Kuchyňa vysoký lesk

Stolár vyrobil lakovanú kuchyňu vo vysokom lesku. Pri osvetlení vidieť na celom povrchu mikroškrabance a lesk nie je jednotný, nedá sa vyleštiť do hlbokého lesku. Hovoril, že vidieť stopy brúsenia a že je to normálne. Preleštil pastou, ale nepomohlo. Chce ma presvedčiť, že lakované dvierka pri osvetlení takto vyzerajú. Prosím Vás má pravdu?
Odpovedať
Profilova fotka
nemohla by si pridat fotku? mame znamu, co ma vo vysokom lesku v bielej farbe a teda skrabance ma len sem tam, aj to si je vedoma, ze jak si ich sposobila, takze moc sa mi tomuto verit nechce, ze to je tak ok :/
Odpovedať
Veru takto sa to neda zhodnotit. Pridaj prosim ta fotku a hned sa uvidi, ci to tak ma byt alebo nie
Odpovedať
je to na všetkých skrinkách na celom obvode
Odpovedať
je to nová kuchyňa , škrabance som nespravila ja
Odpovedať
Profilova fotka
@moli70 zalezi kto to lakuje ja co objednavam su ako zrkadlo ale lesti to automat nie clovek. Pravda je ze lesk ma byt lesk bez skrabancov. Daj to zdemontovat a nech to vezme prelestit lebo u teba doma je to bez sance uz len nasvietenie nemas postacujuce.
Odpovedať
autolakovník, ktorí robil vie preleštiť, aby to bolo dobré?
Odpovedať
ak mi nespravia môžem reklamovať, alebo dať posúdiť, že to nie je správne vyrobené?
Odpovedať
Profilova fotka
@moli70 samozrejme, ze to mozes dat reklamovat. Ked mas dvierka poskriabane, tak to jednoznacne reklamuj a nech to zdemontuje a zoberie prelestit.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?