Spotrebiče vedľa seba

Zobraz úvodný príspevok
Prosím poraďte presný názov rúry a mikrovlnky, ktoré sa daju umiestniť vedľa seba. Prípadne aj vyhrievaciu zásuvku.
Odpovedať
@durino a na co by sme jazdili a cim by sa kurilo?
Odpovedať
@palo18 .."a na co by sme jazdili a cim by sa kurilo?" No predsa na batérie, také ľahké a nevieš??? :-D :-D
Odpovedať
@duzu Energie je dost pre vsetkych, k kazom cm3 je jej dost, hovori sa tomu energia nuloveho bodu. To len nasa oficialna fyzika to taji, resp. nedava tuto technologiu vsetkym. Bohuzial. A preco? Ako som uz pisal, lebo peniaze. Velkym priekopnikom volnej energie bol Nikola Tesla, ale ked sa zistilo, ze chce dat svetu volnu energiu, zrazu ho zdiskreditovali a vymazali z ucebnic, malokto o nom bezne pocuje, hoci je to jeden z najvyznamnejsich vedcov na svete. Lebo peniaze a zisky. Vie o nom len ten, kto sa aktivne zaujima o taketo veci. MW nepouzivam z opatrnosti, je mi jedno, ci niekto nieco dokazal, alebo vyvratil. Su informacie, ze skodi. Pozri si odkazy, co som pisal. A aj keby priamo neskodila, urcite neprospieva. Svet je totiz zlozitejsi, ako si mnoho ludi mysli. A hlavne si myslia, ze ked vedia par fyzikalnych pouciek, tak ze vedia vsetko. Opak je vsak pravdou. Vedia toho malo. Nemame vsetky odpovede ani na zakladne otazky (hmota, energia, cas), tak na com sa potom da stavat? Zakon zachovania energie plati v uzavretom systeme, pricom v reali taky system neexistuje. Preto mozes volne cerpat energiu z prostredia. Podobne, ako to robi tepelne cerpadlo. Tu mas par prikladov, nie vsetko su overunity stroje, ale najdu sa tam aj take: https://www.sites.google.com/site/afe...
Odpovedať
@technik007 Bohuzial, je to tak. Musi sa prebrat vacsina ludi, inak je to marne. Ale neboj sa, postupne sa ludia duchovne prebudzaju. Len ich zatial je mensina.
Odpovedať
@igor256 Nepovedal by som, ze som hlupy, iba mam viac informacii, ako ty. Ja nespochybnujem vedcov ako takych, ja spochybnujem oficialnu fyziku. Preco neuci celu pravdu? Pravdu o volnej energii? Tesla, Bedini, Sweet, Smith, Kapanadze a mnoho dalsich... Mali zariadenia na volnu energiu. Preco sa o tom neuci a nie je to najvyssia priorita? A zasa sme pri tych peniazoch, kto tych vedcov sponzoruje? Vyskum sa bude uberat len tym smerom, ako to niekomu vyhovuje. Ak si sa dostal dalej (volna energia), tak si skoncil, alebo nedostanes na vyskum peniaze. Ale su aj ini ludia, co skumaju veci a javy. Nielen oficialni vedci. Vid odkaz hore. TC bolo len ako jednoduchy priklad, aby ludia pochopili, a nie, ze to popiera fyziku. Ano, oficialni vedci zatajuju skutocnosti, resp. sa im ani neumozni k tym skutocnostiam dostat. Veda ide iba tym smerom, aby nebol prilis velky pokrok. Ak je solarny panel a veterna elektraren ten najlepsi vydobytok, co sa tyka cistej energie, tak to sme na tom zle. Ale myslim, ze zachvilu bude tato planeta tak zdevastovana, ze sa nakoniec uvolnia zariadenia na volnu energiu, ktorych je mimochodom vela, lebo sa konecne pochopi, ze bez toho sa neda ist dalej. Ale je to aj o duchovnom pokroku ludstva. Lebo chapem, ze dat volnu energiu takemuto EGO ludstvu, asi by to nedopadlo najlepsie. Za dalsie, volna energia je aj nezavislost od systemu, a to ti, co to tu naozaj riadia, nemozu dopustit. Aby si bol nezavisly a nie otrok. Povedz, UFO lieta na naftu a tankuje na OMV Mars? Jasne, ze nie, jazdi na volnu energiu. Len mi teraz nepovedz, ze UFO je vymysel...
