Aké sú vaše názory na návrh kuchyne?

Ahojte, co poviete na taketo rozmiestnenie kuchyne? Ake mate napady na zlepsenia? Linka bude celkovo aj s chladnickou 3,5x3,5x3,5
Odpovedať
@aknelka1232 mam prosbu :-) prekresli to este raz bez skrtancov a tak aby hned bolo jasne a viditelne co plati. Na zaciatok, nerozumiem tomu umiestneniu varnej dosky v kute. Ja by som ju posunula do stredu a vznikne pracovny priestor medzi drezom a varnou. V rohoch chces tie rohove vysuvy? Celkom drahe systemy a vela miesta tym neziskas.
Odpovedať
Profilova fotka
Zvycajne su lenky uhladne, si si ista ze tento necistopis si sem chcela dat? Na zaciatok: pocitaj aj s rohmi, aby si mohla sufliky otvorit. T.j. chod do kuchyne a obzri si skrinky v kute. Dufam ze mas taku po ruke. Ak nie popozeraj po fore. Medzi varnou doskou a drezom treba vacsi priestor na pracu. Alebo aspon, ak jeden bude pri dreze, nech druhy moze miesat v hrnci. To vyskrtnute si mame domysliet? Vysuvacie systemy v rohoch nie su az take vyplnovace miesta ako sa zda. Skus to prekreslit.
Odpovedať
@aknelka1232 pozri si toto video. Ja som sa na zaklade neho rozhodla ze rohy ani nebudem riesit a z jednej aj z druhej strany dam sufliky. https://youtu.be/Ful_z5yuDUE
Odpovedať
Tie rohy nie su dobre rozmiestnene, nie su dobre vyriesene, to treba este premysliet, tych rad ohladne kuchyn je velmi vela, aj videi, takze treba asi viacej casu nad tym este stravit 🙂
Odpovedať
@doddy8 stravila som nad tym mrte casu. Preco myslis ze rohy su zle? Stolar nic nevravel...
Odpovedať
My máme takúto cca 330
Odpovedať
@89jankal89 velmi pekna. a rohy mas riesene ako? mas tam ladvinky ci policku? otvaranie v pohode? A v akej vyske je okno a pracovna doska? Ta doska je sirsia a tahana az k oknu, ze?
Odpovedať
@aknelka1232 ďakujem sama som nevedela ako to bude vyzerať ...áno mám to az k oknu ...v rohu mám poličky žiaden vysúv...a výška neviem Vám presne povedať
Odpovedať
@aknelka1232 pockaj teraz ked to citam este raz, ty mas akoze rohove sufliky? Lebo mi to vyzeralo tak, ze vpravo je len suflik a potom vedla zase skrinka.
Odpovedať
Ahoj, podla mna tam je tam vela suflikov, rohy treba urcite vyuzit, ale pozor aby to nestalo vela...lebo vysuvne ladvinky su drahsie. Daju sa rohy riesit aj inac - otavrave dvierka z oboch stran, pohodlene zmestis vsetko. Mne to tak super vsetko navrhli v Prunuse, toto je lepsie nechat na profesionalov...stolarovi je jedno co vyrobi🙂 .... a v tej kuchyni sa budes tocit urcite 20rokov, tak nech sa potom nestvu veci zle vyriesene
Odpovedať
este foto z toho otovorenia a vyuzitia rohu...momentalne mi montujukuchynu
Odpovedať
@aknelka1232 ahoj, neviem, či máš tie rohy vo variante iba s policami v praxi odskúšané, ale za mňa je to najnepraktickejšie miesto v kuchyni - majú to tak naši. Je to neprístupné a zle udržiavateľné. A to tam držia len veľké hrnce a pokrývky. Za mňa no go pri novej kuchyni za pár tisíc. A tiež by som posunula varnú platňu, ako bolo písané vyššie, resp. ja by som prehodila cele umyvanie s varením, ale tipujem, že máš nad dresom okno, či? Pridávam ešte jedno video od Blum na tie rohy. https://www.google.com/url?sa=t&sourc...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@mariana113 vysuvy su drahe, to som si ani nemyslel, dosiel som na to, az ked sme robili my kuchynu. Ta cena ma az odpalila a potom sme vysuvy a sufliky trochu zredukovali a hned by bolo lepsie na dusi 😄
Odpovedať
@aaabbbcccddd varna platna bude dost daleko nebude nad rurou ale vedla v strede prostrednej skrinky
Odpovedať
@martin107 v rohoch nechcem police, nechcem aby som tam musela cela vliezt ked budem chciet nieco dozadu, preto tie ladvinky
Odpovedať
Profilova fotka
@aknelka1232 chapem chapem. Nie je to prakticke, ked tam budu len police. My sme napriklad potravinovu skrinu s vysuvom zrusili. Lebo to len jedna skrina nas vychadzala 500 euro vysuv a to sa mi zdalo akoze cez.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Profilova fotka
@89jankal89 dobry den,mohli by ste mi odfotit ako mate riesene rohy? ja mam teraz v kuchyni rohove len police (bez vysuvu) a ked chcem nieco odzadu, tak si cupnem (aspon si zacvicim ☺). Do novej kuchyne hladam nidco praktickejsie. dakujem
Odpovedať
@vertyeux mám tam iba Police kde si treba tiež cupnut
Odpovedať
Profilova fotka
@89jankal89 ďakujem,mne to príde ako dobre riešenie toho rohu. Veď mám v kuchyni aj veci,ktoré tak často nevyberám a tie su vzadu tejto rohovej poličky...ďakujem ☺️
Odpovedať
@vertyeux dobré sú tie také ostrovčeky do rohov či jak sa to volá, lenže tam nevopcháš toľko vecí ako keby si tam mala len polive, tak nakoniec sme dali police.
Odpovedať
Profilova fotka
@robert_bo veď práve, ešte sa mi aj tie rohové šuflíky páčia, ale tie rohové police dajú najviac miesta
Odpovedať
@vertyeux rohové šuflíky tie mi aj žena ukazovala, niekde na pintereste to videla, či kde tak mi to ukázala, že by chcela, len no neskoro ju to napadlo, tak možno pri výmene kuchyne 😄
Odpovedať
Profilova fotka
@robert_bo presne na pintereste som to videla aj ja...ale tie zase nevyužijú celý priestor...ono niekedy človek zbytočne špekuluje, najlepšie riešenia sú tie, ktoré má rokmi overené. Mne sa napriklad páči granitovy drez, ale roky už mám nerezový, tak asi pri ňom aj ostanem 🙂
Odpovedať
1
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?