Je moderná len lesklá kuchynská linka?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte strecháči! Plánujem si linku, vlastne som už mala aj hotovú predstavu, biela lesklá kombinovaná so šedou prac. doskou, bledohnedé parkety(ešte som nevybrala). Asi tak. No môj drahý zase zapotil, že mu je už na vracanie z bielych lesklých kuchýň, lebo to vidí všade. Že či neviem vymyslieť niečo originálnejšie. Máme rozdielny štýl pravdepodobne. Mne sa páči minimalizmus, no on má inú predstavu. Ako chcem aby sa mu to páčilo, jasné...googlim ako divá, či nájdem niečo čo sa páči nám obom. Máte modernú minimalistickú kuchyňu v inom prevedení ako lesklá? Myslím tým dáky drevo-dekor z laminátu. Pozerala som si vzorkovník, je tam toho dosť na výber, no dáko si to neviem predstaviť. Budem rada ak mi pošlete fotku vašej kuchyne. Díky
Odpovedať
Profilova fotka
@jaro_67 boze ja pozeram na tie predosle komentare a miesto teba som oznacila seba v sprave. Uz koniec tyzdna a tento bol ozaj narocny, tak som nejaka dopletena cela. Tak sa ta este opytam, ako dlho ste potom cakali na zhotovenie a dodanie od objednania? Aby som vedela, ci sa mam poponhalat, aby sme to do konca roka este postihali.
Odpovedať
@lulaw ja som z tych, co radi dopredu vidia, co kupuju. a ono ked to robia na mieru, tak ozaj sa vyplati osobne stretnut a nie riesit telefonatmi. aby nedoslo k nejaku nedorozumeniu nahodou. potom by sa tazko hladal vinnik. takto by si to mala najistejsie. mozes si aj podla seba prehodit nieco. vsetko je to o dohode, asi tak by som to zhrnul. dodanie je 3 az 9 tyzdnov. zalezi aj od toho, kolko toho objednavas a kolko maju ostatnych zakazok. to by ti presne povedali, ako to bude v tvojom pripade.
Odpovedať
Profilova fotka
@jaro_67 tak to keby sa poponahlam by som teoreticky mohla tieto Vianoce chystat uz v novej kuchyni. Taky darcek by celkom potesil, no nie? Rozmyslam, ze by som tiez skocila do tej Bratislavy pozriet. My sme zo Stupavy, tak asi toto budeme mat najblizsie. Ale kludne ma oprav, som nepozerala, kde su tie ostatne predajne.
Odpovedať
@lulaw na tvojom mieste by som to takto spravil, este stale mas na to dost casu. este su potom dalsie tri, ale tuto v Bratislave budes mat najblizsie. potom je tam Trencin, Bystrica a Kosice. takze to nie je o com, to mas v podstate na skok.
Odpovedať
Profilova fotka
@jaro_67 tak to ta Bratislava jednoznacne vyhrava, co sa vzdialenosti tyka. Som si uz aj pozerala, kde sa asi nachadza ta predajna, tak tam chceme ist pozriet teraz v piatok. Aj ked neviem, ci som si vybrala najstastnejsi den na cestovanie do Bratislavy, ale chceme to tak, ze na cely den by sme isli a aj ine veci rovno popozerali a povybavovali. Takze sa vytesujem a potom podam isto spravu, ako sme u nich dopadli. Zbezne som si pozrela ponuku, co maju na online uverejnenu, tak mam nejaku predstavu.
Odpovedať
@lulaw no kdeze mam tu spravu, ako to s vami dopadlo 😄 objednali ste, nakupili ste? pises, ze uz si mala dopredu nieco pozrete, tak si ostala pri tom?
Odpovedať
Profilova fotka
@jaro_67 joj vidis, mne to uplne vypadlo dat vediet, ale tak lepsie neskor ako vobec, no nie 🙂 Dopadlo to uplne super, vybrali sme, objednali sme. Teraz kazdym dnom ocakavam uz, ze sa ozvu, ze je hotovo. Akoze mame termin, ale aj tak dufam, ze to bude o nieco skor 🙂
Odpovedať
@lulaw hovorili vam, ze je aj takto moznost, ze by bolo prv hotove? tak to by ste mali fajn potom. a termin mate tak, ze do sviatkov sa to stiha, hej? no ale co ma zaujima este, tak tu kuchynu ste vyberali z ponuky, ci ste tam aj nieco upravovali? tak myslim, ze podla vasich predstav nejake tie upravy, kedze je u nich taka moznost, ze sa to da prisposobit na mieru.
