Kuchyňa Stilo absolut

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, ideme stavat Stilo Absolut a mam dilemu ako vyriesit kuchynu. Rada by som ju potiahla do U. Mozem poprosit foto vasich realizacii, nech sa viem inspirovat?
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@lukas_grosik len pre predstavu + 2 metrepriestorovo je to fajn
Odpovedať
Profilova fotka
@monika_hudecova Dik za foto... Cením si to... Len ci 4m už nebude ako chodba vyzerať 😄 Ale priestorovo je to ozaj fajn...
Odpovedať
Profilova fotka
@monika_hudecova Davali ste si aj terasu robiť? kedže mate dvoje balkonové dvere?
Odpovedať
Profilova fotka
@lukas_grosik terasa bola robená z obývačky hneď z doskou zakladovou. Z kuchyne mám výbeh na dvor a tam je v lete bazén a deti majú trampolínu
Odpovedať
Profilova fotka
@lukas_grosik určite by neboli 4m ako chodba , tam by sa hodil obrovský gauč do u a nebolo by to napratane , ja osobne by som Balkónové dvere dala potom na tu predĺženú stenu. No keby som vedela idem do 4 m určite .
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 11 mesiacoch
Profilova fotka
Ahojte, práve nám spravili hrubú stavbu Stila absolut, zatiaľ sme bez okien, a vystrašila nas výška okná v kuchyni, vo vzorom dome sme si nejak neuvedomili ze okno bude si nižšie a ako pôjde okolo okna kuchynská linka, aby sme ju teda nemuseli dávať vyrábať nízku... Ako to mate vy vo svojich domčekoch?
Odpovedať
Ahojte, nám momentálne dokončujú strechu. Stavajú nám stilo absolut + 4m. My sme si okno v kuchyni zmenšovali a v detských zas predĺžovali.
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?