Jedálenské stoličky a gauč s výberom poťahovej látky

Ahojte, máte niekto skúsenosť prípadne viete odporučiť kde by bolo možné kúpiť gauč a jedálenské stoličky aby bolo možné vybrať poťahovú látku aj na gauč aj na stoličky? Pri gaučoch je to samozrejmosť, ale stoličky som takto nenašla, prípadne je to potom v dvoch obchodoch. Ja by som to chcela od jedného predajcu, ide mi o to aby som si mohla vybrať rovnaký poťah aj na gauč aj na stoličky aby to bola totožná farba. Myslela som si, že vybehneme do Nitry na výstavu a tam sa informujem či to niekto takto ponúka, ale keďže je presunutá na neurčito skúšam aj tu. Vopred ďakujem.
Odpovedať
Profilova fotka
@ivanaphk Dobrý deň. S týmto by nemal mať problém žiadny šikovný obchod alebo čalúnik. Trvanie látky niekedy trvá dlhšie, ale zvyčajne nie je problém to zohnať.
Odpovedať
@srdce_domova Ďakujem za odpoveď, je mi jasné, že čalúnik by mi stoličky prečalúnil, ale potom sa to automaticky predražuje - cena za stoličky (v nejakej inej farbe) + cena za látku + cena čalúnikovi. Skôr by som chcela ísť do varianty ako je bežné pri gaučoch - prídem do obchodu, vyberiem si gauč, látku a priamo objednám. To viem, že je bežná vec, ale neviem či je to bežné aj pri stoličkách takýto výber látky priamo do výroby. Ak viete, ktorý obchod to ponúka budem vďačná. Ideálne aby to bolo na jednom mieste. Aj gauč aj stoličky.
Odpovedať
My máme takto: sedačka od Beta, stoličky od Paspol, odtieň kože rovnaký
Odpovedať
Profilova fotka
@ivanaphk nemyslela som to tak, že stoličky idú k čalúnikovi. Látka sa posielam priamo k výrobcovi stoličiek a ten vybranú látku hneď osadí na stoličky. Preto to trvá dlhšie. Záleží tiež od typu stoličiek. Nie každá látka na sedačke je vhodná aj na stoličky
Odpovedať
neviem ci sa to da v jednom obchode, svagrovci viem, ze davali na mieru sedacku a vyberali si aj latku a potom v nejakej inej firme davali robit stolicky. takze jedine tak, ze vybrat latku na gauc a s tym vyberom ist potom riesit stolicky
Odpovedať
@paprok2 hej, asi to budeme musieť spraviť tak, neviete náhodou zistiť kde dávali robiť tie stoličky? Ďakujem.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?