Je reálne kúpiť dom do 100 000€ pri Bratislave?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte :-) Hľadam rodinny domček aj s pozemkom do 3 mil. Najlepšie novostavbu-bungalov. V blízkosti Ba do 15-20 km. Je to reálne?? Neviete mi poradiť dakú firmu,alebo lacné pozemky? Ďakujem za všetky Vaše odpovede! :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Dochadzanie do BA z NR cca 80km ako tam niekto pisal. Ked sa zamyslime a spocitame tak to je 80*2*5(dni)= 800 km tyzdenne co je asi skoro jedna nadrz 70l diesla (beriem tu lepsiu moznost) cize asi 100 EUR. Dajem tomu 90 EUR aby som neprehanal. Cize za mesiac to je 360 EUR a za rok 4320 EUR. Takze teraz sa na to pozrime akoze 360 EUR je mesacna splatka hypoteky a kolko "splatim" za 20 rokov? 86400 EUR. Cize ak sa rozhodujes ci kupis dom niekde pri NR za 100 000 alebo blizsie k BA za 180 000 EUR tak urcite ten blizsie. Ratal som len cestu tam a spat do prace. Tym cestovam aj tak doplatis ten cenovy rozdiel pripadne preplatis. A to este nemame PHM z 2 EUR co bude o 5 - 10 rokov?
Odpovedať
@pphmmr absolutne suhlasim s tvojim prispevkom! Pokial robis v BA, je logicke a aj unosne podla mna dochadzat tak. max. 50 km. Nielen co sa tyka nakladov na benzin, ale aj hlavne vynalozeneho casu - nenadarmo sa vravi, cas su peniaze. a treba potom rozmyslat aj do buducna co sa tyka deti - kam budu chodit do skolky, ci skoly. asi tazko ich vlacit do BA. ci oni budu v NR a rodicia v BA? co ak sa nieco stane a je potrebne pre ne prist? a co lekar? v BA ci NR????..... teraz dufam, nikoho neurazim, moc sa ospravedlnujem na zaciatok, ale pokial na to nemam, nestahujem sa silou mocou niekam do domu. bud setrim alebo beriem hypoteku a snazim sa. Btw, moj kolega chcel tiez takto usetrit a odstahoval sa niekam ku Hlohovcu ci kde. kupili tam starsi dom (manzelka na materskej, 3 deti). tiez zhanal nejaky dom, ci byt ale podla neho to bolo moc. a ako mu je teraz? vstava o 4. rano, je podrazdeny, vecer nechodi skor ako o 20. domov. cize fakt rodinna idylka..... toto by som nechcela ani v zlom sne :-| :-| :-| :-| :-| :-| mnoho ludi chce hned dom, preco nezacat bytom a postupne sa prepracovavat "vyssie"????? ci je to touto dobou????
Odpovedať
@pphmmr @lienka.7 absolutny suhlas :) darmo budem mat dom za par korun, ked si ho nebudem mat kedy uzit :) v prvom rade treba mysliet na prakticke veci suvisiace s dennym dochadzanim..
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
8-) 8-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@minkulka Ahoj, ako to myslis, ze mas nejake ponuky? To ta kontaktovala nejaka firma? Mohka by si mi, prosim, o tom poedat viac? Bola by som rada :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?