Chladnicka samsung rs67n8211b1/EF

Zdravim vas, chcel by som sa opytat ci nemate niekto skusenosti s hore spomenutou americkou chladnickou od samsungu. Totizto po vybaleni som ju dal na miesto a isiel nastavit level. Zadok chladničky je treba podvihnut minimalne o 2cm, no vzadu su len standartne kolieska a predne nozky mam na doraz..Pozerali nato 3 ludia, ktori montuju kuchyne a spotrebice v nej a povedali ze nechapu ze to este nevideli...samozrejme som skusal hladat na nete aj podla manualu, ale vsade pise ze chladnicka sa nastavi len pomocou prednych noziciek. Prosim vas je tu niekto, kto ma konkretne tuto chladnicku alebo iny od samsungu a mal podobny problem? Nechce sa mi to totizto riesit to reklamaciou a byt za blbca alebo cakat na novy kus par tyzdnov. Dakujem za ochotu...
Odpovedať
@dddavid ak mas tak krivu dlazku za je treba dvihat na pol metri 2 cm tak si pod tie kolieska vzadu nieco podloz nie? Na taku krivu dlazku budu aj ine nohu mozno out of range
Odpovedať
@sysell uz ako som to mal napisane tak ma napadlo ze som mohol dodat,ze jasne ze ma napadlo si pre istotu zmerat podlahu..podlaha je rovna...mas nejaky iny typ kde by mohla byt chyba? :-)
Odpovedať
@dddavid ak je chladnica na vodorovnej podlozke krivo a nie je mozne ju nastavit do roviny je chyba v chladnicke - predpokladam nieco zdeformovane pri preprave, alebo je chyba v uzivatelovi :) a to sa na dialku urcit neda
Odpovedať
@dddavid ako vieš, že treba "zadok" zdvihnúť? čo hovorí vodováha? nenastavuješ to podľa krivej steny?
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 7 mesiacoch
Ja mám Samsung americkú a vzadú sú tiež kolečka a predu šrób.V manuáli píše že treba nastaviť mierne dozadu!
Odpovedať
Profilova fotka
netrap sa :) ja som tiez experimentoval z LG, kym som prisiel na to, ze je to schvalne nahnute dozadu aby sa zatvarali same dvere :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
@dddavid Prajem pekný deň, my sme si nedávno kúpili chladničku Samsung RS66A8101S9/EF a prišli sme na rovnaký problém. Chladnička je nahnutá dozadu (podlaha ani stena nie sú krivé) a nedá sa to nijak nastaviť iba podložiť. Pozerám, že majkoj tu píše, že to je len kvôli dvierkam (to píše aj v manuáli), ja som sa len chcela opýtať či máte tú chladničku podloženú alebo ste ju nechali nahnutú? A ďalej ak ste ju podložili, tak nevznikol nejaký iný problém (zlé odvádzanie vody, rozvadzánie chladiva...)? Vopred ďakujem za odpoveď. Prípadne radu aj od niekoho iného.
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?