Vstavaná rúra Electrolux EOC3430COX

Zobraz úvodný príspevok
Idem si ku Vám po radu. Kto z Vás máte skúsenosti s touto vstavanou rúrou Electrolux EOC3430COX. Uvažujem o kúpe do novej kuchyne. Je podľa Vás dobrá ,alebo mám hľadať inú značku. Ďakujem za Vaše odpovede.
Odpovedať
1
2
@ifkael Tak s tym nemame vobec problem, ani na predoslom elelctroluxe ani na terajsom. Manzelku povazujem za velmi dobru pekarku kolacov, tak by to hned ofrflala :-). Ale kamaratka ma nejaku staru ruru a jej to na ventilatore vysusuje. Pravdepodobne jej ta rura zle tesni.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
dievčatá čo to je 3 D pečenie? :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 rokoch
@danculd @jancusa2000 @ronuka Ahojte, máme doma rúru Electrolux EOC3430EOX, začala blbnúť. Už dlhšie robí to, že sama sa púšťa na pár sekúnd. Niekedy to robí stále, niekedy to nerobí aj pár dní. Prípadne aj ďalší, nemáte podobné skúsenosti s touto rúrou? Ak hej riešili ste opravu? Ďakujem.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od kajo873:

@danculd @jancusa2000 @ronuka Ahojte, máme doma …
@kajo873 Hm, tak to mi nerobi. A ked sa spusti a zacnes otacat volicom programov, tak urobi co?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od danculd:

@kajo873 Hm, tak to mi nerobi. A ked sa spusti a …
@danculd Funguje v pohode keď ju pustím. Ale keď ju vypnem, tak sa púšťa sama od seba ďalších pár hodín na pár sekúnd. A potom sa niektoré dni nepustí, niektoré sa zasa pustí, aspon teda čo viem odsledovať. Ale vždy len na pár sekúnd. Ale všimol som si že vždy vypysuje Pyr. Aj keď pustím pyrolízu, ukončí sa cyklus, tak tiež potom sa púšťa a tiež vypisuje Pyr.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?