Čo poviete na návrh kuchyne?

Dobrý deň Prosím zmenili by ste niečo v tejto kuchyni? Nemám zmeniť úplne diapoziciu? Všetko sa dá ešte upravovať..rozmýšľala som aj nad ostrovčekom samotným a s plnou dlhou stenou . Cela ta stena vpravo je nadstavena da sa zrusit priecka, ostali by len dvere do komory. Problém je že v siku nerobia "tajné dvere" možno nejaký stolar len bojím sa ceny čo za to vypytaju. 3,5×3,3
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj. Kde je umiestnenie mycky? Ak je mycka. Nedavala by som mycku medzi drez a varnu dosku. Keby si dala plnu dlhu stenu, na tom ostrove bude aj drez aj varna doska aj pracovna plocha = malo miesta. Kolko? 3x60 + nejaky cm naviac a niekolko vpredu. Ake siroke su tie dvere do spajze ? Min 70 by sa zisli ( z nazorov tu na MS)
Odpovedať
@euni124 myslim, ze by si mala oslovit aj stolara. niekedy prave oni su ti, ktori daju lepsiu cenu! za vyskusanie predsa nic nedas. nakolko ti v siku nacenili tuto kuchynu?
Odpovedať
@lenkito10 Lucku vedľa dresu 60cm ..drez mozem posunúť na lavo aby nebol medzi vodou a varnou doskou Plná stena bez skríň na komorovej strane je 3,60m, dvere sú inak na obrázku ale v skutočnosti sú 90cm
Odpovedať
@pachi12 no práveže to sa bojím že si nebudem môcť vybrať so skaly farieb a materialov..ale asi pôjdem aj do takej možnosti.. cenu mi este napíšu
Odpovedať
Profilova fotka
90 je zase nejak dost. Neviem presne montovanie tajnych dveri, no podla mna je to rovnako ako by si otvorila kuchynsku potravinovu skrinu bez polic a listy vosla do nej. Vyhladaj na ms, napr: https://modrastrecha.sk/forum/kuchyna... https://modrastrecha.sk/forum/projekt... Tie horne skrinky by mohli ist do konca, je to nejake divne. A do tej skrine vpravo kde je posuvny zaves ist zo spajze. Dost sa podoba mojej, uz nad nou rozmyslam pol roka a este stale som sa nerozhodla. (Spajzu nemam) https://modrastrecha.sk/forum/kuchyna...
Odpovedať
@euni124 trosku sa mi zle na to pozera lebo je to dost male ale ja by som mozno vysoku skrinku s rurou a mikrovlnkou dala do rohu kde ti chybaju tie horne skrinky. Potom by boli dvere do komory a chladnicka. Potom by ta plna stena nemusela byt taka dlha a skor by som predlzila pultik ako pracovnu plochu.
Odpovedať
@euni124 prosim ta vies pridat podorys
Odpovedať
Profilova fotka
@euni124 mne sa to celkom páči, len by som dala umývadlo bližšie k šporáku. Pod oknom by som si nechala pracovnú plochu. Takto mi príde mega nepraktické.
Odpovedať
Profilova fotka
Ako bude vyriesene odvetranie rury a chladnicky ked su skrine po strop???
Odpovedať
@euni124 mne pride nevyuzity ten jeden priestor, pri tych dverach. tam by som skusil dat nejaku skrinku, aj ked viem, ze oni ti ju tam nedali preto, lebo by sa nemohla otvarat. no stolar by ti tam isto nieco vyspekuloval. podla mna by si mala vyskusat. nie je dobre iba s jednym to riesit.
Odpovedať
@wivik len nebude to zle vyzerať keď zrazu na tej strane kde je komora bude taký divný sek? Preto sa mi páčila taká plná stena vysokých skríň a teda aj komora by bola zamaskovana..ale to ci píšeš s tým väčším ostrovčekom je super nápad len mne príde ten šek zeby komora bola "odhalena " strašne zly Rozloženie priečok a spotrebičov sa ťa rôzne meniť..je to v stave hrubá stavba
Odpovedať
@renette tohoto inak sa dosť bojím lebo mi príde ťa doska dosť mala na to aby sa tam zmestil aj varka doska aj mycka predsa len ak by tam ostala plná stena ťa druhá stena kde je čas na doska ma už len 2,9m s tým že bude rohova..je dobre mať napríklad len 60cm od seba varnu a umývadlo? Najradsej by som nemala umývadlo pod oknom len mi to.logicky v tejto kuchyni prislo lepsie
Odpovedať
Článok sa načítava...
@wolodymyr to netuším ale máme to asi tak v byte a je to v pohode ..hádam si s tým poradia v štúdiu.
Odpovedať
@ernesti4 hej rozumiem musím zájsť aj k iným.. Ďakujem všetkým za odpovede!! 😊😊
Odpovedať
@euni124 myslela som to tak ze keby si vedela urobit pre chladnicku taku niku a tak dvere by si mala v jednej linii. Len tam mas asi nosnu stenu
Odpovedať
@euni124 tak ako tu to ma wyrky http://www.modrastrecha.sk/forum/proj...
Odpovedať
to je nosna stena 😞..ale je to super napad len žial to je nosnik..kupovali sme ten dom v takomto stave ..projekt je navrhnutý hrozne zle ..je neprakticky a vela veci by sa tam dalo meniť ale tak musíme sa s tým nejak popasovať
Odpovedať
@euni124 ahoj, určite by som odporúčala stolára. Z vlastnej skúsenosti,myslim,ze určite to bude cenovo výhodnejšie.... Známi si dali nacenit kuchyňu v jednom známom obchode - alebo ako to mam nazvať - cena 5000e.. Stolár im ju spravil za 2500🙂
Odpovedať
To je super ..ešte nájsť dobrého stolara🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?