Dizajn digestoru a jeho funkčnosť

Profilova fotka
Mám jednu dylemu ohľadom dizajnu digestoru (viď. na fotkách). Myslíte si, že čierny digestor by funkčnosťou bol horší, ako strieborný (výkon by bol rovnaký) kvôli tomu, že strieborný digestor by teoreticky bol viacej vysunutý nad sporákom? Nie som si istý, či sa stačí iba držať výkonu digestora, alebo aj z pohľadu prevedenia ísť skôr do strieborného typu digestora?
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od martin_ostriz:

Mám jednu dylemu ohľadom dizajnu digestoru (viď. …
@martin_ostriz Ten ľavý typ býva väčšinou výklopný, tzn. v tomto stave je, keď sa nepoužíva, keď sa používa, mal by sa vyklopiť.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od martin_ostriz:

Mám jednu dylemu ohľadom dizajnu digestoru (viď. …
@martin_ostriz .. kým sme postavili dom, sme chvíľu bývali v prenajme a bol tam digestor ako je ten tmavý. Ten predok sa naozaj odklopí a plní funkciu striešky. Teda ten typ čo tam bol, bol taký. A vykon..? Bol schopný vytiahnuť aj slíže z polievky.. obrazne povedané.. pozerajte pri kúpe aj na výkon.. popri dizajne a použiteľnosti samozrejme.
Odpovedať

Odpoveď na príspevok od martin_ostriz:

Mám jednu dylemu ohľadom dizajnu digestoru (viď. …
@martin_ostriz A pozor ešte na hlučnosť, svokrovci majú ten sklopný typ, recirkulačný a keď ho pustia, tak je to ako turbína a ani na najnižší stupeň sa tam normálne nedá rozprávať, strašne to ruší. Našťastie majú oddelenú kuchyňu, lebo keby je spojená s obývačkou, tak je to neznesiteľné.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?