Jaké jsou americké lednice?

Zobraz úvodný príspevok
ahoj holky, máte jí? jaká je? která značka je nej, je hlučná,jak je to tam s prostorem...atd..prostě vše kolem ní ;-)
Odpovedať
1
4
5
Ahojte, chcel by som poprosit o informaciu majitelov americkych chladniciek. Vacsinou maju sirku 90-93 cm, ja mam vyhliadnutu jednu so sirkou 93 cm. Ale kedze chladnicka bude z lavej strany pri stene a z prava bude pokracovat kuchynska linka, chcem sa opytat, aky siroky priestor mam nechat, aby sa dvere na obidve strany bez problemov otvarali. Staci 100 cm? Dakujem za pomoc
Odpovedať
Martint, tento údaj povětšinou udává výrobce ve specifikaci nebo schématu. Např. Whirlpool to má na svých stránkách, jaký prosto kolem sebe lednice potřebuje.
Odpovedať
martint, chladnicka je obycajne aj sirsia ako kuchynska linka... my to mame tak ze o tych 5 cm vytrca oproti zvysku kuchyne - tym sa moze normalne otvarat a nepotrebuje dalsie cm po stranach - inak to vyzera velmi pekne, tak plasticky ;-)
Odpovedať
Dai, myslím, že to Martint myslel trochu jinak, jde mu totiž o to, že ta lednice bude v rohu, takže aby se dala dobře otevírat a nebránila ji tomu zeď, ne linka.
Odpovedať
xpila: ano pochopila si ma, nehovorim o hlbke, ta je v pohode, skor ma zaujima sirka, hovorovo povedane, aka medzera ma ostat napravo a nalavo od chladnicky, aby sa dali dvere v pohode otvarat:-) Dakujem
Odpovedať
Mrkni sem, snad ti to pomůže, je to Whirlpoolka. http://www.bilezbozi.cz/preview?img=8...
Odpovedať
Nevíte, jestli může být přívod vody přímo za lednicí?
Odpovedať
Profilova fotka
xpila (výše) jasne, myslela jsem ze by tam byla nejaka mrazici jednotka "slabsi" jenom na ten vyrobnik.. ale asi to nedelaji, zkousela jsem hledat a nic.
Odpovedať
Ducik, prosla jsem snad vsechny vyrobce a urcite to nedelaji, bylo by to asi i dost neekonomické. Takže jedině s dávkovačem vody, ale už bez ledu...
Odpovedať
Ja mam chladnicku s davkovacom vody, tiez vyrobou ladu a tiez so sekanim ladu (je to dobre na "frozen margarita" drinky :-D ). A na zaciatku ste pisali o hlucnosti....no to som teda vedla...moja chladnicka nehuci vobec... :-| http://images.lowes.com/product/01250...
