Kuchyňa VIGO

Ahojte, máte niekto doma sektorovu kuchynskú linku Vigo - lesk? Zvažujeme ju do domčeka 😊 Aké máte skúsenosti s dodávkou, zložením, bolo všetko v poriadku?
Odpovedať
Vigo má aj iné názvy. Kúpiť sa dá draho, ale aj lacnejšie. A je úplne jedno, či to je Vigo z Mercury Marketu, alebo ako Vega napríklad z Kondela. Otázne je iba aké budú dodané závesy, koľajnice atď. Otázky na dodávku a zloženie, to je snáď individuálne od tej firmy, či lepšie povedané osoby, ktorá to bude robiť.
Odpovedať
@frantisekca áno? Je aj drahšia verzia? Ja som ju videla len v MM a ešte nonstop nábytok, tam boli cenovo podobné. Akurát má udivuje že sú tam plastove úchytky. Vraj zatiaľ nikto nereklamoval ale rozmýšľam či nieje lepšie dokúpiť kovové nejaké iné.. áno, namontujeme sami, len či všetko dodajú, či to dobre pasovalo poskladať, tak som myslela.. na mieru je podstatné drahšia, tak chceme takto si vyskladať.. ale má to isté riziká asi no... Preto sa pýtam či má niekto skúsenosť s takouto kuchyňou na vyskladanie... Alebo podobnou 😉 vďaka!
Odpovedať
S poskladanim žiaden problém nebol. Úchytky sa už pri montáži dávali kovové. Tá rada má celkom slušný výber so skrinkami, myslím rozmerov, takže dá sa dobre kombinovať. Akurát pod rúrou nebol ten šuplík, ten sa musel dorobiť. Brali sme z Kondela. Ale potom sme ešte dokupovali (kôli cene a dostupnosti v MM) dve (60 a 40tku) veľké potravinové skrine. V tej 60tke sme poličky vymenili za výsuvné koše. Preto tvrdím, že Vigo, Vega (a ešte nejaký názov, už si nespomínam) sú čo sa týka korpusov, panelov rovnaké. Rozdiel môže byť v tých závesoch, posuvoch atď. Ono totiž, je docela veľký cenový rozdiel, či je napríklad na šuplíkoch plnovýsuv s doťahom, tlmením a slušnou nosnosťou, alebo obyčajný guličkový... To samé závesy. Takže naj je si to ísť pozrieť, alebo sa na to pýtať ešte pred objednávkou. Záleží, čo preferujete a na €.
Odpovedať
Áno, našla som ešte ako Verizon v Nábytok helcel. U toho Kondela nemajú všetky rozmery ktoré potrebujem, už som pozerala.. A cenovo vás teda vyšla drahšie ako z Merkury? Uchytky máte kovové? Hmm... Lebo v tom nonstop nábytku to aj píšu ze plastové úchytky sú.. a stačí polovysuv, či tiché dovieranie.. to sú asi dve rozličné veci však? človek ani nevie na čo všetko sa opýtať.. kuchyňu predtým nám robil stolár, on myslel na všetko. A máte pracovnú dosku aj väčšiu ako 60? Ja potrebujem aj na ostrovček aspoň 90 a to som našla len v tom nonstop.... Ak môžte, pošlite foto ako vyzerá real.. budem vďačná 😊
Odpovedať
@frantisekca cenu čo najnižšiu.. ešte sa dá ušetriť že nedáme sufle ale dvierka, tam je tiež rozdiel no.. vrchné asi tiež normálne skrinky dáme, snáď pánty sú kvalitné 😄
Odpovedať
Šuflíky treba. Aspoň na také, čo sa najčastejšie používajú, teda priborovy (všetky tie naberačky a podobné drobnosti), tiež aj taniere, aj hrnce. Na tom nešetrite. Ešte čo manželka si chválila, tak tá jedna spodná VEGA D15 CARGO sa prerobila na odpadkový kôš.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?