Odpovedať
@linlex002 Nedávaj si to, čo je (podľa neviemčoho) moderné, lebo to za pár rokov moderné prestane byť a bude ti ľúto. Sprav si to, čo sa ti páči, kašli na módu. Finta: Odporúčam kúpiť linku IKEA. Ak sa ti po pár rokoch zunuje, len kúpiš nové dvierka a máš novú kuchyňu. 😉
Odpovedať
suhlasim s tym, ze sa netreba pri vybere sustredit na to, co je moderne prave teraz. ono sa tato moda meni kazdu chvilu ako pri vsetkom. a potom mat doma nieco, co uz sa mi nepaci len preto, ze predtym to bolo in, tak neviem neviem. toto proste nie je to, podla coho by sa malo nakupovat si myslim. je aj toto sposob, ze sa daju vymenit len dvierka, ale tak to je zase robota navyse so zhananim a prehadzovam. preto by som volil nieco tak univerzalnejsie a vizualne take, co posobi moderne pre vsetky "styly" byvania. tak nejak sme sa vyberali aj my, ked sme kupovali, my sme ale stavili na to, ze sme si v Nesii dali spravit na mieru podla nasich poziadaviek.
Odpovedať
Profilova fotka
@jaro_67 ako pozeram, som sa tu dlhsie neukazal. tak ti idem rovno na vsetko poodpisovat. Vyberali sme z ponuky a presne ako hovoris, ze sme si to trosku upravili podla seba. Lebo vsak s tym sa asi rata, ze nie kazdy ma presne rovnake podmienky, co sa priestoru tyka. Aj preto sme si vybrali ich, ze tam je takato moznost a netreba sa doprosovat ako to byva v niektorych inych predajniach.
Odpovedať
@lulaw aj ukazes, co ste vybrali? tak u nich je to podla mna normalne, ze si to ludia prisposobia podla seba. vsak prezentuju sa tym, ze robia na mieru kuchynske linky a aj kadeco ine do domacnosti. v podstate celu domacnost by si si od nich vedela zariadit, mam taky pocit.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@jaro_67 nemam to tak pekne odfotene, aby som ti to mohla poslat, tak aspon spomeniem, ze je to ten model Materika. Len teda s mensimi upravami aj co sa tyka farebneho prevedenia a inych doplnkov. To sa dost tazko opisuje aj, haha. Skusim to nafotit, ked tak, to bude asi lepsie. Mas pravdu. Ono tu kuchynu, obyvacku, spalnu vies zariadit uplne bez problemov cez nich.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte chcela by som vymenit kuchynsku linku, tak vas chcem poziadat o rady. podlahu by sme chceli nechat. je to taka tmavsia dlazba, presny nazov uz asi nevypatram. steny problem nie su, tie sa daju lahko premalovat. ale teda, kuchynsku linku by som chcela nejaku bledu. len neviem, ze ci ist do bielej alebo skor nejaky taky bledsi odtien zvolit a ci skor matnu alebo lesklu.
Odpovedať
Profilova fotka
@evinina ked pises, ze dlazba je tmava, tak by som tiez tu linku skor nejaku bledu dala, alebo v kombinacii bledej a tmavsej v odtieni podlahy. to by tiez nemuselo byt zle. steny teda do uvahy neberiem, ked to hovoris, ze prisposobit ich nie je problem. co sa tyka toho, ze ci matnu alebo lesklu, tak to mas podla mna jedno. udrzba tam podla mna nie je vyslovene nejaka odlisna alebo horsia pri niektorej z moznosti.
Odpovedať
Profilova fotka
@lulaw tiez som takto rozmyslala, ze nech to zase nie je vsetko take tmave, tak skor tu linku taku bledsiu. ale uplne bielu? to asi zase az nie, ked tak, to by som tie steny dala skor na bielo. ak nezabudnem, tak skusim tu podlahu odfotit, mozno potom by mi vedeli aj lepsie poradit. takto podla mojho biedneho opisu farieb je to tazko. tak to by som asi teda podla tej farby vybrala, ze ci by to lepsie vyzeralo v lesklej alebo matnej. ja som uz aj nejake kuchyne pozerala, ale tak ako boli vyskladane, tak mi to nepasovalo a ze sa tam nedali robit nejake vyrazne upravy. takze toto je momentalne tiez problem. zase nechcem kupovat skrinku po skrinke, najradsej by som celu kuchynu, ale tak by som potrebovala trochu si aj povedat do toho, ze ako si to predstavujem.
