Neumyvatelna dlažba v kuchyni

Ahojte strecháci. Potrebujem opäť poradiť. Mam v kuchyni a v špajzi dlažbu, avšak je neumyvatelna. Je drsná. Nejak som si to pri kúpe neuvedomila. Je nejaká možnosť aby sa stala umyvatelnou? Neexistuje nejaký lak, po ktorom by sa potom ta dlažba dala umývať? Ďakujem za prípadné rady.
Odpovedať
ako to myslis, ze neumyvatelna? my tiez mame v kupelni taku drsnejsiu dlazku a v pohode mi ide poumyvat. mozno by stacilo len zmenit mop 🙂
Odpovedať
Zadrhne sa mi aj mop a aj obyčajná handra, dokonca mi z tej handry ostali aj kúsky na podlahe 😩
Odpovedať
Fuha to som este nevidel, ze by bola niektora podlaha taka drsna, ze az trha mop. Niecim by to mozno bolo dobre prebrusit ked tak. Lak by som asi nedaval aby nezostala zase prilis klzka
Odpovedať
@jacks101 netrha to mop, ale mala som takú modru handričku na všetko a som len skúšala umyť fliacik na zemi a ostali tam modré kúsky z nej
Odpovedať
Proste sa nedá súvislé umyť podlaha ako napr na plávajúcej podlahe
Odpovedať
@ecuk Tak neumyvaj tou modrou handrickou, ale zmyvaj mopom, ktory netrha.
Odpovedať
Kupila si proste protismykovu dlazbu, mam podobnu v chodbe. Obycajnou handrou pretriem ale 2x do roka na kolena a sucham ryzakom. Za mna lepsie ako si rozbit usta, ale 2. Krat by som ju uz nedala. V kuchyni mam kolo linky to iste ale tam som si dala behun 🤣
Odpovedať
Fuha, tak s takou dlazbou som sa este nestretla. Mozno by som ju skusila prelakovat ale cim, to necham na inych, to ti neviem poradit. V tychto veciach som vobec neni odbornik 😄
Odpovedať
@fundasa no aj ja uvažujem týmto smerom, akurát neviem zohnať žiadne reálne skúsenosti 😞
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?