Výsuvná potravinová skriňa - skúsenosti a využitie

2. apr 2021420
  • @nikaluk  Ja som sa nakoniec rozhodla pre tuto na foto. Doteraz mi neprekaza nic, volila by som asi rovnaky typ. Nevadi mi ani, ze musim najprv otvorit dvierka a potom este vytiahnut suflik- je to sekunda. Cenu len za tuto skrinu neviem, bola sucastou celej linky.

• @gabige  sestra si vybrala do kuchyne podobnu, tiez to ma takto, len dolu ma urobenu zasuvku tak na plechy na postavenie, co tiez nie je zly napad.

• @gabige  vies mi poslat nejaky link alebo nieco take? Presne taky styl chcem aj ja len musim to presne preposlat muzovi lebo on riesi stretavanie s robotnikmi a stolarom. Dakujem

• Sponzor fóra
  • @gabige  a presne to neustale otvaranie dveri som nechcel a mam ako separe sufliky.
    Drahsie, pre niekoho rusive, ale supwr prakticke.

• @nikaluk  Link neviem, vytlac si tuto fotku a moze muz ukazat stolatovi

• @rkorba  ved posli fotku slecne, ako to vyzera.

• @gabige  paci sa

• @rkorba  @gabige.  Dakujem za foto 🙂 kedze bude chladnicka a potravinova vedla seba radsej to dam skrina a sufliky vo vnutri 🙂

• @nikaluk  ako chca, ale pri kazdom pouziti si na mna spomenies 🙂

• @rkorba  , aj toto vyzera dobre. Takze uz len podla osobnych preferencii kazdeho 🙂

• @siska1313  a koľko stala konkrétne táto skriňa

• @ajana1
    Kde sa dá kúpiť ten blum tower?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Je krásne byť doma! ♥ Bývanie, stavba, rekonštrukcia, záhrada a ešte niečo navyše... 🙂 Navštívte náš web a inšpirujte sa!
    misiatkom
    Bytča
    Obrazy na zútulnenie moderných interiérov
    Eshop svietidiel od svetových výrobcov. V ponuke nájdete dizajnové kúsky a tiež cenovo dostupné riešenia pre tradičné či moderné bývanie budúcnosti.
    Články od našich partnerov
    Betónové tvárnice pre stavbu vašich snov
    Elektroinštalácie vo vápennopieskovom murive.
    SYNEGO SLIDE novinka u veľkoformátových dverí
    Archív článkov od partnerov