Kuchynská linka na mieru

Ahojte. Riešim kuchynskú linku. Mám približnú predstavu o linke, o farbe, o umiestnení spotrebičov. Neviem koho osloviť na realizáciu. Samozrejme podstatná je aj cena. Koho odporúčate? Prípadne je tu niekto, kto robí linky? Vopred ďakujem
Odpovedať
@1236lenca Chcela by si akoze normalne nejakeho stolara ci sa pytas na nejake vacsie firmy ako kuchynske studia a podobne. Stolarov si mozes pozriet napriklad aj tu medzi profesionalmi, mavaju aj fotky roboty a podobne
Odpovedať
toto budeme riešiť aj my, tak sa pripnem. manžel ale vymýšľa, spraviť murovanu kuchynskú linku, teda ten korpus skriniek...oni tak majú doma asi 8 rokov, sú spokojní a vôbec nevidieť že je murovaná. drevo máme, dub a tak isto má kamoša s dielňou...tak vymýšľa že ju spraví sám, ale pre istotu sa pripnem 🤷‍♀️😀 lebo...lebo chlapi 😀
Odpovedať
Profilova fotka
@k1803 veď práve, ono u nás čím viac sa vymýšľa tým horšie. Akože veľa vecí urobí sám, ale sú vecí do ktorých nechcem aby sa púšťal lebo viem, že by to trvalo zbytočne dlho a tiež toto si podľa mňa vyžaduje aj istú zručnosť. Dobré je podľa mňa si v programe navrhnúť, čo a ako a potom je najjednoduchšie ísť s tým za stolárom alebo do dalna, decodomu a pod 😉
Odpovedať
@jelaspis ja som si navrhla aj cez Ikeu aj cez SIKO, cena skoro rovnaká. Vytlačila som návrh a boli u nás 3 stolári, nacenili a ešte rozmýšľam, či zavolám aj poliakov. Bratovi nacenili poliaci viac ako stolár, pričom keby sa niečo vyskytne, stolár nemá problém dobehnúť, poliakom by to asi trochu trvalo.
Odpovedať
Ahojte, dala som naceniť kuchyňu a len za kuchyňu bez spotrebičov nám ju nacenili na 8000eur podľa mňa dosť, ale výhovorka všetkých je že je kríza a že vraj aj ceny spotrebičov idú každý mesiac hore. Som zúfala lebo kuchyňa by ma vyšla potom so všetkým na 10000eur a to je riadna palka, a pritom nemáme veľkú kuchyňu.
Odpovedať
@lapla včera som si dala navrhnúť a naceniť v siku. Podľa mna to ako to oni robia, to jie je kuchyňa na mieru. Pretože ak mám nejaký roh, tak na mieru to tam vie dopasovat a oni nie. A cena v konečnom dôsledku bola podľa mňa vysoká, aspoň teda v porovnaní so stolarom
Odpovedať
Dankuchen 🙂 krasna praca, dobry material a cenovo podla mna fajn 🙂
Odpovedať
@1236lenca mne v siku povedali že mi nevedia spraviť ani návrh lebo moje požiadavky sú príliš komplikované 🙂 tým mysleli ostrovček a skovaný vchod do špajze. Tiež si myslím že slovo kuchyňa na mieru znamená to že jak si poviem alebo ukážem tak spravia
Odpovedať
@luckapav Toto pobaví, niekedy je lepšie sa na stolára obrátiť, ktorý to zabezpečí bez problémov. My sme boli v decodome jedného času a problém sme mali s jednou atypickou skrinkou, kvôli tej nám celá kuchyňa uchádzala a nevedeli nám povedať, či sa to bude dať nejako urobiť vôbec, tak som si povedali, že tak toto nie. Na mieru je podľa mňa len od stolára.
