Digestor od Klarstein - aké máte skúsenosti?

11. apr 2021250

Dobrý deň, prosím vás máte skúsenosť so značkou Klarstein? Kupujeme od nich digestor a chcela by som počuť vaše skúsenosti so servisom, reklamáciou a podobne. Nielen skúsenosti ohľadom digestorov ale ak máte aj niečo iné od tejto značky prosím vás o skúsenosti..... Ďakujem

• Mame tento digestor asi rok. Za mňa spokojnosť. Bola ja reklamacia. Ohladom filtrov. Bolo pisane že môžu isť do umyvačky. Ale ostaly flakaté. Tak sme spisaly reklamaciu, a do 3 dni nam poslali nove filtre. Takže fajn.

• @domca366  ahoj, skúsenosti so servisom a reklamáciou nemám, ale s produktom (tiež digestor), sme maximálne spokojní..

https://modrastrecha.sk/blog/iamriso/album/stavba-domu-bungalov-vlastny-projekt-qu9bu9/25078181/

• Máme od nich digestor , tuším Klarstein Madonna. Stal nový cca 400.. prišiel do týždňa, rozjebany v krabici na kúsky, našťastie zeklamovali a za mesiac prišiel novy. Sme s ním spokojni.

• Sponzor fóra
  • Ja mám odvlhčovač, varná doska a ešte niečo, neviem si spomenúť a som spokojná. Ešte chcem vysávač dáky lacanek. Za mňa uplna spokojnosť 👀

• @goodevil  môžete mi prosím poslať foto ako vyzerá? Veľmi nad nim uvažujem. Ďakujem 😊

• Tretí mám konvektor elektrický už som si spomenula, pamäť mi už moc neslúži a to mám len 35

• Eur na ucte

• @skena  ahoj, prosím ťa, ktorý odvlhčovač máš od Klarsteinu?

• @iamriso  cauko, dry fy 10, úplne staci, resp stačil.. ide aj po roku nezapnutia,minule som ho skusala. Vytiahol z porobetonu čo mal.

• Ďakujem veľmi pekne za odpovede!

• @timinka101  ahoj, posielam fotky digestora, Klarstein Madonna, lepšie fotky v telefóne nemám 😃

• Aj my mame digestor. Tiez najprv prisiel rozbity ale nemali absolutne problem poslat novY! 🙂
    A ked sme ho namontovali tak nam bzucal akoby a zistili sme ze to moze byt vyrobna chyba v motore, tak sme to zreklamovali a mame aj novy motor. Na reklamacnom su fakt uzasni. Odporucam. ☺️

• @goodevil  ďakujem 🙂 je krásny, kúpim ho 😃

• Teraz je to už známejšia značka, mám kamošku, čo veľa vecí má od nich a pochvaľuje si. Ja si chcem sušičku na ovocie od nich kúpiť 🙂

• Sponzor fóra
  • Ja mám varnu dosku s digestorom zabudovaným a za mna úplne super

• my sme kupovali kuchynský robot od nich ako darček minulé Vianoce trocha s obavami či to nebude šmejd ale obdarovaná si ho pochvaľuje. 🙂

• @123choco123  dobrý deň mohla by som poprosiť foto do ss? Tiež nad tou varnou doskou uvažujeme. Ďakujem pekne 😊

• @klaudia1221  mám v albume ☺️

• @123choco123  áno už som našla 😁 ďakujem vyzera to super 😊

• @123choco123  mohla by si mi prosím ťa napísať, čo ťa to vyšlo? Sú to pálky?

• Ahojte. Mame 4 infrapaneli od Klarstien. Sme maximálne spokojný . Odporúčam

• My máme od Klarstein zvlhčovač vzduchu už druhý rok šľape ako ma. Dokonca do neho dávame obyč vodu a raz za čas vodný kameň jednoducho odstránim prostriedkom proti vodnému kameňu a v pohode funguje.

• @xiomo  800€ cca

• @goodevil  Ahoj, dobre odsava ? Nie je hlucny ?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Machovna.sk
    Bratislava
    Machovna.sk - všetko pre Vaše machové obrazy.
    Ponúkame: moderné barové stoličky, exkluzívne kreslá, ktoré krásne ukážu v každom modernom interiéry.
    DEKORIA
    Poprad
    Textílie na mieru priamo cez e-shop. Zariaďte si celý domov pohodlne od počítača, za skvelé ceny!Závesy a rímske rolety na mieru.
    Články od našich partnerov
    Dva domy jednou tehlou HELUZ FAMILY
    Tradičné puzdro a jeho netradičné varianty
    Prečo čakať, keď najlepší čas na ochranu klímy je už teraz?
    Archív článkov od partnerov