Granitový drez - skúsenosti s rôznymi značkami

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte 😊 Chcela by som vás poprosiť o skúsenosti s inými značkami granit. Drezov ako znacka Bianco... Vzhľadom k omnoho nižším cenám... Napr. Drezy Lavelo.. Atd Dkaujem pekne
Odpovedať
1
2
Profilova fotka
@zdarmovzalova tak si kupte shock, budete prekvapena... ;-)
Odpovedať
Nemáte niekto skúsenosti s touto značkou granitoveho drezu? https://drezydokuchyne.sk/granitove-d...
Odpovedať
Alebo s touto značkou... https://www.drezyonline.sk/marmorin-t...
Odpovedať
Profilova fotka
@staronova savo.
Odpovedať
@titanius ten prvý, čo si pridával nedávno známi domov kupovali a zatiaľ som nepočul, že by mali problém. Vraj aj čo sa týka údržby, že super :-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
Máte niekto drez Lavello? Našla som len veľmi málo recenzií k tomuto drezu. Odrádza ma to od kúpy, ten čo som si vybrala by sa mi však veľmi hodil.
Odpovedať
máme čierny Franke je to taký z toho "syntetického" granitu a veľmi dobre sa udržuje, neusádza sa na ňom veľmi vodný kameň hoc máme veľmi tvrdú vodu 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
My mame Franke 15 rokov, tiez som pouzivala domestos a doteraz je ok. Uz zacina badat stopy pouzivania, ale to asi aj preto, ze posledne 3 roky mame v byte najomnikov a ti sa k tomu nechovaju tak, ako ja.
Odpovedať
Profilova fotka
Všetci máte len Franke, Blanco alebo Schock?
Odpovedať
@kala713 noooo asi hej my mame franke 🙂
Odpovedať
@kala713 my máme alveus carina 20. Vraj čierny, v reále vyzerá takto. Kuchyňa je v štádiu objednávky, takže praktická skúsenosť zatiaľ žiadna. Na pohmat je hladký tak snáď sa bude ľahko udržiavať.
Odpovedať
Profilova fotka
@aandrea99 je dobre, ze ta cierna nie je cista, ale ze je takyto akoby frckany, aj sa ti to bude lepsie udrziavat, tiez podobny planujeme, takze myslim, ze dobry vyber 😉
Odpovedať
Článok sa načítava...
@kala713 my máme ten sivý blanco je super.
Odpovedať
@majak0 ďakujem. Na obrázku predajcu však vyzerá celkom čierny. Batéria alveus Nina k tomu pasuje, lebo je tiež v tom duchu, nie celá čierna. Cenovo tiež ok. Ci je drez za 300 alebo 100,o všetko sa treba starať 🙂
Odpovedať
Profilova fotka
@aandrea99 to sme si aj my mysleli, ze je cisto cierny, ale videli sme to u znamej a nie je. Jasne, starostlivost je potrebna. Aj nejaky speci sprej je na granit.
Odpovedať
@majak0 zatiaľ neriešim, kuchyňa v štádiu výroby a drez v krabici 😁
Odpovedať
My sme najprv chceli frank cierny ale nas stolar nas odradil ze sa stretol dost casto s chybnymi a nerovnymi drezmi a niekedy aj uplne inym odtienom ako ludia objednali. neviem ci je to naozaj tak. ale potom sme si vybrali Blanco. Je pekny, rovny, bez chybicky. Tie lavelo som raz videla reklamaciu na nerovny a anekvalitny drez. tak neviem. mz sme uplne spokojni s Blanco. Uz je na vas ci chcete riskovat lacnejsi a mozno aj menej kvalitny alebo si trochu priplatit a mat pokoj. ale samozrejme chyba sa moze vyskytnut pri kazdej znacke.
Odpovedať
Profilova fotka
@luciaa15 pri tejto znacke by som nepovedala, ze takyto problem, pretoze co citam tak najcastejsie ich ludia kupuju aj s blanco 🙂
Odpovedať
@frantiska_6 Aj ja som bola prekvapena. ale bola to osobna skusenost nasho stolara. tak sme to radsej zmenili. ale ved aj pri tych najdrahsich a najkvalitnejsich znackach cohokolvek sa moze vyskytnut jeden zly kus. to je normalne.
Odpovedať
Profilova fotka
@luciaa15 jasne, ze je to normalne, ze sa to stane, len ma to prekvapilo lebo som o tom este nepocula 🙂
Odpovedať
1
2
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?