Kuchyna vizualizacia postrehy

Ahojte, co hovorite na navrh kuchyne? Nieco by ste upravili? Nalavo biely leskly senosan, pracovna doska dub halifax a napravo hore skrinky svetlosivy metalicky senosan..myslite ze to k sebe pasuje? Alebo je tam uz vela tej kombinacie? Chcela som to nejak ozivit tymi hornymi skrinkami..dalsia otazka skrinky povrch ano/nie? Taktiez este zvazujem iny drevodekor ako dub halifax v dome kde teraz byvame ho mam dost, som s nim spokojna, aj sa dobre udrziava len mi pride okukany😀a co hovorite na ostrovcek? Nechcem ho vyuzivat na sedenie, len by som nim rada oddelila kuchynu od obyvacky..dakujem za rady a postrehy😉
Odpovedať
@henyka86 velmi pekna,aj ostrovcek je fajn 😊 medzi umyvadlom a varnou doskou mas dost miesta? 🙂
Odpovedať
Dub sokel ma rusi, dal by som biely.
Odpovedať
Profilova fotka
@paulus33 Súhlas. Ak už, tak hliník alebo nerez, aby ladil k sivej na horných skrinkách.
Odpovedať
Profilova fotka
Ináč pekný návrh.
Odpovedať
Pekný návrh , zaujíma ma akurát ako bude riešený dres. Batéria bude sklopná alebo je jedna strana okna fix ? 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Pekna, dala si mi pekny typ,prave ideme riesit kuchyňu a ta siva sa mi páči
Odpovedať
@zuzana838 no malo,prave sme s muzom vymysleli ze spajzkove dvere budu zapustene viac dnu a za tym aj ta policka a tym si spravim vlavo vedla drezu kusok viac pracovnej dosky..
Odpovedať
@majkad2 aj mna ta siva oslovila, zaroven mam rada aj cistu bielu tak som sa nevedela rozhodnut a dala som tam obe..no neviem ci sa to nebude bit?
Odpovedať
@awy hmmm, to sme nejako nedomysleli tentokrat😀.teraz mam bateriu dalej od okna, lebo nemam zapustenu dosku v okne cize v pohode otvorim..
Odpovedať
Vsetko ok, mne len farebne detaily rusia.. Uchytka dvierok do soajze, ciernu by som ci bielu.. Tie policky, urcite urobit tak, aby splyvali a boli zarovno s doskou.. Ten biely pas nechapem.. Zastena, mne nerezu tie dopoly robene.. Ak ste s tym ok, tak ok.. Ja by som sla do vysky... 👌
Odpovedať
@hroma dakujem za postreh, ozaj tie policky som si ani nevsimla🤭zastena prinokne mne sa nepaci vobec ale odporucili mi aspon taku nizku..a uchytka ozaj biela by super splynula👍Dakujem
Odpovedať
@henyka86 a nelubim drez, aby bol na ociach, dala by som ho nadoraz doprava, odkvapkavacia plocha do rohu.. Drez skryty.. Ideal ho otocit, k varnej indukcii..tympadom nemjsis riesit zastenu vobec..
Odpovedať
Článok sa načítava...
..
Odpovedať
@henyka86 môžem sa spýtať na rozmery?
Odpovedať
@csikike 3x3m
Odpovedať
@henyka86 ďakujem, veľmi rada sa inšpirujem, mam len o 20 cm väčšiu.
Odpovedať
@durim Dakujem, clovek ako ja, vzdy oceni neziadane rady 👍
Odpovedať
@henyka86 a neda sa ti posunut viacej do prava ,blizsie k tomu ostrovceku ta varna doska? Tym by sa ti zvacsil priestor a tie spajzove dvierka nemusite posuvat,takto to mate pekne 😊 A minule som videla vysuvne baterie 😁 A teraz som nasla sklopnu 😁😁 https://www.vivaeshop.sk/c/drezove-ba...
Odpovedať
Za mna velmi pekny dizajn. Ten by som aj ponechala. Pekne ho tie vrchne skrinky ozivia a vyzera to dobre. Upravy, ktore ti tu poradili, by som si vzala k srdcu. S nimi by to bolo lepsie
Odpovedať
Profilova fotka
@paulus33 Ospravedlňujem sa ak som sa nejak dotkol. Bol to určené autorovi nie vám.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?