Predaj

Ahojte Mam otázku na tých co predávali nehnuteľnosť cez realitku. Koľko si pýtali pri predaji ( %) “ ich províziu) ? ( okolie Popradu) Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Myslim, ze ked sa opytas, tak kazda seriozna realitka ti povie. Ale napr.u nas byt od vbreality bol tusim 2000 € pred 2,5 rokom. Pozemok asi 1500 € a napr klasika zahrada 500 €. Okres SNV
Odpovedať
Ahoj.Ja som už tu takuto temu založila popozeraj a tam máš viac odpovedí,hladaj realitka.
Odpovedať
Teda nehnutelnosť.
Odpovedať
@kamilka22381 veď práve tieto ceny by som brala, to by bolo super..... u mna pýtajú ďaleko viac .... no nič idem popozerať iné realitky .... ďakujem
Odpovedať
@petka456 nenašla dom to.... môžem mi to označiť ....,
Odpovedať
Profilova fotka
@aurelia66 mozno sa ceny zmenili, mozno nam dali nejaku zlavu, kedze sme cez nich robili byt a hned aj pozemok na dom. Zahradku sme poriesili nakoniec sami. Ale vbreality pridu aj do pp, skus pozistovat
Odpovedať
Profilova fotka
Asi toto mysli petka http://www.modrastrecha.sk/forum/pane...
Odpovedať
@aurelia66 už som ti poslala,predaj nehnutelnosti ,kupa.
Odpovedať
@aurelia66 teda predaj nehnutelnosti kedy sa platí.Cauko.
Odpovedať
@petka456 ved tu daj ten link a nie dokola pises nejake nazvy tem
Odpovedať
@atak77 Aky,ako to mam dať.Napíš budem o niečo mudrejšia.
Odpovedať
@petka456 www adresa tej temy o ktorej pises .. . otvor tu temu a skopiruj adresu z prehliadaca napr tato aktualna tema ma adresu: http://www.modrastrecha.sk/forum/kupa...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@aurelia66 Tak už som ti zistila mne čo ide predávať pozemok realitka tak ja som si dala cenu a ked sa to preda tak potom im ja zaplatím 3percentá z predaja.Dosť,ale asi to je lepšie cez realitku,ako keby som si to sama.
Odpovedať
@petka456 Dakujem no u mna pytaju 8% ( suma do 25000) a to sa mu zdá až moc veľa
Odpovedať
@aurelia66 To je veľa.Lebo ty im ten poplatok musíš podlať na ich učet ked bude všetko teda zmluva na katastri a ty mať peniaze na učte až potom im ty vyplatíš teda pošleš na ich učet ich odmenu,ale ked im dáš niečo predať a budu to mať na ich stránke aj rok tak nič neplatíš,až ked to predaju a bude všetko v poriadku.Oslov viac realitiek a uvidíš ake beru provízie.
Odpovedať
@petka456 Dakujem To s predajom mi je jasne ..., Ja son sa len chcela opytat tých čo predávali, čo si pýtali realitky ( či som ja mimo reality 😀😀) mimochodom odvolala som pár realitiek a cena je u nich 2-6%.....
Odpovedať
@aurelia66 Tak aj mne povedal ale iba 2až tri percentá.Tak som mu to dala a už mám aj podzemok na strankach.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?