Fľaky na sklenenej zástene - máte s tým skúsenosti?

Ahojte.Mate niekto skusennost so sklananou zastenou medzi kuchynskou linkou miesto obkladaciek.Mne montoval kuchynsku linku poliak a od neho som si dala spravit aj sklenennu zastenu s ornamentom pupavy.A včera som si všimla ze sa my pod sklom zacali robit flaky ako keby sa my tam dostala para ked varím a zacalo sa my to tam ako pod tou foliou s toho skla zacala farba stracat a tym sa my tam spravili take flaky.Moze to byt tym ak sa my tam dostala para a to by my spravilo taketo flaky.A teras neviem co s tym ci to este okolo toho riadne zasilikonovat lebo sa bojim ze my ostane ciste sklo bez ornamentu.Mam to lepene cele sklo na silikone takze rozobrat to je nemozne iba niako si to chcem opravit ked cely kus ma 2,50cm.A mam pod linkou aj led pasik tak neviem ci aj tadial sa my tam ta para niako nedostala.Ak mate alebo ste mali takyto problem tak my napiste ako to opravit aj ked je to v zaruke ale neviem ci by my to poliak prisiel opravit takze ja si myslim ze reklamacia je nemozna.Ale ak nie tak mu budem musiet volat ale najradsej by sme si to sami opravili.Dakujem kazdemu za dobru radu a pomoc.
Odpovedať
Nikto nemate skusenosti.Asi som mala smolu ze som nedala radsej obkladacky.
Odpovedať
ja mam zastenu ale už som počul o takýchto problémoch. preto som zvolil radšej iba nastriekanie zástedy farbou. a nemal som s tým zatiaľ žiadny problém.. ten tvoj problém zanikde keď dlhšie nevaríš a para vyprchá ?
Odpovedať
@petka456 ja mam tiez grafo zastenu.To mas na tej zasteny z druhej strany nalepenu obrazovu foliu ktoru asi tvoj dodavatel nekvalitne nalepil a tym tam vznikaju vdzuchove bubliny,nie je to zapricinene od pary ,lebo mas to dookola zasilikonovane.Reklamuj to najprv u dodavatela ak to mas este v zaruke.Ked sa nato vykasle tak jedine dat dole a skusit sam to opravyt -vytlacit vzduch bubliny.
Odpovedať
@petka456 ten silikon je priamo na skle? Alebo je sklo v rame, ked pises, ze cele to ma 2,5cm?
Odpovedať
@tomasko007 Nie sklo mam nalepene od spodnej dosky po srchne skrine a okolo mam let pasik.A to sklo mam aj lepene a mam ho z ttroch kusov lebo mam kuchynu lkovu takze spoj je aj v rohu .Ale vet ked sme tam nebyvali tak bolo vsetko take krasne a teras sme zacali byvat a aj varit a uz mam problem tak sa aj bojim varit lebo sa my vsetka podtlac asi zmyzne a budem mat len sklo.Ale vet aj digestor stale bezi ked varim a aj tak tam my para vosla a narobila my flaky pod tym.Neviem co s tym budem robit zatial to len my vidime a navsteve nepoviem ale mna to hneva najviac keby vedela tak dam radsej tu na slovensku zastenu a le zase by som dala dva x viac ako u poliaka.Uvidim co s tym sa bude robit a lebo sa to niako pokusime sami este lepsie zasilikonovat.Dakujem.A to somasi zle napisala to sklo ma dva a pol metra a druhe je pri nim nalepene asi pol metra a roh ma jeden meter a uz mam koniec linky.
Odpovedať
@1gugu Diky.Ano je to este v zaruke sak kuchynu mam este len od februara .A ten silikon je priamo na skle a ten cely kus je nalepeny na stene.Sklo nema v rame len my ho okolo zasilikonoval a mozno my para vosla aj popod let pasik lebo ten my uz nesilikonoval tan my tam daval elektrikar a ten my ani nepovedal ze to treba ale zase ten ramik v ktorom mam ten let pasik tak ten my daval polik.Tak neviem kde sa stala chyba ale dole keby som to davala tak to uz nedam to by som ho musela len rozbit a vyhodiť a kupit novy ale to by som nechcela lebo to by bola hrozna robota.Este len zacnes byvat a uz mam problemy .
