Skúsenosti s kuchyňou od firmy EUROSPAN, s.r.o.

Ahojte, chcela by som sa opýtať na túto firmu, nakoľko už sme zúfalí z výberu kuchyne do nového bytu....a na stránke tejto firmy sa mi zdá, že som konečne našla niečo pre nás a aj ceny sa mi celkom pozdávajú...má niekto skúsenosť s touto firmou? A hlavne vidím, že sú z Michaloviec a my sme z BA...dá sa aj takto naďiaľku objednať? Ďakujem za všetky názory...
Odpovedať
Tak to by aj mňa zaujimalo, som ich aj ja našla na nete a pačia sa mi. Prípadne kde majú predajcov, kde si to môžem pozrieť. :)
Odpovedať
kuk na kuchyne pre každého.sk,Kočiš ten má tiež krásne kuchyne asi trošku drahšie,ale kvalitné.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@botanka ahojky, ako nakoniec? dalo sa od nich objednat? kedze my tiez byvame od michaloviec velmi daleko :) dakujem
Odpovedať
ahoj..no kuchyneprekazdeho boli nas favorit..strasne mily pristup, ustretovi a schopni majitelia..zial ked sme mali dohodnuti termin sme mali autohavariu a potom sme tam uz nesli..nakoniec sme kupili kuchynu v ikei a zatial sme velmi spokojni...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 rokoch
@botanka my vieme kupit nabytok aj kuchynsku linku v nabytkarstve v meste Šaľa - Tolgyesi, dobru cenovu ponuku nam dali na linku, hladam recenzie na nich, tak nikto nemate od nich kuchynsku linku?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?