Skúsenosti - varná doska s odsávaním pár

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, má tu niekto varnu dosku s odsávaním par? Aké sú skúsenosti? Poprípade akú znacku máte? Najnovšie ich vymyslela aj Ikea, má niekto? Čo ak sa do oblasti odsavania dostane tekutina, jedlo? Ďakujem za odpovede 🙂
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dominik_galaba:

@skywalker10 no že mne ustrelili percentá tak ako…
@dominik_galaba chcel by som sa spýtať ako máš vyriešený vývod cez zateplenie. To ako máš vyvedenú 150tku rúru je konečná výška nad terénom alebo si v zateplení urobil 90° "Lko" aby bol vývod vyššie kvôli snehu a pod. Ja uvažujem dať hranaté potrubie do podlahy a vyspádovať smerom von. Len sa bojim, že ak by som to pomocou 90° kolena na vonkajšej strane zdvihol vyššie nad terén aby sa v tom kolene nehromadil kondenz.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od 22kubo1:

@dominik_galaba chcel by som sa spýtať ako máš vy…
@22kubo1 tak navrtas dierku do toho kolena so spodnzej casti ...ja som to daval popod zakladovu dosku a von som to vyviedol v malej sachte z tvarnic, ale priamo bez kolena
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od 22kubo1:

@dominik_galaba chcel by som sa spýtať ako máš vy…
@22kubo1 ahoj, sorry že tak neskoro, ale ja som zamýšlaľ tento digestor ešte pri budovaní základovej dosky, rúra ide v podlahe / v základovej doske a vyúsťuje cez DTčko von :)
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od dominik_galaba:

@22kubo1 ahoj, sorry že tak neskoro, ale ja som …
@dominik_galaba áno to som videl, že to máš ešte pod platňou. Len som chcel vedieť, že von kde to máš vyustené do exteriéru, či si to zdvihol vyššie nad terén aby sa ti do rúry nedostal sneh, príp. voda. A ak áno ako máš vyriešený odvod kondenzu, ktorý sa ti v tom kolene môže tvoriť.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?