Organizér do kuchyne

Máte v kuchyni nejaké organizéry šuflíkoch? Ak áno čo odporúčate? konkrétne ma zaujíma aj ten organizér na taniere ak to niekto má.
Odpovedať
Tiez som take cosi planovala no nakoniec sme skoncili s klasickymi suflikmi. Ako na dozy to moze byt fajn no tie taniere neviem, moc prakticke mi to nepride
Odpovedať
@daniela87sk vies kolko planov sme my mali na taketo organizovanie? A nakoniec aj tak sme to nedali, sme zvyknuti na klasiku, tak sme tomu aj ostali verni.
Odpovedať
@stano_33 len ja musím niekde do spodných suflikov dať poháre a taniere 😄 tak rozmýšľam ako
Odpovedať
Profilova fotka
@daniela87sk na taniere by som dala nieco taketo , videla som aj jednoduchsie riesenia, skuste kuk Ikeu napr. Na hrnce je to podla mna zbytocne. Hrncom sa nic nestane pri otvarani. Taniere su na tom horsie. A to riesenie na pokrievky je podla mna somarina, zabera to velmi vela miesta. Ja ich ukladam jednu na druhu a piatu na siestu a nie je s tym ziadny problem. Prip. ak mate niekde aj dvierka, tak by som namontovala ten kovovy drziak na pokrievky. Pride mi to praktickejsie. Na plastove dozy by som kupila obycajne plastove kosiky a davala to do toho, prip.kupit taku sadu, ktora sa da poskladat od najvacsej po najmensiu do seba. Tie naberacky na tom obrazku tiez zaberaju velmi vela miesta. Najlepsie je to mat v nizkej zasuvke alebo dat do nejakej nadoby.
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa paci taketo riesenie, ale tak sa daju len taniere, neviem si predstavit ako usporiadat nejako rozumne pohare a salky 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@janaigor to je fajn riesenie a co sa tyka poharov, ako tiez nechapem preco ich ukladat do suflikov
Odpovedať
taniere mať v šuflíkoch to je dobrý nápad, keď aby výsuv bol kvalitný aby to bez problémov zvládol, to je podstatné a poháre tam moc toho sa vymyslieť nedá, len nejakú podložku a usporiadať ich vedľa seba, prípadne niektoré na seba
Odpovedať
@yelly1 výsuv máme MB ale neviem nemám s ním skusenosti
Odpovedať
Profilova fotka
@janaigor kde sa da nieco taketo kupit? To je teda podla fotky to vyzera, ze prisposobitelne, to moze byt ozaj prakticke mat v suflikoch taniere. Aj ked ta vaha bude riadna. Tak aby to vobec udrzalo
Odpovedať
Profilova fotka
Na taniere do zasuvky ma dobre uchytky aj ikea, sestra tam kupovala a nebolo to nejake drahe a potom si zaobstarala este aj take nieco na usporiadanie pokrievok aby aj to mala zoradene v sufliku.
Odpovedať
Mám taniere v šuflíku, ale nemám tam žiadny systém na uloženie. Nie je to potrebné, vôbec sa nehýbu pri otváraní. Na pokrievky mám v šuflíku s hrncami kovový odkvapkávač na taniere za 2 eurá.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?