Nacenenie

Dobrý deň, vedel by mi niekto naceniť, fundermax kompaktná doska biele jadro. Pridávam aj obrázok ako by sme chceli pracovnú dosku. Hrúbka 1,2mm Ďakujem
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od leona1234:

Dobrý deň, vedel by mi niekto naceniť, fundermax …
@leona1234 ...1,2mm alebo 12mm? Otvoril som náhodne eshop s doskami a hneď na mna vyskočil chat... ste už také niečo skúšali...? Tí, čo to predávajú Vám vyjdú v ústrety.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od brapene:

@leona1234 ...1,2mm alebo 12mm? Otvoril som náhod…
@brapene pardon 12mm Dali sme si to naceniť na 2 miestach a chceli nad 4000€, preto sa pýtam.
Odpovedať
Upravujem na 12mm, už sa nedá príspevok upraviť.
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od leona1234:

@brapene pardon 12mm Dali sme si to naceniť na 2 …
@leona1234 To je tak, keď chcete niečo exkluzívne, exkluzívne sa za to aj platí... Neviem, či to vôbec existuje v 5 metrovej dĺžke.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od leona1234:

Upravujem na 12mm, už sa nedá príspevok upraviť.
@leona1234 hm ale ona je v rozmere 410x130 cm .chcete to na 500cm nadpajat?a druha vec je kde ste realne videli tuto farbu musel by som pozriet ale ja tu asi ani v vzorvniku fundermax nemam.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od prirodokochac:

@leona1234 To je tak, keď chcete niečo exkluzívne…
@prirodokochac No, hovorili nám o jedinom spoji. To by nám nevadilo. Len koľko to vyjde, keď už mám dať toľko peňazí, tak sa mi oplatí kúpiť aj kameň.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od miro107:

@leona1234 hm ale ona je v rozmere 410x130 cm .ch…
@miro107 včera sme to boli pozrieť u jednej známej. Páči sa nám to.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od miro107:

@leona1234 hm ale ona je v rozmere 410x130 cm .ch…
@miro107 no na fotke je silestone, tá má max. 325x155 cm. Čiže potrebuje na kuchyňu 2x dosku. Plus chcú umývadlo montované zdola,.. čiže cena nie tak zlá. teda na umelý kameň,fundermax neviem ,
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od willinko23:

@miro107 no na fotke je silestone, tá má max. 325…
@willinko23 @leona1234 potom sa tu miesa jeden material s druhym silestone a fundermax. Fundermax nema tento odtien a na kompaktnu dosku to je cena prehnana.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od leona1234:

Dobrý deň, vedel by mi niekto naceniť, fundermax …
@leona1234 aj Fundermax má biele jadro, ale rozmerovo tiež bude treba objednať dve dosky. Jedna stojí cez 2000€. Čiže riešenie by bolo skrátiť to na 4,1m alebo nájsť niekoho kto s tým bežne robí a má metrový odrezok. Inak potom iného výrobcu alebo technický kameň možno.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?