Rúra s mikrovlnami... Máte skúsenosti?

Profilova fotka
Máte prosím niekto kompatnú rúru s mikrovlnami? Naozaj to funguje ako mikrovlnka? Normálne to pečie? U nás ide mikrovlnka každý deň a rúra tak každý tretí. Páčilo by sa mi mať miesto dvoch spotrebičov jeden, len fakt o tom nič neviem a aj na nete je o tom veľmi málo diskusií. Je mi jasné, že keby som piekla, tak asi v tom momente nebudem môcť používať mikrovlnku, to vidím zatiaľ ako jedinú nevýhodu. Ďakujem za odpovede.
Odpovedať
Dalsia nevyhoda je cena, ktora sa musi vzdy dat cela , acosom pozerala, je to vpodstate sucet 2 pristrojov. Teda ked sa pokazi jeden, platis dva. Ale znamaco to ma dlhe roky si to chvali
Odpovedať
@yuriko jednu má strýko funguje ako rúra, vyhrieva špirálou a má i mikrovlnné žiarenie, používa sa i pri pečení a funguje i len ako mikrovlnka na ohrev, v čase ked ju dostal darom asi 8r dozadu stála ako 4 moje mikrovlnky v tom čase,dnes sú iné ceny na pomer k platu @zuzka60 ak sa poškodí jedno druhé ide, ak nie je chyba na prívode, a nejde tiež kombinácia
Odpovedať
@duzu no hej, ale uz kupujes znova drahe, lebo chsces mat oboje. Alebo hldas miesto, ktore si za tu dobu zapratal inym pristrojom... :)
Odpovedať
@yuriko my sme si kupili takuto kombinaciu do domu a som fakt spokojna..., ked to mam nastavene na mikrovlny, tak normalne funguje ako mikrovlnka, nic nemusim prepinat alebo hladat zakazdym..., ked idem piect, tak vtedy prepinam a musim vlozit rost alebo plech a vybrat skleneny plech urceny do mikrovlnky, mame whirlpoolku a stala cca 650€
Odpovedať
Profilova fotka
to som ani nevedel ze take nieco existuje
Odpovedať
@yuriko mame Samsung FQ159ST cena cca 400€ Je to teplovzdusna, horny-dolny ohrev, gril, mikrovlna Ma aj prednastavene programy kde ide kombinacia mikrovlny+nieco ... samozrejme vsetko sa da nastavit od teploty po casy .... Super zariadenie .... Doporucujem mas len jeden kram v kuchyni a usetris priestor ...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 rokoch
Tie kombinované rúry nemajú otočný tanier ako klasická mikrovlnka?
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?