Jedalensky stôl

Prosím o radu ,zháňam jedalensky stôl s masívnou stredovou drevenou nohou do tvaru x,poraďte kde taky kúpim, alebo kto také vyrába, prikladám foto,rozmer 170x90 cm,dub,ďakujem
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od verula30:

Prosím o radu ,zháňam jedalensky stôl s masívnou…
@verula30 nič náročné, oslov miestneho stolára. Aj v Poľsku spravia...
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od vebi34:

@verula30 nič náročné, oslov miestneho stolára. A…
@vebi34 Nemas ani ponatia ako sa taka podnoz vyraba a ako je to narocne na dielenske vybavenie dostat to do finalu aby to vyzeralo dobre a bolo aj stabilne a trvacne. Nieje to o skrutkach a par kolikoch.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

Odpoveď na príspevok od wolodymyr:

@vebi34 Nemas ani ponatia ako sa taka podnoz vyr…
@wolodymyr práve preto sa pýtam lebo je to náročné na výrobu,a nie každý stolár to bude robiť,musia sedieť uhly,nie také odflaknute,nasla som tie stoly v troch obchodoch,ale oni majú už stanovené presne rozmery aj odtien
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od wolodymyr:

@vebi34 Nemas ani ponatia ako sa taka podnoz vyr…
@wolodymyr môj muž je umelecký stolár s 30 ročnou praxou a zabehnutou firmou, viem viac, ako si myslíš 😀
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od verula30:

@wolodymyr práve preto sa pýtam lebo je to náročn…
@verula30 nič nie je na tom náročné.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od vebi34:

@verula30 nič nie je na tom náročné.
@vebi34 tak mi dohodte takého stolára
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od verula30:

Prosím o radu ,zháňam jedalensky stôl s masívnou…
@verula30 s tou stredovou nozkou je to podla mna tak, ze ked sa opries o roh stola tak to bude mozno take nie uplne stabilne. Najblizsi stol uz bude s klasickymi nohami
Odpovedať
Neviem, odkiaľ ste
Odpovedať
Profilova fotka

Odpoveď na príspevok od vebi34:

@wolodymyr môj muž je umelecký stolár s 30 ročnou…
@vebi34 tak to je super ... pozdravuj kolegu a mozes tu spoludiskurerke pomoct😊. Na margi mojho konstatovania nieje stolarstvo ako stolarstvo. Napriklad ja to nevyrobim lebo mam zameranie na nabytok z plosnych materialov a tomu mam prisposobenu technologiu ale vyrobit by som to vedel ak by boli stroje ine len som si vedomy toho ze s masivom je to tazke uz na zaciatku ked chces kupit rezivo. Nieje to ako nacapat okna z eurohranolov. Vela zdaru manzelovi 😊
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od verula30:

Prosím o radu ,zháňam jedalensky stôl s masívnou…
@verula30 ja len tak od veci, ale zamýšľam sa, načo je toto riešenie stola dobré? Tie nohy budú zavadzať tak či tak, dokonca podľa mňa viac, ako pri klasickom stole. A stabilita bude horšia. Ale možno máš nejaký iný dôvod. Toto nemá byť hejt, fakt ma to zaujíma.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?