Kuchyňa z materiálu SENOSAN matná biela - máte niekto?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte,má tu niekto kuchynsku linku spravenu z materialu SENOSAN matná biela?Ďakujem :-)
Odpovedať
1
2
@wolodymyr a este na zaujima drevodekor dub halifax prirodny na vrchne skrinky chcem dat. Z coho to je dobre alebo ktora firma ma kvalitny material. Dik
Odpovedať
Profilova fotka
@aduska344 treba pozriet tie vzorkovniky ... odporucam vyberat ocami. Halifax je od Egger a su tri odtiene.
Odpovedať
@wolodymyr dakujem 🙂
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@wolodymyr dobry den, mozem sa spytat na ten senosan. Mame kuchynu capuccino v lesku ale na vstupnu chodbu by sme chceli asi mat ale svetlejsi odtien. Zial senosan mat nema vela dekorov na vyber. Takze nam stolar ponukol svetlo sedy odtien mat. Mozem sa spytat na udrzbu tohto matu alebo radsej egger U156 alebo U702? Dakujeeem
Odpovedať
Profilova fotka
@dafu poviem to tak ako kazdemu ja to viem vyrobit ale nie pouzivat som zenaty 😉 Na lesku vidis capky tak utries. Na mate vidis capky tak surujes. Pri tych Uckach co mas v ponuke je to cislo odtienu... dalsia cast kodu chyba a to ST cislo co znamena struktura povrchu ci gravir perlicka alebo hladka. Kazda struktura ma uzavrete pory netrba sa bat udrzby je to dizajnova vec. No kedze pises svetlo seda tak aj senosan ma svetlosedu aj v lesku aj v matnom.
Odpovedať
Ja si davam biely vysoky lesk, ak sa bude dat tak bezotlackovy. A drevenu dosku. Do matnej bielej by som nesla budes to msuiet naozaj drhnut stale. Lebo maslo, lebo lekvar lebo vsetko😊ale je to na tebe. A ak mas matnu p9dlahu tak to bude cele matne.. Ale samozrejme je to na tebe🙏😊
Odpovedať
@wolodymyr dakujem. Pri tom eggere U-cka je ST9 oznacenie. A senosan nam ponukol stolar svetlo sedy matny. Bude to na dvierkach na vstupnej chodbe. Ale ostatne nabytky, vstavane skrine budu biele leskle senosan a kuchyna je capuccino senosan leskly. Ale na vstupnu chodbu sme chceli nieco v matnom prevedeni. Preto neviem ci ten egger alebo senosan matny. Nepoznam Egger ako material. Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
@dafu ST 09 je jemna perlicka a ta sa samozreme casom da zacapkat az k drhnutiu. Isiel by som do senosanu siva svetla matna skor ako do perlicky alebo do prefect sense od egger.
Odpovedať
@wolodymyr dakujem za vysvetlenie a ochotu. Chcela som ten senosan kombinovat s bielou, len okolo zrkadla, ktore bude medzi skrinkami. Vybrala som egger W911 ST15...tento povrch bude lepsi ako ST09?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku

Odpoveď na príspevok od zuzanapi11:

ahojte,má tu niekto kuchynsku linku spravenu z ma…
@zuzanapi11 nakoniec ste davali ten senosan? Ak ano aka je skusenost s odstupom casu? Je to nachylne na skrabance?
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od wolodymyr:

Nech sa paci. Senosan biela 1982 matna a Dub hali…
@wolodymyr chcel by som sa Vás opýtať robili ste aj kuchynské linky v prevedení: Senosan - Šedo hnedo svetlá lesklá 85468? 🙂neviem sa nikde dopátrať ako to vypadá v tom prevedení, vypadá to taká teplejšia farba že ani nie moc šedá a zároveň ide tak do hneda, niečo ako kašmír 🙂 Majú ten "svetdvierok" kvalitné prevedenie dvierok? ste s nimi spokojný? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od romi94:

@wolodymyr chcel by som sa Vás opýtať robili ste …
@romi94 ta seda je ozaj seda ale zas kazdy mame iny zrak a tiez uz nepatrim k sampionom 😄 S kvalitou svet dvierok som velmi spokojny. Je to moj dlhorocny dodavatel.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od wolodymyr:

@romi94 ta seda je ozaj seda ale zas kazdy mame i…
@wolodymyr ďakujem velmi pekne 🙂 lebo rozmýšlame stále do čoho ísť 🙂 a z tej hnedo-šedej ste nejakú kuchyňu robili? ... Ja som našiel, že je len lesklá viď. príloha 🙂 ale je len v lesklom, mne stolár tvrdí, že je aj v matnom ale tam som ju nevidel 😀 Táto mi pride taka príjemne teplejšia a neni úplne šedá 🙂 Či by ste niečo nenašli v tomto prevedení pri tomto čísle lebo niekto už spomínal, že zo Senosanu má aj kuchyňu v prevedení kašmír ale názov tam neni len čísla vidím 😀
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od romi94:

@wolodymyr ďakujem velmi pekne 🙂 lebo rozmýšlame …
@romi94 sedohneda ma cislo 85468 a v lesku ma nazov sedohneda a v mate seda svetla a to iste cislo. Este som z nej nerobil.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?