Kuchyna-spotrebice,digestor

Profilova fotka
Ahojte. Zacinam riesit kuchynu do domu. Vybrata biela leskla plus siva doska. Stolar bol kus zhrozeny ze bez uchytiek a nie push, cakam co nakresli a vymysli. Ale chcel by dopredu spotrebice, aby mohol skrinky riesit presne na dany spotrebic. Napisete mi, kto ste v poslednom roku zariadovali kuchynu, ze AKY SPOTREBIC KUPILI A PRECO A MOZE AJ CCA CENA. UMYVACKA-teraz mam 45ku a fajn, neviem ci ist do 60ky. INDUKCNA VARNA DOSKA BEZ CHROMOVEJ LISTY RURA+MIKROVLNKA (zabudovana)NAD SEBOU DIGESTOR-nutnost? Da sa aj bez? Varna doska bude na ostrovceku, vedla velke hs ppsuvy okien aj rekuperacia. Dakujem za kazdu radu, prikladam vizualizaciu, ale tam je dost mala, urcite ju roztiahnem aj na prazdnu stenu,kedze miesta je stale malo
Odpovedať
Profilova fotka
Chladnicku iz mame, kedze vlani odisla stara 😬
Odpovedať
Profilova fotka
Chladnicka je uplne uzasnA
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. My máme bielu lesklú kuchyňu. Šuflíky a výsuvy majú zafrézovaný úchyt,takisto aj myčka a výsuv pod drezom kde je kôš na smeti. Teda žiadne úchytky. A dvere do komory a skrinky nad rúrou a chladničkou na pusch up system Keď bol stolár taký zhrozený z toho , že chcete kuchyňu bez úchytiek, tak zmente stolára . Kuk naša kuchyňa v albume mám fotky aj detailne pootváraných šuflov a skriniek. A digestor nemáme. V paneláku sme mali , v živote som ho nezapla.Nechýba mi to. Ak sa stane že niečo pripálim vyvetrám oknom. Spotrebiče som si vybrala pred výrobou kuchyne a nahlásila stolárovi. Aby vedel otvory. https://www.modrastrecha.sk/blog/kura...
Odpovedať
Profilova fotka
@kuratko22222 dakujem. Ved pockam co vymysli..ja si myslim ze to zvladne, lebo ini mi vraveli ze vie take robit 🙂 mozno som mu ja nevedela dobre vysvetlit 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
Všetky spotrebiče mám Bosch od MD Slovakia Cez nich som objednala všetko okrem mikrovlnky a chladničky . Chladničku sme mali a mikrovlnku som chcela len uplne naklacnejšiu len na zohriatie jedla. Pozri stránku MD slovakia majú veľký výber spotrebičov od rôznych značiek.
Odpovedať
Profilova fotka
Tie uchyta máme zafrézované nez líšt. Robia sa aj zafrèzované s lištami. Pozri si cez googl zafrézované úchyty je tam x obrázkov aj bez aj s lištamia ukáž stolárovi
Odpovedať
Profilova fotka
@kuratko22222 ja to viem videla som v silu aj zafrezovane s aj bez uchytov. Neviem co je lepsie
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj my mame Ikea bez uchytkovu biely lesk Voxtorp. Spotrebiče varná doska Klarstein so zabudovaných digestorom Umývačka Beko 60tka Rura a mikrovlnka elektrolux a rura má aj parnu funkciu ak rada pecies tak je to super Pozri album mám fam fotky 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@123choco123 a si s klarstein spoko? Kolko ta vysla? A prosim ta pri rure vyuzivas pri com vsetkom parnu funkciu? Oplati sa to?
Odpovedať
Profilova fotka
@janaigor som veľmi spokojNa. Je super! A parka rura hlavne na pečenie kysnutých koláčov, chlebov , atd
Odpovedať
Nad mensiou umyvackou by som ani nerozmyslal. Ak nahodou naozaj nezaplnis 60tku, comu velmi neverim, tak zapnes rezim na polovicne naplnenie... K ostatnemu - my sme vyberali podla funkcii, dizajnu a ceny - v tomto poradi. Sama musis vediet, co ti/vam vyhovuje.
Odpovedať
my sme mali na kazdy spotrebic zopar klucovych funkcii, ktore nam zuzovali vyber, a potom uz len podla dizajnu a ceny. Pozerali sme aj Energeticku narocnost, takze vsetky mame A a vyssie. Hlucnost pri umyvacke a chladnicke. Chladnicka: iba chladnicka, bez mrazaku, s fresh suflikmi na zeleninu. Vstavana. Truba: musi byt s pyrolyzou, a co najvyssiu teplotu, idealne ovladanie na gombiky (lebo bude pod varnou doskou a blbo sa ten display pozera/ovlada ked je dole). Pri rure "na stene" by som neriesila. Nechceli sme s parou. Umyvacka: komplet zabudovatelna, eco rezim (kratky), a suflik na pribory. Varnu dosku mame indukcnu, novu sme nekupovali. Mikrovlnu som kupila taku, co sa mi pacila - a chcela som ciernu. Ziadne speci funkcie. A my mame aj samostatny mrazak, volne stojaci, suflikovy, vysoky, a ja som chcela nie biely (je alu).
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
My sme predovsetkym pozerali na hlucnost a na spotrebu, to bolo pre nas pri vybere klucove a potom samozrejme nech to spolu predsa nejako ladi 😉
Odpovedať
Profilova fotka
Fuu na hlucnost ma ani nenapadlo pozerat, to beriem tak ze uz su vsetky moderne a tiche... No s indukcnou vobec neviem aku znacku..ci vyuzijdm bridge alebo viac horakov a asi by som privitala ovladanie kazdej zony samostatne s nakreslenou stupnicou rovno na doske ze teda 4 pruzky a len posuvam..
Odpovedať
@martuska2 na tu indukciu ides dobre - urcite kazdu zonu zvlast. Zdruzene ovladanie je riadne otravne.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?