Máte skúsenosti s bielym keramickým kuchynským drezom?

Keďže by som chcela mať "vidiecku kuchyňu" páčil by sa mi biely keramický drez. Ale vraj je veľmi nepraktický. Prosím, ak máte skúsenosti, napíšte. Čo ako alternatívu by som mohla voliť?
Odpovedať
tiez som to tak chcela. ale odhovaraju ma od toho, tak neviem, ze sa lahko odrozbije, rozmyslam nad granitovým, co druhe, nerez ee
Odpovedať
no ja by som sa bala takeho myslis take ako predavaju v Ikei ten biely mohutny??? Asi by som to radsej tiez riesila granitom nejakym teplym dekorom 8-)
Odpovedať
ale granitový je určite omnoho drahší, takže neviem akú inú variantu by som potom volila. ale ten veľký biely (áno janetina, majú ten drez v ikea) vyzerá perfektne. škoda, že je nepraktický
Odpovedať
ano je prekrasny ale myslim ze chutny aj v modernej kuchyni ale clovek sa boji. V najhorsom teda eviem aka je jehocena by som to riskla ale len vtedy ak by sa potom tam dal osadit rozmerovo aj iny ak by sa to neosvedcilo a budes spokojna aspon na cas ze ho mas 8-)
Odpovedať
Anuska, ja by som volila asi ten granitový. Neviem koľko stojí, asi dosť, ale ja mám nerez a je to hrozné. Nijako sa nedá vyčistiť. Granit máš v pekných farbách, tak do tvojho štýlu určite zapadne.
Odpovedať
Profilova fotka
anuska...ja budem mat kuchynu s vidieckym nadychom a vybrala som si granitovy drez...netusim v akych cenach sa pohybuju nerezove ale tie granitove som videla od cca 5500...nie je to malo, ale ked mam porovnat starosti okolo toho a celkovy dojem, tak radsej usetrim na niecom inom a investujem do drezu ;-)
Odpovedať
my mame biely keramicky dvojdrez (Villeroy&Boch) a som s nim maximalne spokojna. neviem, anuska, preco si myslis, ze je neprakticky... ja za vrchol nepraktickosti povazujem nerez... ten by som nechcela ani zadarmo... ten nas sa cisti uplne super, mam specialnu handru od viledy, ktora bez akychkolvek chemikalii vycisti vsetko... navyse sme si ho este vo faze objednavky dali povrchovo upravit nejakim specialnym filmom, ktory odvadza vyspliechanu vodu a tak drez zostava pekne cisty a relativne suchy. aj s prislusenstvom vysiel na cca 40tis. a co sa rozbitia tyka, no neviem, na dne mam taku sietku a v druhej casti je kosik na odkladanie veci, takze tam problem nevidim...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?