Umyvacka riadu-pohare su po umyti ako od mlieka spinave a na niektorom riade je akoby poprasok biely

Zobraz úvodný príspevok
Umyvacku mam cca mesiac najskor umyvala dokonalo, stale pouzivam sol, tablety a lestidlo. Cim to moze byt?
Odpovedať
@staronova Dakujem skusame.Momentalne umyvame 4 dni v rukach co mame take nervy s nej.Nielen pohare ale aj antikorove hrnce maju biely povlak.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@stanuska3105 tiez sledujem tuto diskusiu, ja mam Bosch 1,5 roka a este mi riad dobre neumyla, pred tym sme mali Wihrlpool, 16 rokov a slapala perfektne, ale chcela som zabudovanu do novej kuchyne. Zostavaju aj zvysky jedla, take kusky prilepene, ale najhorsi je biely povlak na poharoch, zacala som ich oplachovat po vybrati. U nas je tvrda voda, tak som vcera zvysila tvdrdost na najvyssi stupen - 7, znizila som lestenie (konecne som sa to naucila, ale musela som mat pri sebe navod) a skusam...Este mam funkciu Vario speed, to znamena ze skrati program ale umyva s vacsim mnozstvom vody. Aj to skusim, pretoze som sa rozpravala s opravarom UMR a on jednoznacne hovoril, ze dnesne umyvacky umyvaju s minimalnym mnozstvom vody, na hranici hygienickosti a samozrejme, ze ten riad nie je poriadne oplachnuty. Rada pre tych, co kupuju novu UMR - s co najvyssou spotrebou vody!!!
Odpovedať
Radsej skuste znizit teplotu vodu ;) Lestidlo, tablety a sol mam naplnenu vzdy, zmena znaciek nijak nepomohla, napr ecover znacka bol otras, finish sa mi tiez nezdal naonie a teraz asi mesiac mam jar a som spokojna, ale aj s nou sa mi zabielilo sklo. Tak som skusila teplotu. Tolko poharov som povyhadzovala, ale toto jedine zabralo :) Ked som mala neumyty riad, u mna znamenalo 1) zle som ho ulozila 2) pri riadeni umyvacky som si povytiahla tu striekaciu vec na spodku a teda riadne neoplachovala. A pouzivam stale skrateny program a napriek tomu bieel pohare boli (a ked dam citlivejsie pohare, aj budu...). Tiez som mala bosh a teraz siemens (povedala by som ze su rovnake), nema to s povlakom nic spolocne. Ja by som nervy na hranie sa s nastaveniami nemala. v navode by mohlo byt pri akej tvrdosti vody nastavit ktore parametre a staci zmerat tvrdost vody. A nastavit.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 4 rokoch
Profilova fotka
@clus no vidíš,keď si sám umývačku netreba toľko si umyjeme ale keď sme v domácnosti 6 tak príď a budeš umývať ručne,,je to veľká pomoc umyvačka
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
U mna je problem s bielym povlakom. Dosli tablety 3v1 a zacal som pouzivat klasicke umyvacie tablety. Na panvici som nasie taky biely povlak, ktory po prejdeni prstom siel dole. Tu na vlaknacz clovek najde ze: vela soli resp. treba pridat sol lebo tvrda voda to robi. Potom zasa znizit lestidlo a iny zasa napise pridat lestidlo.
Odpovedať
pridaná foto
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?