Oplatí sa vstavaná rúra Gorenje BO 8750 BX?

viete mi poradit ci sa oplati kupit toto : http://www.obchodobchodov.sk/produkty... pripadne co by ste mi odporucili - cena do 500-600€. dakujem :-)
Odpovedať
1
2
http://www.andreashopsala.sk/internet...
Odpovedať
@pp999 nie zle, len si musis zvazit, ci vsetky tie funkcie naozaj vyuzijes, vsetky tie grily a tak. inak v pohode postacuje aj rura s 53 l objemom. a po pravde, tamta sa mi zda aj cenovo dost vysoko, ale vzhladom na elektronicke ovladanie je to asi ok.
Odpovedať
nemáte niekto skúsenosti s parnou rúrou? Dobrá vec či vyhodené peniaze?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ti co mate rury Bosch, nemate niekto HBA24B150 ? chcem ju kupit a rada by som nejake nazory. ;-)
Odpovedať
@manilla ja som si ju kúpila, nemám ju však ešte rozbalenú takže neporadím, dokupila som si k nej teleskopický výsuv
Odpovedať
Profilova fotka
@manilla ja ju mam, je vyborna :) velka, zmesti sa aj velky plech a rychlo sa nahreje :) pecie rovnomerne, proste super :) teleskopicky vysuv som si nedokupovala, k štastiu mi nechyba, je to podla mna dost drahe a fakt mi to nechyba :) trochu sa da vysunut bezpecne aj normalny rost , co tam je :) a ked nieco dlhsie potrebujem robit, tak mam vedla rury mriesku odkladaciu a vyberiem pekáč.. ale na polievanie zvladam aj s roštom, ktory tam je , staci ho povysunúť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 prosim ta, aj ja ju zvazujem, ake programy su obsiahnute v tom autopilote? vyuzivas aj teplovsdusne pecenie? a je tam eco clean? ak nie, tak nechyba ti? kolko sa doplaca za teleskopicky vysuv? to je otazok, prepac :-D druhu mam vybratu HBA 33B550
Odpovedať
Profilova fotka
ja ne viem, ma vela funkcii ale pravdupovediac, vyuzivam najviac klasicky horny a spodny ohrev, teplovzdušny som skusala, je dobry aj napr. ked nieco ohrievam v rure ( nepouzivam MW) ... Eco clean - to neviem, co je, ja som ten navod podrobne az tak nestudovala, takze neviem, ci je, ale nechyba mi.... ale asi to bude take , co sa spina akoby vypali, nie? Teleskop. vysuv co som videla na nete ceny stal od 130e vyssie... :-p Neviem, ja som spokojna, ale zalezi, co ocakavas od rury.. Moja poziadavka najhlavnejsia bola, aby bola XXL - na velke plechy :) a to je :) ostatne funkcie ma vselijake, ale myslim, ze ich ani nevyuzijem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@katrin21 tiez si myslim, ze vela programov netreba, ale taky gril, rozmrazovanie a pizza program navyse sa podla mna vyuziju :-) . tiez chcem MW pouzivat co najmenej, takze info o teplovzdusnom ohrievani je super ;-) eco clean je cistenie parou, ze das do rury plech s vodou a pekne sa spina odmoci, len na to musi byt prisposobeny povrch rury. spaluju pyrolyza a katalyza, ale to uz je drahe a podla mna aj zbytocne
Odpovedať
diky baby @katrin21 @tajga takze som uz rozhodnuta. po vyplate kupujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby prosim Vas aj Vam tak silno fuci zo vstavanej rury,ked je pusteny ventilator?dnes sme skusali a brutalny prievan z rury?co to?:-(
Odpovedať
Profilova fotka
Asi je to chladiaci ventilator:-( Som sklamana,velmi silno to fuci,total prievan.Aj Vase rury sa tak chladia?
Odpovedať
Článok sa načítava...
naša sa tiež tak ofukuje, to je asi normálne y týchto vstavaných rúr, niekde sa už o tom aj písalo
Odpovedať
@tajga prosim ta a vies mi povedat kolko ta asi vysli tie teleskopicke vysuvy? a este boli k tejto rure vo vybave aj nejeke plechy? dakujem
Odpovedať
@maryana k rure je plytky a hlboký plech, výsuv ma vyšiel tak do 80 eury 8-)
Odpovedať
@tajga veľmi pekne ďakujem, to mi odľahlo lebo ma všetci strašili že k nej nedostanem plechy, maximálne jeden, jaj, veľmi sa mi páči už sa teším kedy si ju objenám :-D a ešte jedna otázka, objednávala si ju cez internet alebo si ju kupovala v obchode?
Odpovedať
@blesura aj nasa rura tak fuka, ale to je pri vstavanych rurach potrebne na rozmiestnovanie vzduchu aby sa ochladzoval rovnomerne......inac ked som ju prvykrat vypalovala na prazdno myslela som ze odleti alebo sa kazdu chvilu rozsype ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@andrejkam :) no uz som si zvykla, uz je to ok, ale ten prvy moment bol strasny :) ked clovek nevie, co ma cakat a nie je zvyknuty....ale uz je to v pohode, a ak nemusim, radsej sa pred nou nepohybujem, ked pecie a chladi :) vdaka ,)
Odpovedať
@maryana objednala som ju v obchod e asi datart, radšej si priplatin nejakú čiastku ako reklamovať internetovú objednávku
Odpovedať
@tajga dakujem a radsej dufajme ze ziadne reklamacie nebudu 8-)
Odpovedať
Prosím vás má niekto skúsenosť s Bosch HBN532E1T??? Za odpovede vopred Ďakujem :)
Odpovedať
prosim vas ktora rura ma antifinger upravu? mam zalusk na siemens. vdaka.
Odpovedať
Profilova fotka
@luciferova electrolux, uzasny povrch, nie je vidiet nic . V mojom rozhodovani velmi zavazilo ... Neznasam stale cistit tie capky :) hlavne na mikrovlnke ...
Odpovedať
@kkiki dik, ale chcem spotrebice jednej znacky :-) preto siemens :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@luciferova no tie som mala vybrane od zaciatku, potom som to vsetko zacala skusat, porovnavat a nakoniec vyhral electrolux. Co sa napr parnej rury tyka 1 na trhu, postavit nad seba truba, mikro a kava zase vysiel on, tiez vypracovanie mat, aj indukcia 710 a nemusis sa striktne drzat kruhov . Siemens mal len 58 a cena dvojnasobna. Chladnicku mraznicku mam siemens, ale tie su zabudovane, a umyvacku bosch zabudovana. To len na otazku ktora rura ma antifinger .
Odpovedať
@kkiki zaujimave...hodis link na indukciu? A umyvacku?
Odpovedať
Profilova fotka
@luciferova pozri moj album in da house, tam mam vsetko ...
Odpovedať
co je lepsie? pyroliza alebo eco clean?
Odpovedať
pyro ;-) protiotlackovu upravu snad uz maju vsetky,ci nie?
Odpovedať
Ak aj maju tak nie vzdy sa to uvadza co mna paradne pri vybere matie ;-) A preco pyro? Aky je rozdiel?
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?