Reality holding a pobyt na Kanárskych ostrovoch

Ahojte, má niekto skúsenosti s realitnou kanceláriou Reality Holding a ich poukazom na pobyt na Kanárskych ostrovoch? Boli ste už niekto na tomto pobyte? Ďakujem.
Odpovedať
@magda223 chceš kúpiť nehnuteľnosť kvôli dovolenke? :-)
Odpovedať
dufam ze si neni taka naivna a nemyslis si ze v tej dovolenke mas zaplatenu cestu, ubytovanie aj stravu :))...taku proviziu urcite holding nema aby si toto mohol dovolit
Odpovedať
@magda223 Najskor si zisti, co vsetko ponukaju na ten poukaz,aby si nebola sklamana,ak zistis, ze ak by si sla sama na vlastne triko ,tak ta to vyjde lacnejsie a vyberies si podla svojej chuti
Odpovedať
Myslim ze tie "kanare" si zaplatis vo vyske provizie. Ale urcite si to riasdne over.
Odpovedať
v inzeratoch maju napisane kanarske ostrovy zdarma. takze cele ostrovy su zadarmo k bytu..to je super ponuka. ci zavadzanie..to sa da dobre napadnut a vydolovat z toho pekny balik penazi.... kamos si tetaz kupil byt a pytam sa ho ci aj kanarse ostrovy ma. ze to je len pobyt bez letenky a stravy, plati to rok, ale ze viac info mu nepovedali....
Odpovedať
(Akú krásnu schopnosť má človek z niekoho iného spraviť hneď naivného blbca. Asi to zvyšuje sebavedomie, neviem..) Chcela som iba vedieť či už niekto tento poukaz využil, reálne na tých kanároch bol a ako to dopadlo. nič viac. Každopádne ďakujem za odpovede.
Odpovedať
@magda223 ja som tvoju otazku pochopila presne ako si ju napisala. Tiež som sa zamyslela nad tym či maju uspech s lakanim ludi na nieco take. A tiež ako teba ma zaujimalo či to aj niekto využil. A asi tak ako ty nie som odkazana kupovať nehnuteľnosť len aby som sa dostala na Kanarske ostrovy. :-N Proste ma to len zaujimalo. toť vsjo. toto forum sa hemži ľudmi ktori proste maju potrebu či už robiť z niekoho " maleho Janka " alebo druhych priamo uražať. ako pišeš, asi to zvyšuje sebavedomie... su tu miliony chrobakov truhlikov ale zase aj množstvo normalnych ludi ktori chcu pomocť druhemu resp. neznevažuju otazky druhych preto lebo maju postaveny a skolaudovany svoj domček čim sa pasuju do role odbornikov na všetko. :-p
Odpovedať
pravdepodobne je to spoločnosť ktora ťa tam na myslim tyžden pozve, letenku si zaplatiš, stravu si kupuješ. A tam ťa zavolaju na jedno / možno viac , neviem ako to funguje nebola som tam/ stretnutie s investormi ktori stavaju apartmanove domy aby ťa zlomili na celoživotny prenajom alebo niečo take. ale možno je to inak , neviem. Napadlo ma to lebo toto robievaju prave obchodnici s nehnuteľnosťami.
Odpovedať
ahoj, kamoska si cez nich kupovala byt a o kanaroch nepadlo ani slovo...a to sa ich aj na to pytala a ziadna odpoved...a vsetko okolo kupi si organizovala sama lebo realitka uplne neschopna a neochotna
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Reality Holding sú klamári a podvodníci vedúci pobočky v Galante Miroslav Marček je to blbec a dajte si naňho pozor.Okrada ľudí
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@robo737 ahoj, môžeš mi napísať tvoju skúsenosť s nimi? Kľudne do IP
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?