Kuchyňa má rozmer 150 x 220. Ako ju zariadiť?

Zobraz úvodný príspevok
Prosím, má niekto fotky ( alebo nápad - vychytávku) ako zariadiť mini kuchyňu tak, aby tam bolo všetko - chladnička, mikrovlnka ..., vrátane stolovania pre dvoch? Vopred vďaka
Odpovedať
1
2
@ladajaskva nie je to až také zlé. Obývačka má 3,60 x 4,60 a detská (pôvodne spálňa) má 3,0 x 3,50. Aj by som to chcela vymeniť, ale nejako sa nedarí a na RD nechcem ísť. To je len robota, robota, robota, a ani takého chlapa nemám. Ako ja tu závidím niektorým babám, tých robotných manželov, ktorí ešte dokonca majú aj nápady ako si to bývanie vylepšiť. Ach jaj. Rozmýšľam dať ešte vstavanú skriňu ( jednu -trojmetrovú vstavanú skriňu má staršia dcéra v detskej izbe ) do tej spálne ( pôvodne detská izba) a tým získať úložné priestory.
Odpovedať
@dana_p Dobrý den. No, ještě nevím, ani kolik Vás tam je, a nevím konečnou podobu Vašeho bytu. Nicméně mě vychází, ža tam jste minimálně 3. Vy, Vaše starší dcera a když je nějaká starší, tak předpokládám i nějakou mladší. Že by tam byl i nějaký chlap se dá pochybovat, i když se to nedá vyloučit a do budoucna je to skoro jisté, že se nějaký vyskytne. Čili, v této fázi bych byl velmi opatrný s vybavováním bytu s takou malou kuchyňkou, že se tam nají pouze 2 lidi. Já mám kuchyň 300 x 170 cm, ale je otevřena do prostoru jídelního koutu a tam se nás vejde opravdu dost. Je nás deset. Akorát se musí dodat 4 židle. :-D :-D :-D :-D :-D A pro info - je tam myčka, dřez, horkovzdušné trouba, indukce, digestoř a mikrovlnka. Vedle kuchaně je špajzka z ledničkou a klobáskama. :-D :-D :-D :-D :-D Slivovica je ve sklepě. :-D :-D :-D :-D :-D Už 20 roků. Nikdo už nepije . :-p S pozdravem Laďa
Odpovedať
@ladajaskva Sme štyria. Ja, staršia dcéra stredoškoláčka, mladšia 11mesačná a chlap. Jedálenský stôl je v obývačke, tak dve miesta v kuchyni stačia na rýchle vypitie ráno čaju keď sa ide do roboty a do školy a pod. Rozmýšľam ešte že tam nedám ten pultík, ale dole užšie skrinky s prac. doskou. Ešte si prac. dosku chcem rozšíriť tak, že si dám taký kryt na sporák. Neviem to vysvetliť, tak posielam obrázok aké sa to dá kúpiť. Len si to dám z prac.dosky a jeden kus. :-D :-D :-D . Nie je umenie zariadiť keď je priestor, ale zariaďte to moje mikro :-D :-D :-D :- A je načase sa obetovať a vypiť tú slivovicu. To chlapa za toľké roky nenapadlo? Opäť sa potvrdilo, že chlapi sú sebci. Zas to bude musieť urobiť žena. :-D :-D :-D
Odpovedať
@dana_p ahoj, ja mám teraz takúto kuchynu a bohate nám stačí a to sme štyria. Na užšej strane od ,,dverí,, mám nalavo chladničku, cca 10cm priestor, na to hned drez s odkvapkovačom, potom 20cm priestor a hned sporák, na to sa napája rohová skrinka a zvyšok pracovnej dosky, kde je ešte položená mikrovlnka. Máme pod oknom nástenný stolík a dve stoličky, radiator a potom už len flek na koš. Stol má 40x 65cm rozmery. Medzi sporákom a stolom je 90cm priestor a obaja varíme radi spolu a kludne sa tam pomestíme a pritom manžel má 90kg a ja tiež nie som najštíhlejšia. Malá kuchynka má určite výhodu v tom, že sa nenabeháš a stačí 2-3 kroky a dosiahneš všade:)))
Odpovedať
@tatiana1978 môžeš poslať nejaké fotky alebo nákres tvojej kuchyne? Môžeš aj na e-mail dana.p@azet.sk.
Odpovedať
@dana_p Dani, nemám fotky ale podla tvojho nákresu zo spálne- len rozmery sú ako tvojej kuchyne- tam kde máš okno, tak ja mám dvere a tam, kde máš dvere- ja okno. Takže ak začnem od tvojho okna- chladnička, uvývací drez, 20cm odkladacieho priestoru, sporák, rohová skrinka- milujem na nej sediet:)))a potom dole ešte šufliková skrinka a záverečná skrinka. Dúfam, že som to napísala zrozumitelne a nie ako ,,dežo,,
Odpovedať
@samorast ja by som mala záujem možeš mi poslať kontakt na tvojho známeho ? už mi robili návrh kuchyne, síce bol zadarmo, ale nebola som pokojná, bolo to narýchlo a odfušované, radšej si priplatím a budem mať návrh od niekoho kto sa v tom vyzná aj s poradenstvom dakujem
Odpovedať
@tatiana1978 ďakujem
Odpovedať
@samorast aj ja by som do IP poprosila kontakt, ďakujem.
Odpovedať
@dana_p Neodporúčam v budúcnosti rúru s mikrovlnkou!!! Z vlastnej skúsenosti.
Odpovedať
@staronova môžete napísať prečo? Akú značku ste mali? Tu na MS chválili Samsung FQ 159 ST
Odpovedať
Článok sa načítava...
Nejde o značku-si myslím.......NAPR. ked pečieš,tak nemôžeš zohrievať v MW. ked sú deti tak to chýba.Resp. môžeš,ale musíš čakať,kym nedopečieš a neochladne rúra. Ked dopečie rúra, začne vždy hučať ochladzovací ventilátar-chladič /naviac elektrina/
Odpovedať
Dobrý den. Do takové kuchyně stačí na podlahu poůožit 3 ks dlažby : http://www.modrastrecha.sk/forum/podl... S pozdravem Laďa
Odpovedať
Profilova fotka
@samorast mala by som zaujem o konakt na toho sikovneho projektanta. sice to este nie je aktualne, ale budem mat do buducnosti (dufam, ze nie velmi dalekej)
Odpovedať
Profilova fotka
@samorast jasne ked vyuzijem dam vediet a este raz dakujem :)
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?