Modrá kuchynská linka kombinovaná s drevom - máte fotku?

Profilova fotka
Dobrý deņ. Vyberáme kuch. linku do nášho nového rodinného domu. Videli sme na internete pár kombinácii modrej s drevom, pôsobilo to moderne a veľmi príjemne. Chcela by som zistiť či ste si niekto do domu nedali takúto kombináciu. Ak áno poprosím foto nech naberieme inšpiráciu. Ďakujem 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
zatial iba ako vizualizácia
Odpovedať
@carina94 minule so tu videla jedna pani davala taku tmavsie modru sa mi zda. Skuste popozerat v albune kuchyn tu na stranke
Odpovedať
@tinka_tkacikova ja mám takúto
Odpovedať
Profilova fotka
@zltalienka zaujímavé, pekný kontrast medzi bielim šporákom a tou modrou, tyrkysovou.
Odpovedať
@igorkoo pracovná doska, drez aj indukcia sú biele...tak aj rúra. Zatiaľ nevyrábajú plne vstavané rúry, tak ako umývačky. Aspoň o tom neviem.
Odpovedať
Dobrý večer,@zltalienka, chcem sa spýtať, aký máte digestor - s odvetravanim von či uhlikovy? ďakujem.
Odpovedať
@612 digestor nemá vývod vonku. Ale, v dome je zavedená rekuperácia.
Odpovedať
@carina94 možem sa opýtať kto vam robil vizualizaciu?
Odpovedať
Profilova fotka
@zrubo vizualizáciu som robila ja a kuchyňa je pre kamarátku sú v procese dokončovania tak potom môžem pridať reálnu foto 🙂
Odpovedať
@zltalienka a ešte jednu otázočku, ako máte riešený roh pri umývadle? Ďakujem.
Odpovedať
@612 mám tam "rohovú" skrinku 120x128cm. V časti pod drezom je voľný priestor pre rýchly prístup k vode. Mám tam uložené dosky na prácu s cestom a škatule s prázdnymi zaváraninovými fľašami. V časti vpravo je polica, mám tam uložené veľké hrnce, ktoré používam iba občas, panvice. Úplne dole viem dať celé kartóny mlieka, múky, ..... ale teraz je to prázdne.
Odpovedať
@zltalienka a ako sa vám otvára tá pravá strana, ďakujem
Odpovedať
Článok sa načítava...
@612 takto to vyzerá otvorené... deti sa tam chodia schovávať 🙂 Otváranie je také, že otvorím jednu stranu a potom druhú. Keďže pod drezom sú uložené veci, čo sa nepoužívajú každý deň, tak mi to vôbec nevadí.
Odpovedať
Vyrába sa... Ale pre predstavu sa môžte pozrieť v mojom albume
Odpovedať
@612 a ešte to otváranie...musel stolár prerábať, lebo jednak ako prvá sa mala otvárať pravá strana, kde je polica a aj úchytku som chcela vodorovne (ako všetky ostatné) a nie zvislo. Tak to prerobil, len foto sú ešte pred.
Odpovedať
@zltalienka ďakujem veľmi pekne za ochotu. A tá pracovná doska pod oknom je top. 😄
Odpovedať
@carina94 v akom programe ste ju robili? Rad by som si spravil svoju vizualizaciu no neviem v akom programe
Odpovedať
Profilova fotka
@zrubo sketchup + vray
Odpovedať
@carina94 dakujem pozriem to
Odpovedať
Profilova fotka
Podla mna zaujimava a nadcasova kombinacia. Ak sa zvoli pekny odtien dreva tak to bude super. Co sa tyka tej modrej osobne by som sla do tmavej matnej
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?