Menu Forum

Je reálne kúpiť dom do 100 000€ pri Bratislave?

24. júl 2015  • 
 Pridaj príspevok
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Poznámka admina: “Pro reklamu na našich stránkách slouží Profil Profesionála.”
13. jún 2012 o 09:27 • adels
fotoportrét
fotoportrét
pphmmr
Registroval sa 8. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 218 príspevkov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
pphmmr
Registroval sa 8. apríla 2012 na modrastrecha.sk. Pridal 218 príspevkov. Okres Košice.
 Dochadzanie do BA z NR cca 80km ako tam niekto pisal. Ked sa zamyslime a spocitame tak to je 80*2*5(dni)= 800 km tyzdenne co je asi skoro jedna nadrz 70l diesla (beriem tu lepsiu moznost) cize asi 100 EUR. Dajem tomu 90 EUR aby som neprehanal. Cize za mesiac to je 360 EUR a za rok 4320 EUR. Takze teraz sa na to pozrime akoze 360 EUR je mesacna splatka hypoteky a kolko "splatim" za 20 rokov? 86400 EUR. Cize ak sa rozhodujes ci kupis dom niekde pri NR za 100 000 alebo blizsie k BA za 180 000 EUR tak urcite ten blizsie. Ratal som len cestu tam a spat do prace. Tym cestovam aj tak doplatis ten cenovy rozdiel pripadne preplatis. A to este nemame PHM z 2 EUR co bude o 5 - 10 rokov?
14. jún 2012 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lienka.7 (34 r.)
Registrovala sa 16. augusta 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 122 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
lienka.7 (34 r.)
Registrovala sa 16. augusta 2010 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 122 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
 @pphmmr
absolutne suhlasim s tvojim prispevkom! Pokial robis v BA, je logicke a aj unosne podla mna dochadzat tak. max. 50 km. Nielen co sa tyka nakladov na benzin, ale aj hlavne vynalozeneho casu - nenadarmo sa vravi, cas su peniaze. a treba potom rozmyslat aj do buducna co sa tyka deti - kam budu chodit do skolky, ci skoly. asi tazko ich vlacit do BA. ci oni budu v NR a rodicia v BA? co ak sa nieco stane a je potrebne pre ne prist? a co lekar? v BA ci NR????..... teraz dufam, nikoho neurazim, moc sa ospravedlnujem na zaciatok, ale pokial na to nemam, nestahujem sa silou mocou niekam do domu. bud setrim alebo beriem hypoteku a snazim sa.
Btw, moj kolega chcel tiez takto usetrit a odstahoval sa niekam ku Hlohovcu ci kde. kupili tam starsi dom (manzelka na materskej, 3 deti). tiez zhanal nejaky dom, ci byt ale podla neho to bolo moc. a ako mu je teraz? vstava o 4. rano, je podrazdeny, vecer nechodi skor ako o 20. domov. cize fakt rodinna idylka..... toto by som nechcela ani v zlom sne emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon mnoho ludi chce hned dom, preco nezacat bytom a postupne sa prepracovavat "vyssie"????? ci je to touto dobou????
14. jún 2012 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
katarinka16
2
Registrovala sa 6. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 132 príspevkov. Okres Senec.
fotoportrét
fotoportrét
katarinka16
2
Registrovala sa 6. februára 2011 na modrastrecha.sk. Pridala 132 príspevkov. Okres Senec.
 @pphmmr
@lienka.7 absolutny suhlas emoticon darmo budem mat dom za par korun, ked si ho nebudem mat kedy uzit emoticon v prvom rade treba mysliet na prakticke veci suvisiace s dennym dochadzanim..
14. jún 2012 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
olivka_zlatko
Registrovala sa 21. marca 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 3 príspevky a 2 inzeráty. Má 1 priateľa. Okres Galanta.
fotoportrét
fotoportrét
olivka_zlatko
Registrovala sa 21. marca 2008 na mojasvadba.sk. Na modrastrecha.sk pridala 3 príspevky a 2 inzeráty. Má 1 priateľa. Okres Galanta.
 emoticon emoticon
1. nov 2013 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mesiacvsplne
Registrovala sa 24. júla 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Senica.
fotoportrét
fotoportrét
mesiacvsplne
Registrovala sa 24. júla 2015 na modrastrecha.sk. Pridala 1 príspevok. Okres Senica.
 @minkulka
Ahoj, ako to myslis, ze mas nejake ponuky? To ta kontaktovala nejaka firma? Mohka by si mi, prosim, o tom poedat viac? Bola by som rada emoticon
24. júl 2015 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to