Zlte stolicky do jedalne

Ahojte, prosim Vas, mate niekto tieto stolicky v jedalni? Ste spokojni? Potrebujem zlte, cenovo dostupne, ale nic pekne sa mi nedari najst. Tie plastove ma trosku odradzaju, skor nieco latkove, kozenkove.
Odpovedať
táto je čalúnená https://www.novynabytok.sk/jedalenska... za dobrú cenu
Odpovedať
@patt431 dakujem :) nemate nahodou s nimi skusenost?
Odpovedať
Profilova fotka
@bobicek mame, pozri fotoblog: http://www.modrastrecha.sk/blog/robin... su vynikajuce, a odporucam latkove, ak chces aby nieco vydrzali, kozenkove vydrzia tak 1-2 roky a potom sa to zacne lupat
Odpovedať
@bobicek Neviem, ci mas deti, ja si neviem pri nich predstavit calunene stolicky. :-D Aj tie kozenkove mozem umyvat dvakrat denne. Ja mam zlte barove stolicky a maslove v jedalni. Oboje kozenkove.
Odpovedať
@robinho dakujem za tip ;-) su krasne! @fuska nie, zatial nemame. a ked budu, budeme umyvat :-D
Odpovedať
@bobicek Ja len tak, ze calunene neumyjes. :-D
Odpovedať
@fuska :-D otepujem? toto, co mame zatial vyhliadnute je kozenka, alebo teda ekokoza.
Odpovedať
@bobicek :-D Ok, vela stastia. Ja som na 40-ke prala zlte navleky podusiek a modlila sa, aby to vyslo. Ja len tak pisem, ze chlapi nemaju paru o tom, co vedia deti sposobit a malokedy peru/cistia oni... ;-)
Odpovedať
@fuska :-D jasne. Len mne sa tam ta zlta proste ziada a hodi... :-D Mozno to olutujem a o rok, dva budem vyberat cierne (resp. tmave)... :-D :-D
Odpovedať
@bobicek Ale ked pises, ze kozenkove, tak by to malo byt v pohode. Ak calunene s deckami, tak jedine tmavosiva, tmavohneda a flakate... Ale to sama zistis. :-) Dobre vyberte.
Odpovedať
@bobicek ani sa ti necudujem ze ta plastove odradzaju vsak tie vyzeraju hrozne
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@fuska Dobry den mohla by ste mi poslat foto tych Barovych stoličiek ? Dakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj, som zvedavá akú vyberieš :) Mne sa napríklad veeeľmi páči táto.. Je to taká kombinácia plastu, dreva a koženky, ale vyzerá naozaj krásne.
Odpovedať
@emkapk Paci sa...
Odpovedať
@fuska dakujem vyzera to super. Smiem vediet kde ste kupili ?
Odpovedať
@emkapk Dakujem. My mame ale bez opierok na ruky, inak vyzeraju tak isto. Kupovala som v Sconte pred asi 3 rokmi.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?