Máte skúsenosti s chladničkami Haier?

Ma niekto skusenost s chladnickami znacky Haier? Chystame sa jednu kupit, konkretne model AFL 631 a zaujimali by nas referencie, kedze ide o nie velmi beznu znacku.
Odpovedať
Nemam.... mam liebherr - ocarila ma kvoli otvaraniu - lebo madlo akoby odtlacalo tesnenie a chladnicku inde uz pomaly neviem otvorit,ze to ide tazko...tu akoby samo :) som s nou velmi spokojna, zelenina v kosoch vydrzi strasne dlho. Vzdy si skor vyberam nemecke vyrobky...neviem preco :) Tuto znacku nepoznam,ale aspon ti posuniem temu vyssie :)
Odpovedať
@jonnie Dakujem za nazor, Liebherr by som brala hned, no vyberame chladnicku iba na 2-3 roky a preto nechceme do nej vela investovat. Tato znacka je cinska, co nas na zaciatku odradzalo, no je to najvacsi vyrobca chladniciek na svete a co som citala testy, tak dopadla vzdy velmi dobre, porovnatelne s nemeckym znackami. Ma vsetky funkcie tych drahsich chladniciek (No frost, odvetravanie suflikov na zeleninu a ovocie, digitalny display, atd) a cenovo je na tom o dost lepsie. Mne sa najviac na nej paci vyriesenie mraznicky, su to dva velke sufliky (bez dvierok) s priehradkami a kazdy moze mat inu teplotu, takze jeden moze sluzit na dlhodobe zmrazovanie a ten druhy na kratkodobe. Celkovo na mna posobila kvalitne, len by som to rada pocula aj od tych, co ju uz nejaky cas maju :-).
Odpovedať
mna liebher stal po starom 16tis. a tiez mozno bude docasne...lebo by som chcela vstavanu... aspon ti posuniem temu
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
chcela by som obnovit tuto temu ma niekto osobnu skusenost s touto znackou chladnicky ma ju niekto doma? DAKUJEM!
Odpovedať
my sme si ju kupili a mali sme ju 2 roky,bola pekna,velka,ale pokazila a oprava by nas vysla na vtedy 5000 Sk,tak sme si radsej kupili novu,teraz mame Gorenje a sme spokojni...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Profilova fotka
Po case obnovujem zas tuto temu :-) Ma niekto skusenosti s chladnickami Haier?
Odpovedať
Aj mňa by zaujímal názor na túto značku. Má ju niekto?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Veľmi dobre vyzeral model AFD 631 GR, tmavočervený predok, zásuvky.. Ale strašne ľajdácke spracovanie. Mal som ju doma, vymenili mi ju za iný kus, no stále nejaké nedostatky - odstávajúce okrasné lišty lemujúce predok zo skla na prvej, odretá farba, odretá okrasná lišta, ošúchaná farba na priehradke vo dverách na druhej.. Toto by som možno nechal tak, ale najviac mi vadili naklonené predné dvere, jedna strana bola nižšie ako druhá. Odstúpil som od zmluvy. Čína sa nezaprie, i keď vraj Haier vznikol pod patronátom firiem Liebherr a Hotpoint Ariston.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@jonnie neber drogy
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ja mám chladničku Haier už 5 rokov. Vyzerá fantasticky, je veľmi prakticky vyriešená, myslím tým poličky v nej, šuflíky na zeleninu a pod. Mraznička je tiež veľmi praktická, má dva šufle, každý sa otvára zvlášť, nie sú tam dvierka. To bol hlavný dôvod prečo som si ju kúpila. Po technickej stránke nič moc a druhý krát ju už kupovať určite nebudem. Prvý krát sa nám pokazila v záručnej dobe. Prestala chladiť chladnička, mraznička fungovala bez problémov. Dali sme ju opraviť. Po čase sa chladnička pokazila znova. Do opravy som ju nedala, nakoľko už v záruke nebola. Tak sme počkali, zapínala som ju , vypínala a do týždňa sa opäť našťartovala. A takto to ide už piaty rok. Momentálne vypovedal aj mraziak a tak hľadám novú chladničku s mrazničkou, ktorá bude mať záruku minimálne 5 rokov. Najviac ma mrzí, že celý spotrebič vyzerá ako nový, či už zvonku alebo zvnútra a je skutočne veľmi praktická. Čo ale z toho, keď je nespoľahlivá...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
HAIER kombinovaná chladnička s mraznickou Asi túto znacku nikdy viacej po uplynutí záruky sa hned pokazila a zohnat opravara k tejto značke priam nemozne.Po návšteve predajcu ktorý nám to predal bola odpoveď volajte dovozcu. Po nájdení dovozcu sme dostali na opravara kontakt.Trvalo tri týždne kým sa ozval no nepotešilo nás to pretože nám oznámil ,že značka na slovensku končí a on nemá náhradné diely. Takže takmer novú chladničku vyhodiť a kúpiť novú.No určite nie túto znacku nikomu neodporúčam
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 rokoch
Zdravim, obnovim temu chcem sa opytat na dlhodobejsie skusenosti s chladnickami HAIER.
Odpovedať
Článok sa načítava...
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?