malacky
 Dobrý deň.
Ja riešim tiež podobnú dilemu. Viac sa mi páči a asi je aj praktickejšie dvojumývadlo ,kde má každý svoju časť, ale mám jeden odpad a len dva ventily ( T+S). Ako napojím dve batérie a dva sifóny na jeden odpad a dva ventily?
Ďakujem za rady
6. feb o 20:12  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirecr
Registroval sa 16. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 110 príspevkov.
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
mirecr
  • Už bývam v dome
 @vladot1 zdravim, baterie napojite jednoducho tak ze na ventili nasrobujete T-kusy do ich vsuvky a nasledne na vsuvky prisrobujete hadicky k bateriam, s odpadom by som to riesil tiez pouzitim Tecka
13. feb o 23:30  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mirecr
  • Už bývam v dome
fotoportrét
fotoportrét
mirecr
  • Už bývam v dome
 @rebecca363 ja ho mam a mozem odporucitemoticon
13. feb o 23:30  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vladot1
  • Už bývam v dome
    Jablonové, okres Malacky
fotoportrét
fotoportrét
vladot1
  • Už bývam v dome
    Jablonové, okres Malacky
 @mirecr
Vďaka.
14. feb o 18:33  •  už býva v dome  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kamagu
Registrovala sa 21. septembra 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Spišská Nová Ves.
fotoportrét
fotoportrét
kamagu
Registrovala sa 21. septembra 2016 na modrastrecha.sk. Pridala 4 príspevky. Okres Spišská Nová Ves.
 Pozdravujem chcela by som sa opýtať či by ste v prípade, že máte len 100 cm na umývadlo volili radšej jedno s odkladacím priestorom alebo či má zmysel ísť do dvojumývadla? Teda išlo by o umývadlo bez rozdelenia s dvomi kohútikmi. Za akýkoľvek postreh budem vďačná lebo sa neviem rozhodnúť.
4. máj o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
atak77
Registroval sa 24. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 1533 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Prešov.
fotoportrét
fotoportrét
atak77
Registroval sa 24. júla 2016 na modrastrecha.sk. Pridal 1532 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Prešov.
 @kamagu urcite vacsie umyvadlo, existuju aj 100 aj 90ky

inak ja som zmenil rozhodnutie, nakoniec beriem tu 2.variantu, presne tento model aj s ich skrinkou:
http://www.kolo-geberit.sk/v%C3%BDrobky/umyvadla/umyvadla-na-pult/traffic-umyvadlo-120-cm-pravouhle-s-2-otvormi-pre-bateriu-s-prepadom/11915/#gref
4. máj o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to