Teplovzdusna rura s funkciou mikrovlnky - Siemens alebo Bosch

Pozdravujem Aktualne zariadujem kuchynu a celkom oslovila moznost Teplovzdusnej + parnej rury so zabudovanou funkciou mikrovlnky..... Takto by som sa zbavil jedneho spotrebica. Mate niekto skusenost isli by ste do takeheto 2 v 1, alebo radsej rura + mikro oddelene. Aktualne som zuzil vyber na modely 1, Siemens IQ700 HN678G4S6 2, Bosch HNG6764S6 Cenovo su +- rovnake, a mam pocit ze aj funkcie su skoro uplne rovnake, tak preto si necham poradit resp ci nema niekto skusenost s niektorym z modelov (ci uz pozitivnu alebo negativnu). Dakujem
Odpovedať
S kombinaciou vsetkych funkcii v jednom ti nepomozem, ale Bosch vs. Siemens je na 90% identicky vyrobok. Robia len rozdielny dizajn ovladania pre kazdu znacku a obcas +- nejaka funkcia (potom zvykne byt aj cena odlisna). Takze si kup ten model, co sa ti viac paci dizajnovo, ak funkcie sedia.
Odpovedať
@19mato87 Rura+mikrovlnka asi nie. mi to pride taka kombinacia asi ako mikrovlnka s grilom 😄 moj nazor, kup si to zvlast.
Odpovedať
hh ruru za dvojku tu ma kazdy druhy, urcite bude vela prispevkov k veci 😅 ja mam po ruke konvektomat, takze ma hentaky produkt nedokaze oslovit ani zadarmo... ale verim tomu, ze to funguje dobre, su to spickove bytove modely, stopro to bude vymakane... vsak si to kup cez eshop ako sukromna osoba a mas dva tyzdne na odskusanie, easy... inak suhlas co pise zefe, medzi tymi dvoma he rozdiel len v dizajne..
Odpovedať
Dvojka/nedvojka, porovnatelna kombinacia rura s parou a pyrolyzou + samostatna mikrovlnka bude lacnejsia max. o 2 stovky, zalezi od vyberu. Ale ked nad tym rozmyslam, tiez by som do toho nesiel. Mal som davno mikrovlnku s grilom a bolo to akurat k zlosti. Sem tam nieco v mikrovlnke vyprsklo, zadrbalo grill, ktory sa nejak extra vycistit nedal a potom pri grilovani smradu ako v carihradu. Teraz mam cisto mikrovlnku bez otocneho taniera, vsetky steny hladke, utrie sa a pohoda. V tejto rure mikrovlnka bude stale zhavit vsetky pozostatky pecenia/grilovania po stenach a naopak pecenie bude zhavit vsetky vybuchy mikrovlnkovania na spirale. Plus u nas casto bezi rura aj mikrovlnka naraz, co by bol druhy problem. Je to vsak nazor od stola, bez realnej skusenosti s takou kombinaciou. Viem si to predstavit pre ludi, co bud velmi malo pecu alebo malo mikrovlnkuju 🙂 @kejsix 2 tyzdne na vratenie = nepouzite, nie zadrbane od grilovaneho kurata 😄
Odpovedať
@kejsix No, v rakusku sa da spominana Siemens rura kupit za cca 1550 Eur a a este dostanes 100 Eur cashback.... Co ma uz celkom zaujalo, kedze cena za lepsiu vstavanu ruru + vstavanu mikro uz bola podobna..... Co sa tyka Bosch vs. Siemens, tak som uz podla uplne rovnakych navodov zistil ze to je naozaj rovnaky stroj len iny dizajn... Ano, my doma relativne malo mikrovlnkujeme (ovela viac bezi rura), Len mi ide o to, ci pri tejto 2v1 rura/mikro kombinacii neni nejaky skryty zadrhel 🙂 Dik
Odpovedať
@zefe Ale no... mal by som par pribehov so stastnym koncom, robim to tak pravidelne. Je ale fakt, ze som zhyckany technologiou z gastro sektora.
Odpovedať
@kejsix akoze pravidelne kupujes ruru, 2 tyzdne vyprazas naplno a potom zadrbanu s kludom anglicana vratis a este ti podakuju? 😄 Je rozdiel vracat nieco, na com pouzivanie nie je vidiet... Mozno v USA, tam som vracal aj obnosene rifle v casoch, ked u nas o vrateni este nechyrovali.
Odpovedať
@zefe Verim, ze spotrebic sa da odskusat a vratit aj bez toho, aby si ho tym skusanim defakto znicil.. Mna o tom skolit nemusis.
Odpovedať
Známa také mala a vždy len chvála. Siemens a bosh je to to isté Ja mám samostatne
Odpovedať
Mám tu Bosch. Mikrovlnný ohrev trvá trošku dlhšie, cca 2:30 min aby sa studené jedlo zohrialo. Keď sa zohrieva, tak predsa použijem kryt a keď je rúra špinavá, stačí zapnúť pyrolýzu. Ceny sú teraz vyššie ako som to pred dvomi rokmi kupoval.
Odpovedať
@petobike Dakujem za osobnu skusenost.... A teda po dvoch rokoch spokojnost? Su tam nejake skryte minusy?
Odpovedať
@19mato87 za tie peniaze, žiadne mínusy, výrobca si dal záležať 😎
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?