Od koho a za koľko máte kuchyňu?

Zobraz úvodný príspevok
Plánujem objednávať kuchynu a rada by som vedela vaše skúsenosti - od koho máte, cenu a aká je veľká, poprípade dalšie ohlasy....
Odpovedať
1
2
Ja som rozpraval s jednym číňanom, a som sa ho opítal, či u nich je všetko také nekvalitné? On sa zasmial a povedal, že nie, len to čo je kvalitné už sa neoplatí doniesť. U nás je od nich odbyt len na nižšiu kvalitu. Potom som mal to šťastie, že som bol v Číne a môžem povedať, že nie oni sú zaostalí, ale nás predbehly už na dekády. Len u nás Nemci propagujú, že sme centrum sveta a najlepšie veci sa vyrábajú len v nemecku a sa predávajú na Slovensku. Dobré ráno.
Odpovedať
Profilova fotka
...... ano.., vsetko co nie je z ciny je fake........... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
@michaela55555 prosím vás viete mi poslať emailovu adresu alebo aj stranku na vášho stolára do správy ? a ak by ste mohli aj cenu a aku máte velku kuchynu.ďakujeem :)
Odpovedať
@zanetamet Velky suhlas s 1. vetou.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
@michaela55555 dobry den, mohla by som vas do spravy velmi pekne poprosit kontakt na stolara, pripadne aj fotky vasej kuchyne :) Dakujem krasne!
Odpovedať
My sme si po dlhom vyberani dali nakoniec vyrabat kuchynu u stolara s dobrymi referenciami,poradil nam aj vo vybere dizajnu a nakreslil odpady atd.Decodom nam linku dlhu 6,5m nacenil na 3900e s montazou,drezom,vstavanym kosom a klasicka vyska skriniek,dojazdy blum,folia.U stolara sme si nakoniec vybrali vysoke skrinky po strop,tiez dojazdy blum,montaz,drez a lamino zastena,prac.doska egger a material linky nie folia ale kvalitnejsi s abs hranami a cena sa pohybuje okolo 2800e,s tym ze vsetkym co vieme,ze si unho dali urobit kuchynu,stolar vzdy este nieco pridal zadarmo,ci uz organizer na pribor a pod. Dvierka si aj tak kazdy objednava z Polska,ci je to domaci stolar alebo Decodom,
Odpovedať
@maminka21 Ak dobre rozumiem tvojmu poppisu, decodom Ti nacenil dvierka foliovane z materialu MDF. Naproti tomu stolar Ti urobi obycajnu drevotriesku ohranovanu ABS hranami. Jednou z moznosti, preco Ti vysla nizsia cena je prave toto. Drevotrieska je totiz o dost lacnejsia ako mdf. Ale zas netvrdim, ze je zla. V kazdom pripade plati, ze decodom ma sialene ceny ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
záleží akú velkú a vysokú potrebuješ my po dlhom porovnaní máme z Mobelix za 2600 s drahšími spotrebičmi
Odpovedať
my máme z ikea sme spokojní variabilita je super na naše priestory sme si doma sami navrhli a doladili sme v obchode, cena super, otázka čo je dobrá cena, pre niekoho je 2500 veľa pre niekoho málo pre niekoho celá kuchyna pre niekoho ani na spotrebiče dosť, my sme nemali inú možnosť finančne sa zmestiť inde jedine v ikei, mali sme kuchynu v byte aj z dekodomu cena vyššia, a na obyčajnom zatváraní, mali sme aj zle dodané nejaké komponenty aj dosku a horor pri reklamácii absolutne pomalé komunistické jednanie, v ikei sme si vybavili reklamáciu osobne a preplatili nám aj cestu ako služobnú cestu bez problémov sme vymenili, to bolo pri stole ktorý sa nám nepáčil, linka bola kupovaná na etapy koľko sa zmestilo do auta, a žiadny problém nebol.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@michaela55555 mozete mi prosim napisat kontakt na toho stolara, ktory vam robil. kuchynu? dakujem
Odpovedať
Zdravím, vedel by tu niekto poradiť dobrého stolára z Lučenca alebo okolia? Našla som ich pár na internete, len neviem koho si vybrať, koho osloviť... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
My sme kupovali z Decodomu. stihli sme este aj zlavu. montovat si budeme sami.
Odpovedať
Článok sa načítava...
mam kuchynu od eko-kuchyne.sk pripravili nám graf.návrh poradili a vyšli v ústrety....odporúčam.
Odpovedať
@kuchynky reklama sam na seba? to teda neznie moc doveryhodne... 8-(
Odpovedať
@maminka21 mohla by som poprosit kontakt na stolara a odkial je prosim? Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@ada32 To čo sa tebe nepáči,môže niekomu vyhovovať.Ja nikomu trpaslíkov v predzahradke nezakazujem! UNIFORMITA je najmä v predajcoch.Žiadne významné rozdiely.A keď NIEČO napadité cena rádovo narastie!Dôležité je,že keď mám platiť za značku,tak nech je tam rádovo vyššia kvalita.Nielen cena!
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@maminka21 Dobry den mozem poprosit do spravy kontakt na stolara a odkial je. Dakujem.
Odpovedať
Ako som uz pisal, stolar ti urobi vsetko na mieru, bez obmedzeni. Je lacnejsi a da si zalezat. Ked mu povies, ze chces kovania Blum, tak ich tam da. Ja som spokojny. Inak nechapem tych ludi, ktori si daju urobit kuchynu za 5,000 a potom si ju chcu namontovat sami a pritom nemaju ziadne skusenosti, ani naradie. Good luck.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Nejaky kontakt na dobreho stolara za dobru cenu na vychode sr, prosim? 🙏
Odpovedať
@sofkabarbie dalno kuchyne
Odpovedať
@sofkabarbie
Odpovedať
@sofkabarbie odporucam p. Sokirka, Secovce. ma web, studio, kuknite na webe.
Odpovedať
@martinak15 mozem sa opytat kolko asi Vas vysla tato kuchyna? Mozte do spravy ak by sa dalo dakujem
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
@maminka21 mozem aj ja poprosit kontakt na stolara, ktory vam robil kuchynu? Dakujem moc
Odpovedať
Profilova fotka
@martinak15 mohla by si aj mne prosim ta poslat cenu bez spotrebicov?
Odpovedať
@katat2 4200 euro s montazou
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?