Odpovedať
Tak přiští pátek mi přivezou lednici, hurá :-) Nakonec je to tahle, nový model... http://www.whirlpool.cz/index.php?vyr...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 8 mesiacoch
ahojte, trochu to tu oprasim, nakolko mi uz hori pod zadkom a uz musim naozaj nieco vybrat :-D ti, co uz mate S-B-S chladnicky doma, ako ste spokojni? kupili by ste si ju znova? alebo ste zistili, ze jej chyba nieco, kvoli comu by ste si vybrali iny model, prip. uz vobec nesli do S-B-S? dakujem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Daktarin to iste by zaujimalo aj mna ;-) Sice mame viac casu ako vy, ale neviem sa rozhodnut, co je lepsie. Na jednej strane velka chladnicka S-B-S, vzdy mat lad poruke, vodu, vacsi objem, ale na strane druhej, ked je chladnicka zabudovana, pride mi to take estetickejsie - teda ked je kuchyna v otvorenej dispozicii s obyvackou a jedalnou. Neviem, vsetky spotrebice si dame zabudovane, a ci chladnicku takisto, alebo tam dat tuto americku - no bojim sa, ci by to nerusilo. Nahodou zabudovatelna S-B-S chladnicka neexistuje? Ze by bol zvonku iba ten davkovac vody a ladu a inak by mohla byt v tom istom style ako ostatne zabudovane spotrebice, zabudovana v kuchynskom nabytku? Tiez by ma zaujimali nazory uz uzivatelov a ich spokojnost. :-)
Odpovedať
lu11 - mam presne tie iste otazky ako ty :-D stale riesim, ci radsej nedat zvlast vstavanu chladnicku a mraznicku (nechcem kombi, to mame teraz a je mi mala), alebo americku. len ma odradza to, ze vycnieva. vstavanu S-B-S som nenasla nikde, jedine samsung robi, hovoria tomu "vstavana", ale to len kvoli tomu, ze je plytsia. mam ju v albume. len zvysne spotrebice budu siemens, tak neviem, ci vedla toho buchnut samsung ... ach jo, este ze nemam horsie problemy :-D
Odpovedať
Daktarin presne - ak sa rozhodneme pre vstavanu, bude to cisto iba chladnicka, tiez nam je mala kombinacia a mrazak pojde asi do komory. Ja som tiez vstavanu S-B-S nenasla, tiez mi trosku vadi to vycnievanie, ale zase daju sa predsunut ostatne diely, aby to bolo v jednej linii. Tiez mam rada vsetky spotrebice jednej znacky :-D No drzim paste, my to mame este na dlhsie ;-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Chcem sa opýtať kto ju má, či by mi nezmeral čistú vnútornú šírku ľadničky. ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
amerika je krasna vec :(( fungoval som s nou uz 4roky, no bohuzial do novej kuchyne sa nam nehodi.. co mi je luto :(... nechceli sme aby vytrcala a ani aby boli velke medzery na otvaranie po stranach chladnicky.. inak by som ju bral hned :(
Odpovedať
@mk7 my mame americku chladnicku, vnutri je hlboka 55 cm, a sirka 40 cm chladiacej casti (teda jedny dvere) my sme s nou max. spokojní, dam tam cely plech a bez problemov ju zatvorím mame ju dva roky a nemenila by som, tiaz staviame a vela sme rozmyslali ako a kde ju umiestnit v buducej kuchyni, lebo novu kupovat nebudeme, ale kedze sa bude asi aj kuchyna robit na mieru, tak to nejako prisposobime a to ze bude vytrcat mi je jasne, ale az tak mi to nevadi, na mna to neposobi nejak rusivo... pre mna, ciste moj nazor moze byt kuchyna pekna, stylova, ale hlavne nech je prakticka ;-)
Odpovedať
@zacko takže plech sa vojde, síce nie na šírku, ale na dĺžku :-)
Odpovedať
baby tiez mame sbs chladnicku asi dva roky a uz by som nemenila. Vsetky spotrebice mam zabudovane, chladnicku samozrejme nie a nevadi to. Ja mam spotrebice cierne a aj chladnicka je cierna tak je to v pohode, vytrca sice ale vobec mi to nevadi a pozor ona aj vytrcat musi, inak by sa asi nedali otvorit dvere, Andyfoto mi nemame ziadne diery medzi skrinkami, tym ze trci nepotrebujeme mat odskok, skrinky su vedla seba. Ja mam vlastne z jednej strany ruru a MW a z druhej strany mam len kryci panel vo farbe kuchyne, aby to akoze vyzeralo ze je sucastou linky, take ukoncenie. Aj nad chladnickou mam akoze falosne dvierka, cim som zjednotila vysku kuchyne. A ten lad v lete a filtrovana voda je tiez super. Nezabudnite ze musite mat privod vody.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 6 mesiacoch
Ahojte, nejak sme sa dali do hladania a vyberu spotrebicov...a vymyslela som si bielu SBS chladnicku s vyrobnikom ladu, nejaky zlaty stred...viete poradit?
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?