Zhorela mi umývačka BEKO

Zobraz úvodný príspevok
V noci som sa šťastne zobudil a cítim silný spáleninový smrad z kuchyne. Ten šiel z umývačky, istič sa sám nevyhodil a neviem, čo by bolo ak by som si to nevšimol. Umavyčka je celá obhorená na hornom paneli. Ide o umývačku BEKO, v zásuvke je aj prepatová ochrana. Máte podobné skúsenosti? ako to je možné?
Odpovedať
1
2
@kejsix Práčka Bosch,r,v.2007-šlape bez jediného problému,sušička Bosch,r.v.2010-bez jediného problému,UMR Bosch,r.v.2014-bez jediného problému.Pravda je,že všetko sú vyššie rady.
Odpovedať
@sambucus spolupracujem s autorizakom boschu, takze to vidim z druhej strany... Opravuj kym to bude mozne, dnesne produkty bosch su zial uplne inde, vratane vyssich serii.
Odpovedať
@sambucus niekedy je to proste tak ze, ze aj ked su starsie, tak niektore starsie modely proste vydrzali viacej
Odpovedať
@kejsix Myslíš, že úplne inde ako čo sa týka kvality? Životnosti? Je to horšie ako to bolo pred pár rokmi?
Odpovedať
@majkisper Samozrejme že horšie, kde bol nerez tam je dnes plast, čo navyše nič nevydrží. Postaviť vedľa seba umývačku aktuálny model a 10 ročnú, zhodíš dole kryty a neveríš vlastným očiam.. na druhej strane, robia to tak všetci. Kedysi malo zmysel priplatiť si za vyššiu sériu, dnes ani náhodou. Umývačka za tisicku osmička umýva horšie, ako desaťročná štvorka. Osmička šla na chatu a štvorku som dal opraviť.. asi tak.
Odpovedať
@kejsix Preto mám aj ja Whirlpool UMR stále v režime "ON LINE" už 14.rok...Čakám kedy konečne prejde do "OFF LINE", ale nejako sa jej nechce... 🙂
Odpovedať
inak toto prvy raz pocujem. nam drzi a funguje umyvacka od nich uz dlho, takze som dost prekvapena. ale tak nic nevydrzi vecne evidentne. nechcem to zakriknut teraz, dufam, ze ta nasa pozije este nejaky ten rocik 😄
Odpovedať
@pachi12 no my akurat ideme kupovat novu, tak sa rozhodujeme, aku znacku zvolit. ale kazdy ma inu skusenost, ked tak citam a pocuvam. kazda asi nie je uplne 1000% bezproblemova.
Odpovedať
@mimi373 dalsiu som vybral haier, kde sa po dosuseni otvoria same dvierka..aby ta vlhkost tam nekondenzovala a nehorelo to...
Odpovedať
@radoslavc "aby ta vlhkost tam nekondenzovala a nehorelo to..."" Myslíš si, že Tebe sa to nemôže stať aj pri otvorených alebo aj pri zatvorených dverách?? 😐
Odpovedať
@mimi373 No, z tejto témy mi už teraz vychádza to, že treba si vybrať takú značku umývačky, ktorá má vo svojej výbave pribalený aj pyrosenzor a hasiaci prístroj 🙂 🙂 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
situácia je zlá. Skúšali ste reklamáciu v záruke?
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?