Vyska pracovnej dosky v kuchyni 94 cm

Zobraz úvodný príspevok
Poprosim o skusenosti s pracovnou doskou vo vyske 94 cm. Ja mam 168 cm. Viem ze pri mojej vyske by bolo optimum tych 90 cm. Ked som si to nasimulovala - pri krajani sa mi to vidi super. Ale pri vareni nic moc. Najma pri vysokych hrncoch. Ako to mate vy? Zvyknem si? Mohla by som ist aj do nizsej kuchyne ale skomplikuju sa ine veci... aky je vas nazor? Najde sa aj niekto komu prekaza vyssia kuchyna? Dakujem za postrehy.
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
Všetko je to sila zvyku, ale nám viac vyhovuje keď ja vyššie, nemusíš sa toľko predkláňať, zohýňať, dlhšie vydržíme aj v kuchyni niečo robiť, ja som za to aby bola vyššie. Je to praktickejšie.
Odpovedať
Zalezi to od vysky cloveka. Ja mam napr. 162 cm a nasa linka 90 cm je mi vysoka, ked dlhsie nieck oripravujem, boli ma chrbat. Manzelovi so 184 cm zase vyhovuje. Boli sje v lete v penzikne, kde mali linku vk vyske 85cm a to bola uplna ukava, pre mna perfektne. Vraj ked sa clovek postavi k linke a ohne ruku v lakti do praveho uhla, tak by mal mat medzi laktom a doskou 10 cm.
Odpovedať
To som este veru nepocul, ale vyskusam to, ze aka vyska by vlastne pasovala teda mne.
Odpovedať
Profilova fotka
no co vyskusane? u nas to tak zhruba vychadza. ale tak my sme obaja vyssie, tak sme nemali takyto problem pri rozhodovani.
Odpovedať
@maru_maruska takto by to malo byt, ale kazdemu to vyhovuje inak, mam znamu, ktora ma podobnu vysku ako ty a maju vysoku linku, taku ze mne je OK ale jej je vyssie a teda, ze sa jej lepsie robi, no je to asi aj sila zvyku 😉
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?