Návrh kuchyne - váš názor

Ahojte. Zaujímali by nás vaše názory na náš vypracovaný návrh kuchyne. Ten digestor by sme chceli zrušiť a nahradiť výsuvným digestorom. Poda Vás je lepšie mať elektrickú platňu v ostrovčeku alebo v oproti pod skriňou? Poprípade čo by ste zmenili? Ďakujem za každý názor . 🙂
Odpovedať
Osobne by som nedaval varnu dosku az tak tesne k okraju kuchynskej linky - kvoli praktickosti, ale aj bezpeciu.
Odpovedať
Ano to sme uz zmenili, ked bude na ostrovceku tak nebude k okraju ale v strede..
Odpovedať
@chloe007 ja by som posunula drez, aby medzi varnou a drezom bol priestor na pripravu. A pod oknom by som si nechala volnu pracovnu plochu.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, ano, dosku nie k okraju. Ak jeden stoji pri doske, druhy nech moze stat pri dreze. Ci dosku na ostrov alebo oproti, je len na vas. Zastenu ovela vyssiu. Horne skrinky asi vycentrovat.
Odpovedať
Ja by som úplne zrušila tu varbu dosku na ten poloostrov a dala by som to oproti nech máš pekný priestor .dám ti foto mojej vizualizácie len na inšpiráciu nech vieš porovnať lebo máme podobne
Odpovedať
@pirhina mate to pekne. Prosim kto vam robil navrh?ake mate rozmery?dakujem.🙂
Odpovedať
@chloe007 u nás v Mt jedna firma stolár mi urobil návrh a miery kuchyne su 4x 3.5
Odpovedať
Ja ti pridám nejaké fotky už namontovaných.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?