Údržba Egger Perfect Sense v kuchyni

Ahoj, podelte sa o skusenosti s cistenim Egger perfect sense matt v kuchyni. Mastne packy neviem vycistit, zacinam byt zufala. Dakujem za tipy!
Odpovedať
Ahoj, mam presne tento isty problem. Tiez neviem, co s tym. Mam bielu farbu a tiez tam su vidiet vsetky odtlacky...
Odpovedať
nejde to ani odmasťovačom alebo prostriedkom na leštenie okien?
Odpovedať
Clin na 25 povrchov a svedska utierka :) Inak ja som s W1100 PM nadmieru spokojna. Odtlacky vidno len pod urcitym uhlom a aj to ich musim hladat. Udrzba tiez super.
Odpovedať
Dakujem! Clin isto skusim 8-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
ozivujem temu :-) Konecne nam dokoncili bielu kuchynu Egger perfect sense matt, je dost zaspinena aj zvnutra skriniek, aj vonkajsie dvierka (na viacerých miestach odtrhnuta folia a zachytane spinavymi rukami). Skusala som jemne prostriedky, ale zabral len ten kremovy Cif, islo vsetko pekne dole (zatial vyskusane len na 1 dvierkach). Je to vsak abrazivny prostriedok, mam pochybnosti, ci neposkriabem povrch tohto materialu a ci sa zachova aj potom jeho bezodtlackovost .... @bibbo Ty si skusala prosim ktorym Cifom cistit? Dakujem
Odpovedať
Myslim, ze to bol ten biely. Ale bojim sa to skusat znovu, nech si to neznicim😖
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@kreola Můžu se zeptat na zkušenosti s Perfect sense po čase užívání? Jak je to s tím čištěním?
Odpovedať
No, uprimne nemam pocit, ze je to nejaky zazrak |-|
Odpovedať
@majak78 ja som zatial spokojna, ale byvame len mesiac. Odtlacky nevidim,.spinku utieram len vlhkou handrickou. Mne sa hlavne paci ten hlboky mat,.som teraz rada ze sme nedali lesklu ako sme mali povodne v plane 😊.
Odpovedať
@kreola Super, moc děkuji. Ano, taky jsme plánovala původně lesk, teď už ho nechci, ale stolař mě včera hrozně přemlouval na lesk... a který odstín bílého perfect sense máte - ten nažloutlejší (premium) nebo alpskou bílou? Děkuji
Odpovedať
@majak78 my mame alpsku bielu, potrebovali sme farbu doladit k farbe steny nad linkou, aby tam nebol nejaky velky odtienovy rozdiel bielej. Sedi nam to uplne presne :-)
Odpovedať
@kreola Děkuji!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ma este niekto s tym skusenost? egger perfect sense matt??
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
ahojte, chcem vás poprosit o skúsenosť s materiálom na výrobu kuchynských liniek. Egger perfekt Sense Matt? Máte v tomto prevedení kuchynskú linku? Ako sa udržiava ta matná verzia. Dakujem za každý jeden názor.
Odpovedať
@susan301 Pokiaľ sa vám tam zasušia mastné otlačky tak to ide bežnými prostriedkami veľmi ťažko dole. Ale kúpil som melamínové hubky a s tými to ide aj na sucho úplne ľahko dole. Ale tento materiál je veľmi háklivý na mechanické poškodenie. Dva krát mi padol nožík tak nešťastne, že mi ostala ryha. Ono je na vrchu nejaká tenká vrstva a tá sa oškrela.
Odpovedať
@bibbo Dobrý deň, reagujem na Váš predchádzajúci príspevok, keďže tiež pokukujem po Egger Perfect sense matt, Našli ste už, prosím nejaký grif, ako vyčistiť napr. mastné fľaky? Ako sa vám udržiava linka s odstupom času. Aké farebné prevedenie kuchynskej linky máte? Ako je to s odtlačkami prstov či náchylnosťou na mechanické poškodenie. Išli by ste do matu alebo lesku pre druhý raz? Ďakujem za Vašu odpoveď.
Odpovedať
Profilova fotka
najlepsie na cistenie matnej linky je jadrove mydlo. ja pouzivam na tu moju palmu kokosovu, stoji cca 50 centov. zmyvam mydlovou vodou a necham vyschut. vsetka mastnosta zmizne a neostavaju po nom ani ziadne cmuhy
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?