Odpovedať
@lulaw takze vlastne viem, ze co ste kupovali, ale vobec neviem, ako to vyzera. cakam tie fotky stale 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@jaro_67 tu sa caka na fotky? tak to by som si tiez poprosila teda, pre inspiraciu by sa mi hodilo vidiet nejaku teraz robenu kuchynu.
Odpovedať
Profilova fotka
Poslala som vam obom, nech mam pokoj s vami 😄 Tak som zvedava, co na to poviete teda. @evinina jaj, ze nie uplne bielu? To by mohlo tiez dobre vyzerat, vsak ked si zoberies, aj tej bielej samotnej je niekolko odtienov, ze nie je len jedna biela a koniec. Nespominam si, ze ci aj na webe je nejaky vzorkovnik, ale to asi skor osobne, lebo toho je dost vela toho na vyber. Vsak ved zbehnite pozriet, uvidis, co ti povedia a poradia.
Odpovedať
Profilova fotka
@linlex002 biela leskla linka je velmi prakticka, lebo sa lahko cisti. Moja mama ju ma uz 15 rokov a stale je ako nova. Ja mam tiez uz vyse roka a mozem potvrdit lahkost udrzby, staci prebehnut mokrou handrickou. Dokonca aj kurkuma z nej ide lahko pomocou dezinfekcneho gelu na ruky. Moja teta ma matnu antracitovu linku a krasna bola asi 1 den. Teta vela vari a pecie a ma dve 20r decka doma co kaslu na poriadok a je to hroza. Tie capkanice po dvierkach je vidiet zo 4 metrov cize praktickost nulova. Ale samozrejme ti co doma nevaria a iba si ohrievaju jedlo z restauracie nech si ju kludne daju spravit.
Odpovedať
Profilova fotka
@katka_vrakuna to ozaj? tak to rada citam, ze mate takuto skusenost s bielou. lebo ja som o nej fakt dost uvazovala, len som si nebola ista tym, ako je to potom s cistenim, ze ako casto a cim vsetkym sa bude musiet cistit, aby bola stale pekna.
Odpovedať
Profilova fotka
@evinina ak mozem poradit tak pozerajte taku co ma upravu proti odtlackom prstov, napriklad tie drahsie rady v Ikea ju maju. Samozrejme nejake odtlacky sa urobia, ale budete ich vidiet iba ked budete priamo pred dvierkami.
Odpovedať
Profilova fotka
@katka_vrakuna to mi nenapdlo, ze aj takto uprava sa moze davat na kuchynske linky. ja som pravedze v Nesii pozerala a tam sa mi jedna dost pozdava. ale myslim, ze tiez budu mat v ponuke taketo nieco na vyber.
Odpovedať
Profilova fotka
@evinina toto je nasa linka, je to Ikea (montovali sme sami). Chcela som, aby vyzerala skor ako nabytok nie ako kuchynska linka kedze ju mame v obyvacke.
Odpovedať
@katka_vrakuna joj, ta elektricka zasuvka...
Odpovedať
Profilova fotka
@evinina akoze myslis tak, ze ste v Nesii boli priamo pozerat na niektorej predajni, ci len na stranke si si pozerala, co maju za ponuku. odporucam ist sa pozriet aj nazivo, predsa len to je ine, nez si pozerat len obrazky. @katka_vrakuna pekne to vyzera, na moj vkus moc svetle. ale to neber rozhodne v zlom. obyvacka je ladena v podobnom style?
Odpovedať
Profilova fotka
@fruko5 ano, este aj jedalensky stol ma dosku v mramorovom style. Sedacka je seda. Iny nabytok v tejto miestnosti nemame, sme minimalisti
Odpovedať
Profilova fotka
@fruko5 urcite to neberiem v zlom, kazdy mame uplny iny vkus a tak to ma byt
Odpovedať
Profilova fotka
@cukrik25 ani mne sa tie zasuvky nepacia, ale tak to navrhol developer a byt sme kupovali az ked uz bol hotovy. Ked mate nejake typy co s tou zasuvkou tak budem rada.
Odpovedať
@katka_vrakuna chapem, ale kuch. linku ste montovali vo vlastnej rezii, pre poziciu zasuviek v okoli umyvadla a drezu existuju nejake pravidla...tu to nevyhovuje...co na to revizny technik?... Este pred nahodenim zasteny sa mohla posunut pozicia zasuviek na zelane miesta mimo drezu...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?