Odpovedať
@durino tesla sa učil na fyzike vynašiel i stredavý generátor a trafo a to sa ujalo, bezdrátový prenos je zraniteľný pri zhoršenom počasí , stratí sa viac energie ako po vedení, lebo je pri GHz vlnení tak isto ako signál z družice, na krátke vzdialenosti ale funguje aj sa využíva v malom napr. nabíjanie mobilu i v aute, má síce svojich nasledovateľov no zatiaľ nemá nikto preukázateľné praktické využitie, Čína chce do r. 2025 prenášať energiu z družice, tak si počkáme
Odpovedať
@durino jezkovi oci!!! Teba by som doma mat nechcela... To naozaj. =-)
Odpovedať
@duzu Ano, nieco sa uci, to je pravda. Ale ani zdaleka nie vsetko. Bezdrotovy prenos energie je podla Teslovho vyskumu naopak zosilnujuci, preto staval vezu vo Wardenclyffe.
Odpovedať
@zita19 Preco? Som uplne v pohode. Len mam mozno viac informacii, ako bezni ludia. Svet nie je len o dome, zahrade, futbale a pive. 😉
Odpovedať
@durino to viem, ale aj tak by som doma nechcela magora co basni o UFO miesto toho aby poryloval zahradu...
Odpovedať
@zita19 Nemyslim si, ze som magor, nemam dokonca problem ani s fyzickou pracou. 🙂 To UFO bol len priklad na to, aby si ludia uvedomili, ze na naftu to asi nejazdi. To je vsetko, nevenujem sa UFO problematike.
Odpovedať
@durino ale odpálil i generátor a to výskum zabrzdilo, dnes je to z každou novou technologiou rovnako najskôr sa musí zaplatiť vývoj tej starej život je ale aj o užívaní , mne sa páčia ženy,viem to s nimi,potom to lepšie myslí, nie len suchár v knihách , ja nepochopím ľudí ktorý nechcú ísť na dôchodok, to je choroba, v práci chodil i 90 ročný dedo úplne zadarmo len za stravu, no zavadzal i na vrátnici, i tie sa už zrušili, dnes nemá nikto opatrovateľský ústav v práci, preto sa musel uzákoniť odchod v 65-ke ,no to sme už poriadne mimo tému končím môžte to zmazať
Odpovedať
Článok sa načítava...
@zita19 Ty nemáš ešte porýlovanú záhradu??? :-D No pekné ;-) V mojom okolí majú ľudia už posadené ;-) Šlohli Ti rýle??? :-D
Odpovedať
@technik007 uz davno mam. Nasi chlapi neteoretizuju o cistej energii a spiknutiu mocnych proti ludstvu, oni robia to co sa od nich ocakava. Dokonca nam ani mikrovlnky nezakazuju :-)
Odpovedať
@durino ty si asi čítal tú "knihu" toho bývalého posunovača, mýlim sa? (taký týpek čo sa mu zdalo, že vagóny idú do kopca a začal spochybňovať fyziku) Nedokážeš uviesť jeden príklad s detailným vysvetlením porušenia zákona zachovania energie,lebo taký neexistuje. Ak áno bude mať chyby alebo nepravdy. Každopádne, rad by som, aby všetci pochopili, že tento používateľ je mentálne indisponovany a tak aj jeho príspevky brali. Teda ak chcete spotrebiče vedľa seba nebojte sa mikrovlnky a hľadajte v sekcii sety mikrovlnná rúra a rúra. Zásuvka na ohrev bude asi blbosť. Ja by som ale dal asi pod rúru jednu 25-30cm zásuvku a nad to MV.
Odpovedať
@zita19 Moja krvná skupina :-D :-D
Odpovedať
@technik007 Vaše odľahčenie diskusie ma zakaždým dostane 😄 Hneď mám lepší deň 😄
Odpovedať
@igor256 Ale tu nikto nehovori o poruseni zakona zachovania energie. Len si to nepochopil. Ten zakon plati v uzavretych systemoch. Lenze take v skutocnosti neexistuju, chapes? Tak neviem, kto je tu potom mentalne indisponovany... 😉 Dal som odkaz na overunity zariadenia, mozes to studovat mesiace. Ale to nepochopis, dokial sa nevyhrabes zo svojho obmedzeneho pohladu na svet.
Odpovedať
@zdenoo1 To som rád, aspoň niekto to vie oceniť... :-D :-D Však keď nejde o život ...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?