Kuchynská linka na mieru - odkiaľ najlepšie kúpiť?

Ahojte, viete mi poradiť odkiaľ je najlepšie kupovať kuch. linku keď ju chcem na mieru napr. Decodom, Siko, Mobelix alebo nejaký ďalší obchod v KE alebo v okolí prípadne nejaký stolár ? Rád si prečítam Vaše názory aj na kvalitu liniek a komunikáciu pri výbere linky s obchodmi, ktoré som spomenul v prvej vete. Ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
My kika. Obehli sme všetko a vyšla najlepšie.
Odpovedať
Profilova fotka
Mobelixu a merkury marketu sa vyhni oblúkom. Lacné smejdy.
Odpovedať
Ja som bol dnes u sykoru a co som chcel a mal nejaku predstavu, tak nemali a musel som pristupit na ich kompromisy, tak uvidim co z toho vznikne.
Odpovedať
Profilova fotka
@dorwin my mame nemecku Nobiliu z Mobelixu a je to spicka...
Odpovedať
Profilova fotka
@scheilla01 dali sme si urobit navrh rok pred objednanim linky v Mobelixe..vybrali sme nemecku Nobiliu sedy beton a biela lakovana mat..Spokojnost po kazdej stranke.Mame Lko a ostrov 5.000e bez spotrebicov.Vysuvna potrav.skrina velke sufliky..ostrov cely suflikovy.Po roku menenia a premyslania sme dali zalohu prisli zamerali..objednali sme..dosli namontovali,vyrezali drez.Za nas spoko..mrkni album mam ju tam Ja odporucam
Odpovedať
Profilova fotka
Ja beriem z decodomu iné sa my nepozdávali. Za dva týždne prídu kuchyňu namontovať.
Odpovedať
Profilova fotka
@reni1512 v mobelixu som kvalitný nábytok nevidel. Nemyslím design, ale materiály, kovania atď. Mne stačí, že tam vojdem a cítit ten smrad. Mobelix sú poľské veci prebalene v Rakúsku. @reni1512 dáko veľa na mobelix. Co dali kovania hettich alebo Blum?
Odpovedať
Profilova fotka
@dorwin nehovorim o nabytku hovorim o linke..su tam aj smejdy aj znacky..blum kovania..vela asi preto ze je to nobilia,nemaju ju len v mobelixe ale aj v decodome atd..Skus si pozriet kvalitu liniek Nobilia
Odpovedať
Ďakujem všetkým za rady dnes som bol v decodome ceny linky s prácou/ montážou by stála niečo cez 5000 eur stým že mi nevedia nijak prispôsobiť poličky/ skrinky do pravého rohu plus majú problém mi dať normálnu skrinku nad chladničku nemajú taký rozmer. Takže z mojej strany decodom odpadá.
Odpovedať
@jovka a to ste si dávali linku na mieru lebo na ich stránke neviem nič také nájsť žeby poskytovali aj linky na mieru.
Odpovedať
Profilova fotka
@scheilla01 áno. Robia na mieru. Aj na plánujú, tak hneď na monitor vidíte ako Bude vyzerať. Maju rôzne druhy dvierok. Lak striekanie fólie takže veľa možností. A záruka 25 rokov👌
Odpovedať
@jovka a je potrebné sa objednať na návrh linky alebo len tak tam prídem a niekto kto sa venuje oddeleniu kuch. liniek sa mi bude venovať? Pýtam sa preto lebo v mobelixe je potrebné sa objednať na vytvorenie dizajnu kuch. linky
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@scheilla01 inak hettich vo vnútri. Nemecká značka blogg. Maju aj talianske ale tie sú skôr dizajnov než kvalitné. Dodanie 6 týždňov. Doprava a montáž sme mali zadara. Osadenie drezu is nich zadara. Dostali sme naň 50%zlavu a ešte bonus rohový systém. Takže za mňa skvele.
Odpovedať
Profilova fotka
@scheilla01 my sme šli na blind. Ale záleží od času asi aký vymakes. Víkendy budú exponovane ale skúste. Aspoň si obzrieť a prinajhoršom objednáte. A záleží aj akého pracovníka vymaknes🤦‍♀️my sme mali šťastie. Niektorí sú tam ako za trest😳
Odpovedať
@dorwin dovolim si nesuhlasit.mobelix ma dobru kvalitu,ak teda nehovorine o najlacnejsej,co ponukaju. Brali sme od nich skrinu a obyvaciu zostavu a klobuk dolu. Kvalitne kovanie,vyborna montaz. Cenova relacia taky stred. Samozrejme,ze aj tam maju smejdy za par korun,ale netreba vsetko,co ponukaju hadzat do jedneho vreca.
Odpovedať
Profilova fotka
@jovka teraz pozerám ze si z ke. To ti rovno pošlem číslo na babu co nám robila.. My sme v ké objednávali a brali do ba🙂
Odpovedať
@jovka áno som z KE a kľudne mi zašlite budem len rád :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 rokoch
@dorwin mozem potvrdit nabytok z mobelixu smrdi, my sme si zariadili cely byt kvalitne ale obyvackovu stenu sme dali mobelix,ze sak docasne,trochu usetrime a ta obyvacka smrdi ako jedina izba, ubehol rok a rozmyslam ze to predam na bazare a kupim si nieco poriadne
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?