Striekane kuchynske dvierka

Ahojte strechaci, mame teraz dilemu. Zene sa velmi pacia striekane kuchynske dvierka s vyfrezovanymi uchytkami, pretoze tam niesu ziadne ABS hrany. Ja sa ale bojim ich odolnosti predsa len to nieje lacne a rad by som mal aspon 10 rokov pokoj. Mate s nimi niekto realne skusenosti? Studio odobera dvierka od dodavatela svetdvierok. Dakujem!
Odpovedať
Profilova fotka
My máme striekané lesklé biele a zafrézované úchyty. Som spokojná Kuchyňa tretí rok ako nová. Podľa mňa je striekanie dvierok kvalitnejšie ako foliovanie. Folia sa po čase môže olupovať? Detail dvierok na foto
Odpovedať
Profilova fotka
Celá kuchyňa je v albume https://www.modrastrecha.sk/blog/kura...
Odpovedať
@kuratko22222 dakujem presne tuto farbu aj uchytky si zena vybrala 😄 a mozem sa opytat, mate male deti? Teda ci s nou zaobchadzaju iba ohladuplni dospeli ludia alebo aj niekto kto ma menej citu pri nej 😛
Odpovedať
Profilova fotka
@kuratko22222 ako dlho vam to trvalo kym ste to cele dali dokopy? kuchyna vyzera fakt dobre 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@palinoba No malé deti doma nemám Ale puberiaci tiež vedia dvierkami trieskať. V pohode😂😂😂
Odpovedať
Profilova fotka
@maros_get Nič sme nedávali my dokopy. Robil to stolár .Prišiel, zameral ešte v holostavbe. 2 mesiace sa kuchyňa robila, čakalo sa na nastriekanie dvierok. Potom prišiel aj s kolegom a montovali to 2 dni .
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?