Odpovedať
nalepšie je osloviť niekoho z okolia. ak nemáte v blízkosti napr. Decodom, ani ikeu, ani siko , dalno, a pod. tak oslov nejakého stolára, určite sa nájde zopár, čo robia aj kuch. linky. v dnešnej dobe majú aj programy a návrh uvidíš skoro ako v skutočnosti. ak máš atypické rozmery kuchyne, lepší je stolár, on ti to vie rozrátať podľa potreby, nie podľa daných rozmerov skriniek. cena je podľa mojich skúsenosti približne rovnaká, ak nie nižšia./ak sa s ním dá dlhodnúť.tri bodky/
Odpovedať
@luckapav Mna tiez poslali do ... ked som im povedala o skrytej komore 🙂
Odpovedať
my riesime tiez kuchynu a dali sme si spravit navrh do dalna za co chceli 70 eur..ok tak sme zaplatili lebo sme boli zvedavi ako to bude vyzerat..myslel som ze to bude pekny 3D navrh no bolo to iba taky nacrt ze detaily sa budu riesit neskor a povedali pribliznu cenu 8000 bez dopravy a bez montaze ... na FB my vyhodilo reklamu kuchynske studio DOŠPA, su to SANAS kuchyne tak sme si dali spravit navrh tam. musim povedat ze co sa tyka komunikacie, ochoty a riesenia vsetkych detailov su super..cena je polovicna oproti dalnu ..a doprava a montaz v cene..myslim ze sme dobre vybrali.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mpichanda To sa neoplati takto, ja som si v programe urobila navrh sama, co asi chcem ako chcem a potom sme s tym oslovili stolara aj jednu polsku firmu, ale poliaci nas vysli viacej, takze z toho sme upustili.
Odpovedať
@1236lenca my sme si návrh spravili sami podľa priestorových možností a iných potrieb. Stolár pozrel, premeral svojím odborným metrom, rozratal šírku dvierok, dal cenovú ponuku a to bolo celé. Síce sme čakali na dodávku skoro 5 mesiacov, pretože má veľa zákaziek ale stálo to za to.
Odpovedať
Profilova fotka
@lapla tak keď si vyžiadaš viacero ponúk, tak nič tým nestratíš, ale mne sa potvrdilo tiež, že väčšinou stolár urobí najlepšiu cenu a tam máš istotu, že to budeš mať na mieru ako potrebuješ a keď aj niečo tak najskôr asi dobehne.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@hosmanikova môžem vedieť v akom programe ste robili návrh. Tiež riešime kuchynu a radi by sme si návrh urobili sami
Odpovedať
@zuzana158 https://www.kitchenplanner.net/ alebo https://home.by.me/ aspon teda my sme s tymito planovali 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzana158 Cez ten prvy link, co ti @mambo11 pisal. Ten mi bol taky najsympatickejsi. Sice som aj ine pozerala, aj ikeu napriklad, ale toto mi najviac sedelo.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
@mpichanda Dali ste si kuchyňu nakoniec spraviť vo firme Došpa? Ak áno ako ste boli spokojní?
Odpovedať
@janci77 ano , mame od nich ..byvame cca 3 mesiace a a sme spokojni. Je kvalitna si myslim a aj montaznici boli sikovni..mame takuto
Odpovedať
@mpichanda prosim vas, vedia urobit navrh aj pocas online stretnutia,.ci ste boli priamo v studiu v Prievidzi? Ako dlho trvala vyroba? Dakujem
Odpovedať
@krkavcia_mater v studiu sme neboli ale stretli sme sa s panom co nam robil navrh a vsetko vlastne okolo nasej kuchyne ale da sa online spominali..vyrabaju to v sanase aj montaznici su zo sanasu a vyrobene to bolo zachvilu a potom to mali odlozene v sklade a ked sme mali vsetko pripravene dohodli sme montaz
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 10 mesiacoch
Profilova fotka
Zdravim, kludne skúste aj u nás. Ak sa ešte rozhodujete pripínam blog našich realizácii s vypísanými materiálmi a doplnkami. https://www.kuchynevalent.sk/realizac...
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?