Umývačka riadu Whirpool ADG 6240 FD

Profilova fotka
začínam vyberat spotrebiče a táto umývačka sa mi zapáčila svojimi funkciami a vlastnostami. rada by som však chcela vediet z osobnej skúsenosti aká je a či ste spokojný, dakujem.
Odpovedať
vlastnu skusensot nemam, ale tu je dost negativnych hodnoteni http://umyvacky-riadu.heureka.sk/whir...
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som v živote už myčku od Whirpool nechcela,stále sa kazila ,teraz sme momentálne bez myčky,lebo za 7 rokov sa pokazila tretí krát,šetrím na novú,ale určite nekúpim Whirpool ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@luci5 myslim ze ju mame, zatial bez problemov...akurat sa nerozpustala tabletka, tak ju musime davat na dno.
Odpovedať
Profilova fotka
Ja ju mám približne rok a som veľmi spokojná. Riad je čistý, suchý a lesklý, umýva super. Jedinou nevýhodou je, že nerozpustí celkom tablety, ale ja používam vankúšiky Jar, takže mi to nevadí
Odpovedať
Profilova fotka
@alabla @admi dakujem krásne za odpovede, ešte kúpu zvážim, aspon budem vediet načo si dávat pozor. a chcem sa ešte opýtat ako dlho umýva? dik
Odpovedať
Profilova fotka
@luci5 Eco program približne 40 min. a klasický 2,5 hod.Ostatné nemámodskúšané, veľmi ich nepoužívam.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
Nam tato umyvacka netaha vodu. Vypustit vypusti ak do nej nalejem vodu ale ked chceme spustit program tak cerpadielko ci co to len tak klopka a potom vyhodi chyby E4 F4. Ma niekto podobnu skusenost ? Asi treba zavolat servis a vymenit cerpadlo lebo uz neviem co s tym.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?