Hexagonova podlaha

Profilova fotka
Dobrý deň, máte niekto v kuchyni alebo v inej miestnosti pouzitu hexagonovu dlaxbu spolu s laminatovou ? Prosila by som foto pre inspiraciu. Popripade ako ste to riesili ked su hrubkovo ine ?
Odpovedať
@awril666 my budeme mať takú dlažbu. Foto cca tak o mesiac. Normálne tam pôjde prechodova lišta pod dverami. Cca 0,5cm vznikne rozdiel, nejako sme to neriešili. Ale vieš si keď to chceš do roviny dat spraviť poter nižšie v tej miestnosti kde pôjde dlažba
Odpovedať
Profilova fotka
@luckapav vy to mate tak ze v jednej miestnosti bude podlaha a v druhej ta dlazba ? Ja som skor myslela ze v jednej miestnosti su obe
Odpovedať
@awril666 áno tak. Niekto to tu tak má ako ty chceš, pozri inšpirácie podlahy
Odpovedať
Profilova fotka
@awril666 ved to bude cca ako aj pri normalnej dlazbe, to pekne ukaze, ked sa tam urobi lista alebo nieco, tak to bude v pohodicke 🙂
Odpovedať
pripojim sa, zaujimaju ma hlavne vysledne fotky 🙂
Odpovedať
@katat2 ona to myslí takto, že v jednej miestnosti by len na kúsku bol ten hexagón a chce to napojiť na podlahu. Tam by lišta prechodová nevyzerala dobre. To skôr silikón alebo také niečo, len ako vyrovnať ten výškový rozdiel to neviem.
Odpovedať
Profilova fotka
@luckapav pochopil som to inak, tak ze v kuchyni hexagon v obyvacke laminat, ale ze je to jeden priestor, ale teraz uz chapem, jak to myslela, dik za ozrejmenie 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@luckapav ano presne takto nejak som to myslela az na to ulozenie podlahy. Zrovna takto sa mi to presne nepaci
Odpovedať
@katat2 aj ja som to najprv tak pochopila 😉 @awril666 to je prvý obrázok čo som stiahla z netu 😁 ale pozri tie inšpirácie na 100% to tu niekto tak má len to sa mi už hľadať nechcelo
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
@peky1984 páči sa výsledok 🙂 len teda u nás pôjde prechodova lišta @awril666 ak nie je neskoro skus pozrieť @jblaze on to teraz tak robi ale podlahu ma drevenú lepenu
Odpovedať
Profilova fotka
@awril666 v kuchyni dajte co najmenej lepidla pod dlazbu, ja mam dlazbu kontaktne ku bukovej preglejke je ho tam max 1mm, lepidlo som si namiesal 😄 v obyvacke date hrubsiu podlozku pod laminat, najelpsie nejake drevovlakno. o prestup tepla podlahovym kurenim sa bat nemusite, 5 mm podlozka spravi praveze ten efekt ze sa vam teplo rovnomernejsie rozsiri v poteri, a nebudete mat chladne zony aj keby bol vecsi rozostup trubiek 😉
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?