Odpovedať
@1gugu Diky.Ano tak ako pises budem reklamovat a dat to dole to my ani nepojde lebo to by som asi rozbila a sklo by my puklo.A toho sa bojim.
Odpovedať
@petka456 Ja mam takúto zástenu, vid foto. dole ako mam prst je to silikónované a varí sa často a nemám sním žiadny problém.
Odpovedať
@1gugu Dik.Ja mam ties dole zasilikovanu aj v spojoch a ties aj po bokoch ale ja uz ani naviem lebo let psik tam je len prisrobovany a ako sme ho po bokoch skracovali tak to sme uz nijako neuzatvorili tak neviem ci tam bude chyba.Ja mam ties taku ale mam podklad pupavy.A ty mas odkial a kto ti to robil,lebo ja mam s polska .
Odpovedať
@petka456 ja mam sk- Grafozasteny. Dosli pekne odmerali a podla toho potom aj dali vyrezat aj pre zastrcku a vypínac.
Odpovedať
Profilova fotka
Toto je pekne @1gugu, paci sa mi, mohol by si mi o cene napisat, ak by ti to nevadilo? :-)
Odpovedať
@petka456 pytal som sa preto, ze ak je silikon priamo na skle a je to capnute na stene moze to byt reakcia skla na silikon. Nemusi to byt od pary. Ak tam dali acetatovty silikon ten je agresivny, mali dat Mamut ten sa znaša aj s farbou aj foliou. Druha vec je ak je sklo v hlinikovom ramiku a ten je prilepeny, potom je to tou parou
Odpovedať
Článok sa načítava...
@tomasko007 Nemam sklo v hlinikovom ramiku sklo je nalapene na silikone a na stene teda kvadri.Ale let pasik je na vrchupod skrinkami nasrobovany a nalepeny na silikon.Asi tam my to spravil zle a tadial my ta para sa dostala lebo ja uz potom neviem kde sa spravila chyba.Chcem to reklamovat ale poliak my nedviha.Tak neviem co budem s tym robit asi si to musime sami opravit a ak nie tak rozbit vyhodit a dat slovakovi lebo obkladacku tam uz asi nedam..
Odpovedať
@zur robili mi to grafozasteny. mám to dlhé tak 270cm a výška 80cm .zameranie,vyrezy na zásuvku a vypínač ,aj s montážou 650€. Je to kalene sklo a motív dajú aký si sami vyberiete.
Odpovedať
@petka456 to by sa malo dať celé odmontovať bez poškodenia len silikón treba zrezat.mne keď to montovali tak povedali že hoc kedy sa to dá dať dole a vymeniť aj motív obrazu vymeniť.
Odpovedať
@1gugu A nahodou si nepametas na co ti to lepili ci na mamuta a okolo zasilikonivali alebo vsetko ti davali na silikonako mne.LEbo vissie my pisal ze mali to lepit na mamuta.Dikes.
Odpovedať
@petka456 to sklo je tam fakticky položené na pracovnej doske a dokola je to len silikonovane. ak sklo nalepia mamutom tak to dole sa veľmi ťažko dá dať,skôr praskne sklo.
Odpovedať
Profilova fotka
@petka456 nam lepili sklenenu zastenu dnes a dufam ze sa mi taketo nieco nestane😞tiez som nechcela obklad
Odpovedať
@lanuska A komu si davala si robit.Ale asi nie ja som volala poliakovi a pride sa my na to v piatok pozriet odfoti a da novu.Ale uz sa toho bojim ale uz tam musim mat len to lebo kuchynu uz mam hotovu a neviem ci by som tam obklad nalepila a ako by to vypadalo.Ale sa hovori ze vsetko sa da spravit len sa musi chciet.Ale vet ja mam novu kuchynu a byvam mesiec a este som len zacala varit a ked varim digestor bezi na plno.Tak neviem kde sa stala chyba ale v pitok budem mudrejsia.
Odpovedať
Profilova fotka
@petka456 nie nebol to Poliak😁mame kuchynu 2roky a ziadnu zastenu lebo som stale rozmyslala ci benatsky stuk ci kamenny obklad alebo sklo,nakoniec vyhralo sklo kvoli udrzbe ale len na strane kde je varna doska ,zvysok som nechala iba bielu farbu ktoru mozem kedykolvek natriet.A tiez mam ako ty motiv pupavy 👍drzim palce pri reklamacii😉
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?